پیمانکاران به جای اسکله کلاه من-40 پل

Category: آرکانساس Comments: No comments

کلرادو بر اساس مشترک و بزرگراه و ساخت و ساز سرمایه گذاری در آن گفت: به دنبال خواهد داشت یک آرکانزاس وزارت حمل و نقل بخشنامه به جای اسکله کلاه جدید سفید رودخانه پل برای ایالتی 40 در دشت شهرستان به عنوان به زودی به عنوان بالا آب محو می شود از سایت.

اما سرمایه گذاری مشترک از کشیش بخش ساخت و ساز و CJ ماهان ساخت و ساز نیز گفت: در آن تجدید نظر آژانس بخشنامه به آرکانزاس ادعای کمیسیون به دنبال “بازپرداخت تمام هزینه ها و تاخیر اثرات مرتبط با کارگردانی کار اضافی به قرارداد ما است.”

“برای ثبت قصد ما است و همواره به دنبال قرارداد” Gary Yancer یک سرمایه گذاری مشترک عضو و شریک مدیریت با CJ ماهان گفت: در نامه ای به آژانس به تاریخ دوشنبه به دست آمده و توسط Arkansas Democrat-Gazette در روز سه شنبه.

مکاتبات شد آخرین به نوبه خود در یک نزاع بر سر چه کسی باید پرداخت به جای اسکله کلاه است که می تواند اضافه کردن 11 میلیون دلار یا بیشتر هزینه $100.6 میلیون پروژه شده است که احاطه شده توسط تاخیر عمدتا به دلیل آب بالا است که هولناک سایت.

از بین بردن موجود کلاه و جایگزینی آن با یکی از جدید است که انتظار می رود به گسترش و تکمیل این پل به سال آینده.

Yancer ارائه پاسخ پس از او و دیگر سرمایه گذاری مشترک مدیران در زمان غیر معمول مرحله از پخش نارضایتی خود را با این اداره در هفته گذشته در مقابل قانونگذاران ایالتی.

در موضوع تمامیت ساختاری از اسکله کلاه 17 و نهایی یکی نصب شده بر روی پل جدید است.

در ماه اوت گذشته یک طوفان رعد و برق قطع بتن پور در فینال کلاه, یک تاخیر که مقامات اداره گفت: چپ بتن نادرست تنظیم شده است. از جمله تاخیر در معرض خطر تنظیم یک هواپیما و یا “سرد مشترک” ظرف بریزید. پور حاوی یک “سرد مشترک” فاقد قدرت جامد بریزید.

این سرمایه گذاری مشترک تیم که دارای چندین دهه تجربه در جاده ها و پل ساخت و ساز گفت: در آن زمان اقدامات لازم برای جلوگیری از “سرد مشترک” از جمله استفاده از یک عقب عامل در مخلوط بتن طراحی شده برای اطمینان حاصل شود آن را نمی خواهد تنظیم طول تاخیر. آزمایش های گسترده بررسی توسط یک شخص ثالث مهندسی مشاور پشتیبانی می کند موقعیت خود را.

حتی اگر بخش مورد نیاز جای کلاه تاخیر باید با برچسب “قانون خدا” که نیاز به این بخش به شانه هزینه های سرمایه گذاری مشترک نگهداری می شود.

گروه گفت: تنها سرمایه گذاری مشترک بود به سرزنش و بنابراین باید به جای کلاه و پرداخت هزینه برای جایگزینی آن است.

امانوئل بانک ها و آژانس معاون مدیر و مهندس ارشد ذکر شده, در میان چیزهای دیگر است که سرمایه گذاری مشترک “انتخاب برای شروع پور … در یک شب با یک سوال پیش بینی آب و هوا.”

“تاخیر یک یا دو روز در ریختن کلاه می توانست مانع این موضوع به طور کامل او گفت:” در یک Feb. 14 نامه دادن سرمایه گذاری مشترک 10 روز به جای کلاه و چالش های تصمیم گیری از طریق روند درخواست های مشخص شده در قرارداد.

بانک ها گفت: در Yancer پاسخ و مکالمات مقامات آژانس تا به حال با سرمایه گذاری مشترک او انتظار پیمانکاران قرارداد و شروع به از بین بردن درپوش ظرف 10 روز از رودخانه سطح عقب به یک پا زیر کار در سطح جاده. بانک گفت: این می تواند یک ماه یا کمی طولانی تر قبل از آن اتفاق افتاده است.

Yancer گفت: در پنج صفحه نامه ای که با وجود موافقت برای ادامه تحت قرارداد سرمایه گذاری مشترک در ادامه به موضوع با “خاص mischaracterizations از حوادث و متعاقب آن ‘انتخاب’ است که ما به ارمغان آورده اند به دولت فعلی از همه چیز.”

برای مثال او در اعتراض به بانک ها مشخصه که سرمایه گذاری مشترک اقدام با همایون پور با وجود “مشکوک, پیش بینی آب و هوا.”

Yancer گفت: پیش بینی آب و هوا بررسی قبل از پور نشان داد بیش از 30% شانس آسمانی در شب بریزید. هر شديد آب و هوا انتظار می رود باقی می ماند شمال از سایت با توجه به پیش بینی های او گفت:.

سرمایه گذاری مشترک سرپرستان در محل مورد توافق پور باید به جلو بروید آیا به عنوان نمایندگان وزارت در سایت Yancer گفت.

“30% باران تایید توسط چند پیش بینی آب و هوا خدمات است ‘مشکوک’ آب و هوا و تصمیم به رفتن به جلو بود و نه توسط هر کسی که سوال در حال حاضر در محل در زمان واقعی” Yancer نوشت. “در واقع هیچ مناسب ساخت و ساز حرفه ای لغو خواهد یک بتن بر اساس 30 درصد احتمال بارش باران در طول ماه های تابستان در آرکانزاس است.”

بیشتر به او گفت: تحت شرایط قرارداد وزارت بازرس نوشتند رد کار و یا مواد “تا زمانی که هر گونه سوال در این موضوع را می توان با اشاره به تصمیم گرفته شده توسط مهندس.”

“به جای رد کار بازرس شرکت کننده در تصمیم گیری برای ادامه کار و ابزار و روش های به کار گرفته شود تا دوباره شروع پور” Yancer نوشت.

مترو در 02/26/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>