کورونا ویروس: ما اولویت های اصلی در حال تداوم کسب و کار و بهداشت و ایمنی کارکنان

Category: وب وایر Comments: No comments

در تاریخ 11 مارس دولت دانمارک اعلام کرد اقدامات خاص به منظور محدود کردن گسترش COVID-19. اقدامات تمرکز عمدتا بر بسته شدن طیف وسیعی از نهادهای عمومی دستورالعمل برای بسیاری از کارگران بخش دولتی به کار از خانه و شناسایی بحرانی کارگران مانند بهداشت و خدمات اضطراری که ضروری است در این زمان. در همان زمان نخست وزیر خواسته است تا بخش های کلیدی از جمله تامین کنندگان مواد غذایی برای حفظ عملیات در حال اجرا است. بنابراین, Arla Foods همچنان به کار برای تضمین تداوم کسب و کار در سراسر زنجیره تامین ما به عنوان ما از مقامات دانمارکی در کار خود را برای جلوگیری از گسترش این کورونا ویروس.

ما در حال کار برای اطمینان حاصل شود که ما قادر به نگه داشتن محصولات ما جریان در طول زنجیره تامین ما از جمع آوری شیر در مزارع از طریق تحویل به مشتریان است.

سلامت و رفاه همه کارکنان در سراسر سایت ما کلیدی است و اولویت ما در حال انجام است که ما می توانیم برای ایمن سازی یک محیط ایمن کار برای کسانی که در حال حیاتی برای کسب و کار ما و تولید ما است. ما در حال حاضر بسیار بالا بهداشت و ایمنی استاندارد در سایت ما و ما باید اجرا اقدامات اضافی و احتیاطی از قبیل فضای کافی بین همکاران در راستای دستورالعمل از مقامات بهداشتی.

——-

Arla Foods بین المللی فراورده های لبنی شرکت متعلق به 9,700 کشاورزان از, دانمارک, سوئد, انگلستان, آلمان, بلژیک, لوکزامبورگ و هلند. Arla Foods یکی از بازیکنان برجسته بین المللی فراورده های لبنی عرصه با مارک های شناخته شده مانند Arla®, Lurpak®پاک® و کاستلو®. Arla Foods است که با تمرکز بر ارائه خوب لبنی تغذیه از کشاورزی پایدار و عملیات و نیز بزرگترین تولید کننده های آلی و محصولات لبنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>