Coronavirus موارد افزایش به 33 در دولت فرماندار می گوید

Category: آرکانساس Comments: No comments

1:49 P. M. بروز رسانی:

آرکانزاس دیدم بزرگترین روز پرش در تعدادی از موارد covid-19 از شنبه تا چهار شنبه 11 بیماران جدید آزمایش مثبت برای ویروس دولتی آسا هاچینسون گفت.

تعداد کل موارد است که در حال حاضر 33.

موارد تشخیص داده شد و برای اولین بار در واشنگتن فاکنر و برادلی شهرستانهای استان است.

وزیر بهداشت دکتر Nate اسمیت گفت: بسیاری از موارد جدید شد مربوط به سفر و یا متصل به دیگر موارد شناخته شده. او گفت: تحقیق و تفحص از همه جدید مثبت به حال شده از 1:30 بعد از ظهر در کنفرانس خبری پس او نمی تواند تایید وجود ندارد مورد جدید با منشا ناشناخته نیز نامیده می شود در جامعه گسترش یافته است.

یک مورد در لیتل راک در هفته گذشته تایید شد باید از جامعه گسترش یافته است.

مقامات گفت: افزایش تعداد موارد است که انتظار می رود در روزهای آینده به عنوان تست بیشتر در دسترس می شود.

هاچینسون همچنین هشدار داد Arkansans از تجربه “از امنیت کاذب” اگر یک روز می رود با موارد جدید به شنبه اتفاق افتاد.

– Nyssa Kruse

ظهر روز رسانی:

هشت Arkansans باید آزمایش مثبت برای coronavirus از صبح سهشنبه آوردن تعداد کل موارد در دولت به 30 با توجه به وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, وب سایت.

واشنگتن و فاکنر شهرستانهای اضافه شد به بخش نقشه نشان دادن که در آن افراد آلوده زندگی می کنند. موارد قبلا گزارش شده در Pulaski, Jefferson, Saline, حلقه گل کلیبرن کلیولند لینکلن و Desha شهرستانهای استان است.

– اندی دیویس

11:32 p. m. به روز رسانی:

دو نفر در فاکنر شهرستان باید آزمایش مثبت برای coronavirus در یک سفر مورد مربوط به دولت تشکر. استفان Meeks گفت: در Facebook صفحه.

“من فقط اطلاع از فرمانداری که 2 نفر در فاکنر County آزمایش مثبت برای COVID-19 و که این سفر مربوط به” Meeks, R-Greenbrier نوشت.

او گفت: دولت وزارت بهداشت “است که کار کردن با این بیماران برای تماس با کسانی که آنها ممکن است در تماس با آمده.”

این موارد در اولین گزارش در این شهرستان است. همانطور که از پنج شنبه, 22 Arkansans تا به حال آزمایش مثبت است. مقامات در واشنگتن کانتی در شمال غربی آرکانزاس نیز گفت: آنها تا به حال شده است به اطلاع از یک مورد که در شهرستان است.

– اندی دیویس

10:51 p. m. به روز رسانی:

فایت — Northwest Arkansas آن اولین presumptive مورد covid-19 با توجه به انتشار اخبار از شهردار Lioneld اردن و واشنگتن کانتی قاضی جوزف چوب.

“ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت و پاسخ درآمده است. ما مصرانه به دنبال توصیه های آرکانزاس وزارت بهداشت” اخبار انتشار متحده است.

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون برگزاری یک کنفرانس خبری در 1:30 بعد از ظهر امروز.

بررسی برای به روز رسانی و جزئیات پنجشنبه Arkansas Democrat-Gazette برای جزئیات کامل.

– Northwest Arkansas Democrat-Gazette

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>