تاج به روز رسانی: اتریش گسترش کوتاه از زمان کار

Category: وب وایر Comments: No comments

• کوتاه از زمان کار خواهد بود ادامه داد: برای بیشتر ماه از آوریل 20, 2020
• همه 7,000 کارکنان باقی خواهد ماند و در کوتاه زمان کار تا مارس 19 سال 2020

با توجه به تحولات جهانی در ارتباط با کروناویروس و ادامه اعمال محدودیت بر سفر شرکت هواپیمایی اتریش است گسترش کوتاه مدل کار برای آن 7,000 کارکنان توسط بیشتر ماه تا مارس 19 سال 2020 است.

این شرکت هواپیمایی اتریش کارکنان شده اند در کوتاه مدت کاری از مارس 20, 2020, در ابتدا برای یک ماه. این تبدیل شده بود لازم است پس از کاهش شدید تقاضا به دلیل Coronavirus که مجبور اتریش به حالت تعلیق پرواز خود را به طور موقت عملیات در 18 مارس سال 2020 است.

قرمز-سفید-قرمز هواپیمایی در حال حاضر در حال کار بر روی آن شروع جدید پس از بحران. تاریخ دقیق هنوز قابل پیش بینی نیست اما. به همین دلیل این شرکت موافقت کرده است که در هماهنگی با این نسخهها کار شوراهای گسترش کوتاه از زمان کار برای یک ماه دیگر.

اساس “کرونا” ساعات کار مدل بدون تغییر باقی می ماند و همچنان به ارائه برای کاهش زمان کار کردن برای حداقل 10 درصد در حالی که اطمینان از پرداخت 90 درصد حقوق کارمند. تفاوت پوشش داده خواهد شد توسط AMS بودجه و یا توسط شرکت هواپیمایی اتریش. بسته به توسعه بیشتر از وضعیت کوتاه مدت کار می توان توسعه یافته توسط ماه بیشتر. حداکثر مدت ممکن است از “کرونا” در کوتاه زمان کار شش ماه است.

مدیر عامل الکسیس فون Hoensbroech: “مدل کوتاه از زمان کار کمک می کند تا ما را به پرواز را از طریق این بحران به عنوان به خوبی به عنوان امکان پذیر است. اما هدف ما بدون تغییر باقی مانده است: به عنوان به زودی به عنوان ممکن است, ما می خواهم برای شروع دوباره پرواز. حتی اگر آن را هنوز هم می تواند یک راه طولانی به حالت عادی ما در حال حاضر در حال آماده شدن برای آن را با نیروی کامل”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>