Coronavirus موارد آمار 2 تا از بزرگترین شهرهای ایالات متحده متفاوت

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

لس آنجلس ضبط شده خود را برای اولین بار مورد coronavirus پنج هفته قبل از شهر نیویورک و در عین حال آن را در نیویورک است که در حال حاضر آمریکا کانون این بیماری است.

مقامات بهداشت عمومی در حال نگه داشتن یک چشم با احتیاط و هشدار داد که لا می تواند در نهایت به عنوان ضربه سخت به نیویورک در هفته آینده, در بخشی به دلیل افزایش برنامه ریزی شده در آزمایش ممکن است کشف یک افزایش چشمگیر در موارد. تست در لس آنجلس است که انتظار می رود به افزایش از 500 دلار در هر روز به 5000 تا پایان هفته.

“من دوست دارم که قادر به می گویند با همه یقین است که در آن ما در حال رفتن” لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت که در مورد خواسته نیویورک اعداد. “ما امر می تواند احمقانه به آماده شدن برای یک سناریوی مشابه در اینجا در شهرستان لا.”


در هر دو شهرستانها در, مدارس, لغو شده است, بسیاری از کسب و کار توقیف و کارکنان است که می تواند دستور داده شده است به کار از خانه. شهر نیویورک با حدود 8.5 میلیون نفر بود نزدیک به 22,000 موارد و 281 کشته و پنج شنبه با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. لس آنجلس که شامل اسم آن شهر از 4 میلیون نفر به علاوه اضافی 6 میلیون نفر تا به حال فقط بیش از 1200 موارد و 21 مرگ و میر.

کارشناسان بهداشت و نمی دانم چرا چنین تفاوت بزرگ در تعدادی از موارد اما باور کنید چند چیز می تواند در بازی مانند تراکم شهری تفاوت در استفاده از حمل و نقل انبوه و کمی زودتر حرکت می کند توسط مقامات به تصویب اجتماعی فاصله سیاست. تفاوت در سرعت و مقدار آزمون نیز می تواند از عوامل به مقامات هشدار می دهند که بسیاری از افرادی که COVID-19 لزوما علائم.

این ویروس را در قطرات کوچک از سرفه و عطسه. اکثر افرادی که آن را تجربه خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای دیگران و به خصوص افراد مسن یا افراد با بزرگ دیگر مشکلات سلامتی آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

در حالی که کمبود آزمون در کالیفرنیا در اوایل هفته از بحران است یکی از دلایل بسیار پایین تر تعداد موارد آن را نمی کند به تنهایی تفاوت را توضیح دهد. نیویورک آزمایش قرار گرفته است و حدود سه بار به عنوان بسیاری از بیماران, اما آن را تا 10 برابر به عنوان بسیاری از موارد که همه از کالیفرنیا.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو اعلام کرد نیویورک مورد اول آوریل 1. اولین کسی که گزارش شده در لس آنجلس, کالیفرنیا را مورد دوم اعلام شد Jan. 26.

به تاریخ وجود داشته است 385 مرگ و میر در ایالت نیویورک بیش از چهار برابر 81 در کالیفرنیا است.

“میزان مرگ و میر از COVID-19 در کالیفرنیا دو برابر شدن هر سه روز است که پایین تر از نیویورک مرگ و میر دو برابر شدن هر دو روز” گفت: دکتر جنیفر Prah Ruger, یک استاد دانشگاه پنسیلوانیا در دانشکده پزشکی. “این سخت است که بدانید با اطمینان دقیق علی مکانیسم در این مرحله از بیماری همه گیر.”

عوامل که می تواند توضیح دهد که تفاوت در شیوع بین شهر نیویورک و لس آنجلس صحبت می کنند به تفاوت در شیوه زندگی مردم در سواحل مخالف.

در نیویورک ساکنان زندگی در چند واحد ساختمان های بسیاری با آسانسور و راهروها. شهر پیاده رو در حال خفه با واکر و مسافران است که جریان در داخل و خارج از شهر مقاوم و سیستم مترو.

“شهر نیویورک است تا بیشتر پر بسته بندی شده جامعه نسبت به آنچه ما می بینیم در کالیفرنیا حتی در لس آنجلس است که خیلی بیشتر گسترش گفت:” رابرت Kim-Farley, یک استاد در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی. “مخلوط کردن اگر شما خواهد شد از جمعیت بسیار بیشتری وجود دارد.”

هنوز Kim-Farley هشدار داد که همزمان با افزایش موارد و تست “ما در حال رفتن به شروع به دیدن فقط فوق العاده ای را افزایش می دهد” در دو هفته آینده در LA.

در واقع در روز پنج شنبه تایید موارد در لا شروع به پریدن کرد از حدود 800 تا 1200 که مقامات بهداشت نسبت به در دسترس بودن از کیت.

“این نشان دهنده یک پرش بزرگ دوستان: افزایش بیش از 50% در یک روز از تایید موارد” گفت: شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti. “حتی بیشتر نگران کننده می بینیم که اگر این میزان افزایش همچنان ادامه دارد (در شهرستان) در شش روز ما خواهد بود که در آن نیویورک است و امروز به همان تعداد از موارد سرانه به عنوان آنها در حال مبارزه از طریق.”

نیویورک حمل و نقل عمومی و سیستم حمل 8 میلیون مسافر در روز حدود هشت برابر ridership در لس آنجلس حمل و نقل عمومی. مسافران در لس آنجلس به مراتب بیشتر احتمال دارد به سفر به تنهایی با ماشین در یکی از بسیاری از بزرگراه که crisscross شهرستان 10 برابر اندازه شهر نیویورک است.

پروفسور جیمز مور II, مدیر حمل و نقل مهندسی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی گفت: او را متوقف سواری نور راه آهن به دانشگاه به عنوان شیوع آغاز شده ، او خریداری یک پارکینگ مجوز و شروع به رانندگی اجتماعی فاصله لوکس نیست هر کس می تواند استطاعت به خصوص در شهر نیویورک که در آن مالکیت خودرو کمیاب است.

“آن می ایستد به همین دلیل … اگر شما بسته به مناطق کوچک و شما در حال برخورد با یک بیماری است که بیشتر مسری از آنفولانزا اما کمتر مسری از سرخک در جایی وجود دارد شما احتمالا رفتن به دور آمده با بسیاری از موارد” مور گفت. “واقعیت این است که ما تکیه نسبتا به شدت در خودرو در کالیفرنیای جنوبی و کالیفرنیا به طور کلی نوع یک خوش شانس شکستن در بحران برای ما است.”

عنصر دیگری است که می تواند به کاهش گسترش در کالیفرنیا بود که زودتر اقدام به نیروی اجتماعی فاصله.

در 19 مارس Garcetti, LA شهردار, تعطیل, مدارس, رستورانها و دستور داد همه اما ضروری کارکنان به محل کار از خانه و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر شده و این کشور اولین ایالتی اقامت در خانه بخشنامه آن شب. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو به دنبال کت و شلوار در روز بعد.

آن زمان را به بگویید که آیا کسانی که اقدامات موثر بودند به دلیل ویروس دو هفته دوره کمون.

“ما می توانیم امیدوارم که آن را اجتماعی فاصله است که محدود به این موارد در کالیفرنیا وجود دارد اما فقط بیش از حد بسیاری از عوامل است که به گسترش ویروس برای مطمئن شود,” دکتر گفت: کاترین ترویسی متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه تگزاس در هوستون.

“اگر ما به رفتن در مستند جایی که هیچ کس را دیدم هر کس دیگری برای 28 روز و دو بار در دوره کمون — ما کاملا مطمئن شوید که ما می تواند جلوگیری از گسترش ویروس” او گفت:. “اما آن را بسیار مناسب اقتصادی و یا اجتماعی است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>