Coronavirus اضطراب رشد می کند به عنوان پزشکان آماده شدن برای یک بیماری همه گیر

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه Coronavirus
خبرنامه.

در هفته های اخیر برخی از بیمارستان ها در شهر نیویورک آغاز کرده اند حفظ ذخایر از ماسک و دیگر دنده محافظ میان سوء ظن است که کارکنان در نظر گرفتن آنها را به خانه.

مدیران در یکی از بیمارستان در حال, امکان باردار کارکنان به انتخاب کردن از مراقبت برای هر کسی که فکر می کردم به کروناویروس جدید. در یکی دیگر از بیمارستان رادیولوژیست مطالعه شده است CT اسکن از coronavirus بیماران از چین است.

اگر چه هیچ کس در نیویورک دارای آزمایش مثبت برای ویروس پزشکان و مقامات بهداشت عمومی در شهرستان و دولت در حال رشد در میان اضطراب شده اند نیروبخش برای امکان یک بیماری همه گیر است که می تواند فشار سیستم مراقبت های بهداشتی.

سرعت آماده سازی ممکن است افزایش یابد پس از مقامات فدرال خواست آمریکایی ها در روز سه شنبه به آماده شدن برای گسترش این ویروس در ایالات متحده با این احتمال که مهار استراتژی به زودی می تواند راه را برای کاهش برنامه های.

نیویورک مقامات دولتی می گویند که آنها آماده هستند تا با یک فروشگاه بزرگ لوازم در سه مکان در سراسر کشور از جمله افزایش درجه حرارت-کنترل انبار در نزدیکی آلبانی.

انبار انباشته شده است به آن 40-سقف پا با فولاد ماسک ، روپوش و دستکش و شدید تر دنده محافظ مانند N95 ماسک و محصور Tyvek مناسب که شبیه hazmat مناسب. مقامات همچنین انبار هواکش یک ضرورت برای موارد شدید این کروناویروس که باعث تب بالا و مشکلات تنفسی.

مقامات همچنین مشاور دولت فدرال و playbooks به صورت بالقوه قصد دارد از جمله اقداماتی مانند بستن مدارس و مراکز مراقبت روزانه و کسب و کار; لغو تجمع جرم و محدود کردن جرم حمل و نقل اگر چه آنها هشدار می دهند که مصرف این مراحل تنها در نظر گرفته شده در بدترین سناریو مورد.

نیویورک قانون در حال حاضر فراهم می کند برای اورژانس قدرت برای فرماندار و مقامات بهداشت اما وکلای دولت در حال بررسی این که آیا تغییرات ممکن است لازم برای رسیدگی به این تهدید گفته است. دولت نیز درخواست مقامات فدرال اجازه می دهد تا برای تست این ویروس در یک زیرزمین-آزمایشگاه سطح مجاور به دولت و کنگره و در آزمایشگاه در شهر نیویورک و جاهای دیگر. آزمون در حال حاضر در حال ارسال از طریق فدرال اکسپرس فدرال مراکز کنترل بیماری ها در آتلانتا.

روز چهارشنبه رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو و دکتر هوارد Zucker, دولت, کمیسیون بهداشت و درمان خبر داد: 40 میلیون دلار طرح برای مبارزه با ویروس امیدوار کننده علاوه بر این از بیشتر اپیدیولوژی و دیگر پرسنل برای پیگیری بیماران بالقوه و همچنین تجهیزات بیشتر برای کمک به درمان دولت اول بیماران. شهر نیویورک مقامات روز سه شنبه گفتند که از 1200 تخت بیمارستان می تواند در دسترس ساخته شده برای coronavirus موارد بدون تاثیر بر دیگر بیماران است.

از شیوع کروناویروس

 • چگونه است که در ایالات متحده تحت تاثیر قرار?

  به روز شده در فوریه. 29, 2020

  • یک فرد در شهرستان کینگ واشنگتن در نزدیکی سیاتل تبدیل شده است برای اولین بار شناخته شده مرگ و میر در این کشور پس از ابتلا به کروناویروس
  • حداقل 65 نفر در آمریکا آلوده شده است با این ویروس با برخی از موارد جدیدتر و نه اعتقاد به متصل اخیر سفر در خارج از کشور یا تماس با یک فرد شناخته شده است به توان و حذف.
  • اگر شما در کالیفرنیا زندگی می کنند در اینجا این است آنچه شما نیاز به دانستن.
  • شیوع خواهد آزمون آموزش و پرورش آمریکا. چند مدارس باید برنامه های دقیق برای آموزش آنلاین اگر مدارس تعطیل شد برای مدت طولانی.
  • مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار داد که آمریکایی ها باید بند به صورت احتمال است که این ویروس گسترش در آمریکا برخی از نمایندگان مجلس مورد سوال که آیا این کشور آماده است.
  • می تواند یک دولت نیروی یک شهر به خانه coronavirus بیماران ؟ یک قاضی فدرال حکم داد که کوستا مسا کالیفرنیا ندارد حداقل در حال حاضر.
  • شیوع اتحاد چپ برخی آسیایی-آمریکایی ها احساس نگران کننده یک سطح از نظارت عمومی.
  • نگاهی به چگونگی ادارات بهداشت محلی در حال تلاش برای نظارت بر هزاران نفر از مردم بازگشت به ایالات متحده از چین است.
  • یک زن از بازگشت از ووهان, چین به ما یک نگاهی به زندگی داخل یک coronavirus قرنطینه مرکز در ایالات متحده آمریکا
  • AnOmaha بیمارستان که جلب توجه برای درمان بیماران ابولا در حال حاضر نقش کلیدی را دوباره.
  • اکثر کارشناسان معتقدند: برای محافظت از خودتان در شستن دست های خود را و اجتناب از دست زدن به صورت خود را.
  • ما می خواهیم به شنیدن از پدر و مادر و معلمان و مدیران در مورد چگونه خود را در مدارس در حال آماده سازی برای ویروس.
  • ماسک hoarders ممکن است با افزایش خطر شیوع در ایالات متحده کارکنان مراقبت های بهداشتی در معرض خطر عفونت اگر آنها نمی توانند این دنده محافظ.

هیچ کس نمی داند آنچه کاملا شیوع در شهر نیویورک و یا در ایالات متحده به طور گسترده تر خواهد بود.

اما اثر آن بر زندگی روزانه در امریکا, پرجمعیت ترین شهرستان می تواند نمایشی: متناوب و یا محدود کردن حمل و نقل عمومی; خاموش شدن این کشور به بزرگترین سیستم مدرسه را ترک 1.1 میلیون کودک در خانه و یک افت شدید در نزدیک به 70 میلیون گردشگران که برای بازدید از شهر در هر سال می تواند فشار مالی در کسب و کارهای محلی. (گردشگری از چین در حال حاضر محدود شده است.)

مقامات می گویند که این ویروس را از ورود در نیویورک به نظر می رسد اجتناب ناپذیر و در روز پنج شنبه آنها شناسایی ممکن است بیمار که در حال آزمایش برای عفونت است. هفت نفر دیگر در شهر نیویورک که قبلا تست شده پیدا شد به این ویروس.

پس از منشاء آن در چین که در آن تمام شهرستانها شد و در نهایت قرار داده شده در مستند این بیماری گسترش یافته است و به بیش از 40 کشور جهان است. جدید هاب به تازگی پدید آمده در ایران و ایتالیا و کره جنوبی. توسط شنبه, نزدیک به 3000 نفر کشته شده اند توسط ویروس و بیش از 81,000 تا به حال آلوده شده است.

اورژانس برنامه ریزان در نیویورک هر دو شهرستان و دولت توجه داشته باشید که آنها شده اند بی سر و صدا در حال آماده شدن برای یک بیماری همه گیر ، برنامه های خود را ارائه یک طرح چه اتفاقی ممکن است در شیوع کروناویروس — فنی شناخته شده به عنوان Covid-19.

در عین حال در مصاحبه پزشکان در چند بیمارستان در شهرستان توصیف نگرانی رو به رشد در مورد جدید بیماری و اینکه آیا نیویورک سیستم مراقبت های بهداشتی آماده شد برای آن است. پزشکان ابراز نگرانی که بیش از حد چند نفر در حال حاضر در حال آزمایش است. یک دکتر گفت که او به تماشای فیلم های یوتیوب به یاد بگیرند که چگونه به استفاده از تجهیزات حفاظتی. در برخی از بیمارستان های دو پزشک گفت: فولاد ماسک را آغاز کرده بود به ناپدید می شوند قابل توجه تعداد پیشرو مدیران به این نتیجه که کارکنان شد احتمالا آوردن آنها را به خانه.

نیویورک وزارت بهداشت درخواست شده است بیمارستان “گرد و خاک کردن این بیماری همه گیر آنفلوآنزا در برنامه” به گفته دکتر Zucker, دولت, کمیسیون بهداشت و درمان. او اشاره کرد که coronavirus شبیه به آنفلوانزا در انتقال آن و در ماهیت آن به عنوان یک بیماری تنفسی.

دکتر Zucker گفت: دولت برنامه ریزی برای برگزاری جلسات با پلیس و مقامات حمل و نقل به کار را از طریق مختلف شیوع یافته است.

“بعد 2 روز 4 که در تماس چه کسی؟” دکتر Zucker گفت: جلسات برنامه ریزی. “چه چیزی را عرضه زنجیره ای است ؟ چه چیزی شما را با حمل و نقل, چه چیزی شما را با تجمع توده?”

یک برنامه ریزی سند از نوامبر 2014 تهیه شده توسط شهر اضطراری مدیریت بخش که به بررسی اثر یک آنفولانزای همه گیر است که شدید همه گیر به عنوان بسیاری از 41,000 مردم ممکن است مرگ در هر موج احتمالا دو یا سه.

در میان مناطق گزارش شناسایی شده که بیشتر در معرض خطر شامل جنوب برانکس, Morningside ارتفاعات در منهتن و بروکلین, محله بدفورد-Stuyvesant, East New York, تاج ارتفاعات و جزیره ادم ساده لوح.

در طول H1N1 “آنفولانزای خوکی” همه گیر در سال 2009 در شهر نیویورک بسته تعداد محدودی از مدارس. بسته شدن تعداد زیادی از مدارس و یا کل سیستم مدرسه است نه یک حرکت است که مقامات بهداشت عمومی را به آرامی و آنها به احتمال زیاد به گریبان با چه تهاجمی پاسخ خود را باید بود.

اگر اولین موارد عفونت در نیویورک به نظر می رسد مربوط به یک محل خاص و یا اگر آنها در غیر این صورت به راحتی ترسیم مقامات را محدود مراحل: نظارت بر افرادی که ممکن است در معرض و یا درخواست برخی به قرنطینه در خانه. آنها می تواند همچنین یک مکان خاص مرتبط با این ویروس را گسترش.

اما اگر مردم شروع به گرفتن بیمار از ویروس بدون آشکار اتصال به اوایل موارد مقامات بهداشت عمومی به احتمال زیاد موسسه به اصطلاح اجتماعی-فاصله اقدامات که بیشتر تهاجمی است.

و مسائل پیچیده است که بسیار ناشناخته باقی مانده در مورد جدید کروناویروس از جمله چگونه عفونی است و نرخ مرگ و میر.

اما خطر در انتظار بیش از حد طولانی قبل از اقدام و به این ویروس هم به گسترش بدون کنترل و کارشناسان بهداشت عمومی گفت. چین را کمی در ابتدا به سرعت انتقال. دولت سرکوب اطلاعات در مورد ویروس و مرعوب پزشکان که در تلاش برای افزایش نگرانی. پس از این بیماری شروع به گسترش به طور گسترده ای در چین اعمال قرنطینه در یک مقیاس است که برخی از مقامات بهداشت عمومی تلقی می شود بی سابقه است.

برخی از کارشناسان بهداشت عمومی می گویند که در گذشته بیماری های همه گیر در خصوص مرگبار آنفلوآنزای اسپانیایی بیماری همه گیر از سال 1918 که به کشته شدن حدود 675,000 مردم در ایالات متحده ارائه درس از جمله اهمیت تحمیل سخت اجتماعی-فاصله اقدامات اولیه و نگه داشتن آنها را در محل.

در سال 1918 همه گیر شهرهای مختلف در زمان های مختلف و تاکتیک های. برخی همچنان به من اجازه تجمعات در هفته پس از اولین موارد به نظر می رسد. دیگران عمل کرده و با سرعت بیشتری.

یک مطالعه که به بررسی 17 شهرهای آمریکا’ پاسخ به 1918 همه گیر یافت که “در اوایل اجرای برخی از مداخلات از جمله تعطیلی مدارس و کلیساها و تئاتر همراه بود با کاهش اوج نرخ مرگ.”

در نیویورک شده اند وجود دارد برخی از تلاش های اخیر برای برنامه ریزی برای یک بیماری همه گیر در مقیاس یک در سال 1918. دولت مثلا شده است انباشت هواکش که بحرانی برای درمان coronavirus بیماران مبتلا به فرم شدید بیماری.

در سراسر نیویورک وجود دارد 7,241 هواکش در مراقبت حاد تنظیمات و دیگر 1,750 انبار برای استفاده در مواقع اضطراری با توجه به 2015 دولت گزارش. در این گزارش اشاره کرد که عرضه هواکش خواهد بود کافی برای یک بیماری همه گیر در مقیاس 1918 شیوع آنفولانزای.

نیروی کار صادر شده است که این گزارش ابداع فرمول تکیه بخشی در معیار های پزشکی برای کمک به بیمارستان تصمیم می گیرید که می توانید هواکش و کسی که نمی خواهد. همچنین پیش بینی یک سیستم قرعه کشی در برخی از موارد. و سن می تواند نقش بازی, با کودکان بودن ترجیح داده می شود بیش از بزرگسالان است.

بسیاری از آماده سازی در شهر نیویورک در ماه گذشته متمرکز شده اند که چگونه به مقابله با یک مقیاس کوچکتر بحران است.

مایکل فیلیپس, رئیس بیمارستان اپیدمیولوژی برای NYU Langone نظام سلامت ذکر شده متعدد آماده سازی است که تا به حال ساخته شده است و از جمله قصد دارد به اصل تقسیم اصلی بیمارستان بین بیمارانی که بیماری تنفسی و کسانی که نمی. او گفت که سایت های جایگزین در سیستم شناخته شده بود که پزشکان شروع به درمان بیماران اگر تعداد موارد مشخصی.

هنوز دکتر فیلیپس فکر در مورد گسترده تر طرح در صورتی که بیماری گسترش فراتر از آنچه که بیمارستان ها می تواند اداره کند. “کجا می خواهد آن دسته از بیماران بروید ؟” او گفت:. “ما نه چین و ما نمی توانیم ساخت انزوا بیمارستان در 10 روز.”

این یک سوال است که مقامات بهداشت عمومی در شهر نیویورک تا کنون تمایلی به آدرس publicly.

“ما واقعا می تواند در حفظ این چیز موجود” آقای د Blasio گفت: در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه.

پرسید که چه اتفاقی خواهد افتاد اگر از 1200 تخت بیمارستان در حال حاضر در دسترس برای coronavirus بیماران پر او گفت: “ما باید یک مدت زمان طولانی به سطح شیب دار تا اگر ما تا به حال چیزی شبیه به آن.”

کریستینا Goldbaum کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>