Coronavirus موارد آمار 100 در دولت از جمله بیش از ده در Little Rock, پرستاری در خانه, آژانس, گوید

Category: آرکانساس Comments: No comments

تعداد coronavirus موارد در آرکانزاس رسیده 100 با توجه به آرکانزاس وزارت بهداشت ،

اوایل روز جمعه این بخش گزارش شده است که در مجموع 96 موارد تاييد شده بود. که تعداد به روز شده در سایت در 5:21 بعد از ظهر, بازتاب چهار مورد جدید شناسایی شده توسط وزارت آزمایشگاه.

قبلی:

تعداد موارد تایید شده از covid-19 در آرکانزاس افزایش یافت و به 96 روز جمعه از جمله 13 مورد جدید متصل به یک سنگ کوچک خانه سالمندان است.

چهار کارکنان و نه ساکنان در Briarwood پرستاری و مرکز توانبخشی در میان موارد مثبت, بهداشت کار, Nate اسمیت گفت.

او گفت: وجود دارد یک اضافی اولیه مورد مثبت از خانه سالمندان که باعث تشخیص این تست از 13 نفر است.

[تصویری نیست بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای: youtube.com/watch?v=hbpIoO42Chc]

وزارت بهداشت و درمان گفت: در این آزمون تمام کارکنان و ساکنان در Briarwood تسهیلات.

انتشار اخبار از این گروه نیز متحده یک نفر از اپل نهر پرستاری و توانبخشی در سنترتون (آرکانزاس) و یکی از روستاهای کلی باپتیست وست در پاین بلاف نیز آزمایش مثبت است.

وجود 62 موارد شناخته شده covid-19 در آرکانزاس در روز پنج شنبه. پرش به 96 بزرگترین روز سنبله در موارد شناخته شده پس از وقوع آغاز شد.

اسمیت گفت: 26 از شناخته شده مثبت بیماران افرادی هستند که بیش از سن 65 62 بزرگسالان هستند سالخورده 19-64 و هشت کودک هستند.

Pulaski County پیشی 20 نفر جمعه اول برای هر شهرستان در دولت است.

[نقشه بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به آن را ببینید: arkansasonline.com/arvirus]

وزیر آموزش و پرورش جانی کلید جمعه اعلام کرد در همان کنفرانس خبری که در آرکانزاس خواهد شد با استفاده از با دولت فدرال به چشم پوشیدن از تست استاندارد الزامات مورد نیاز برای دولت است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برداشته تست مورد نیاز برای ایالات زودتر جمعه.

کلید گفت که او انتظار دارد که چشم پوشی می شود که مورد تایید و تست لغو خواهد شد برای سال. مدارس با استفاده از آموزش از راه دور حداقل تا مارس 17.

دادستان کل لسلی Rutledge اعلام کرد در همان جلسه که اضافی $3 میلیون اضافه خواهد شد به یک برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک. رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون قبلا اعلام شده 4 میلیون دلار برای صندوق.

این داستان در اصل منتشر شد در 1:35 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>