Coronavirus نگرانی رشته مسافران کروز خاموش کالیفرنیا

Category: آرکانساس Comments: No comments

سان فرانسیسکو — هزاران نفر از مردم محدود شنبه به یک کشتی کروز گردان و بین المللی در آب های منطقه خلیج سان فرانسیسکو پس از 21 مسافر و خدمه آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

شاهزاده بزرگ ممنوع بود و به حوض در سان فرانسیسکو در میان شواهدی وجود دارد که این کشتی شده بود زمین پرورش برای یک خوشه از نزدیک به 20 مواردی که منجر به حداقل یک مرگ و پس از آن سفر قبلی.

در ضمن فلوریدا گزارش دو coronavirus مرگ و میر — برای اولین بار در خارج از سواحل غرب است. مقامات بهداشت گفت: مردم در 70s خود درگذشت در سانتا رزا شهرستان در فلوریدا تکدی و در فورت مایرز منطقه پس از سفر خارج از کشور. فلوریدا همچنین افزایش تعداد افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 — بیماری ناشی از کوروناویروس — از چهار تا هفت.

آمریکا مرگ و میر از این ویروس صعود به 19 با همه اما سه نفر از قربانیان در ایالت واشنگتن. تعدادی از عفونت های دارای عقاید نزدیک به 400 پراکنده در سراسر حدود نیمی از ایالات آمریکا. پنسیلوانیا, ایندیانا, مینه سوتا و نبراسکا باید گزارش خود را در مورد اول است.

در کالیفرنیا مقامات دولتی مشغول به کار بودند با مقامات دولت فدرال در اطراف ساعت را همانند شاهزاده خانم کروز کشتی به غیر بندر تجاری بیش از آخر هفته و تست هر کس برای ویروس. هیچ فوری کلمه در جایی که این کشتی خواهد حوض.

دو مسافر در کشتی گفت: جمعه شب که کاپیتان به اطلاع آنها که در حال حرکت به یک موقعیت 20 مایلی سواحل برای آسان تر تحویل لوازم. کاپیتان گفت: یک مهمان و نیاز به توجه پزشکی است و ممکن است airlifted از مسافران گفت.

در حالی که مقامات بهداشت گفت: حدود 1100 خدمه باقی خواهد ماند روی مسافران می تواند متحرك به صورت قرنطینه احتمالا در آمریکا پایگاه های نظامی و یا سایت های دیگر. که آنچه اتفاق افتاده است به صدها نفر از مسافران که در معرض این ویروس در یکی دیگر از کشتی کروز در ماه ژانویه است.

“کسانی که نیاز به قرنطینه خواهد بود قرنطینه. کسانی که نیاز به کمک پزشکی را دریافت خواهد کرد آن را” معاون رئیس جمهور مایکل پنس روز جمعه گفت که او اعلام کرد که 19 خدمه و دو مسافر تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, صحبت های جمعه در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در آتلانتا گفت که او ترجیح می دهند و نه اجازه می دهد تا مسافران را بر روی خاک آمریکا خواهد شد اما تسلیم به توصیه های کارشناسان پزشکی.

“من لازم نیست به شماره (ایالات متحده موارد) دو دلیل یک کشتی بود که تقصیر ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در حالی که تور CDC در آتلانتا. “و آن را تقصیر مردم بر کشتی یا. OK ؟ آن را تقصیر آنها هم نیست. و آنها عمدتا آمریکایی, بنابراین من می تواند زندگی می کنند در هر صورت با آن است.”

مسافران روی عرشه کشتی بزرگ شاهزاده باقی مانده پر از سوراخ در اتاق خود را به عنوان آنها در انتظار کلمه در مورد سرنوشت کشتی. گفت: برخی از کشتی مقامات تنها به اطلاع آنها از تایید coronavirus موارد پس از آنها برای اولین بار در مورد آن را از گزارش های خبری.

استیون اسمیت و همسرش, میشل, بهشت, کالیفرنیا رفت و در کروز برای جشن سالگرد عروسی خود را.

اسمیت گفت: آنها کمی نگران اما احساس امن در اتاق خود را که آنها را ترک کرده بود فقط یک بار از روز پنج شنبه به چت تصویری با کودکان خود.

خدمه با پوشیدن ماسک و دستکش تحویل سینی با مواد غذایی خود را در پوشش صفحات و چپ آنها را در خارج از درب خود را.

به تصویب زمان آنها بوده است تماشای تلویزیون و خواندن و به دنبال از پنجره.

“خدا را شکر ما یک پنجره!” استیون گفت.

کشتی عنوان از هاوایی به سان فرانسیسکو که از آن برگزار شد خاموش سواحل کالیفرنیا یکشنبه پس از 46 نفر با امکان coronavirus علائم می تواند آزمایش می شود. روز پنجشنبه یک هلیکوپتر نظامی ارتش خدمه کاهش کیت های آزمایش بر روی 951-پا کشتی توسط طناب و بعد پرواز کرد و آنها را برای تجزیه و تحلیل در حالت lab.

مقامات بهداشت از عهده آزمایش پس از گزارش که 71 ساله که در یک مه سفر از همان کشتی به مکزیک قرارداد ویروس و درگذشت این هفته در یک بیمارستان در Placer County در شمال کالیفرنیا. دیگران که بودند در آن سفر نیز باید آزمایش مثبت در شمال کالیفرنیا و مینسوتا, ایلینوی, هاوایی, یوتا, و کانادا است. یک “اصل مثبت” بيمار خود منزوی در خانه در نوادا مقامات بهداشتی وجود دارد گفت.

مقامات بهداشت در مدرا و سانتا کروز شهرستانهای تایید شنبه دو بیشتر موارد در کالیفرنیا است. شهرستان ونتورا گفت: آن را تا به حال تست شده پنج ساکنان که تا به حال شده است در اوایل کروز; یک نفر مثبت بود.

برخی از مسافران که در مکزیک سفر ماند روی برای زمان سفر — افزایش خدمه’ قرار گرفتن در معرض ویروس.

شاهزاده خانم دیگر کشتی الماس شاهزاده خانم, قرنطینه به مدت دو هفته در یوکوهاما ژاپن در ماه گذشته به دلیل ویروس. در نهایت حدود 700 نفر از 3,700 سرنشین آلوده شد در چه کارشناسان تلفظ عمومی-بهداشت و درمان, شکست, با این کشتی اساسا تبدیل شدن به یک شناور جوانه کارخانه.

صدها نفر از آمریکایی ها که روی کشتی شد, پرواز به پایگاه نظامی در کالیفرنیا و کشورهای دیگر برای دو هفته قرنطينه. برخی بعد از آن در بیمارستان بستری شدند با علائم.

متخصص اپیدمیولوژی که مطالعات گسترش ویروس ذرات گفت: recirculated هوایی از کشتی کروز سیستم تهویه به علاوه نزدیک محله و جمعی از تنظیمات را به مسافران و خدمه در معرض بیماری های عفونی.

“آنها طراحی شده به عنوان قرنطینه امکانات برای قرار دادن آن ملایم گفت:” همین میلتون از دانشگاه مریلند است.

در سراسر جهان به ویروس آلوده شده است بیش از 100 ، 000 نفر کشته و بیش از 3400 اکثریت قریب به اتفاق آنها در چین است. اکثر موارد خفیف بوده اند و بیش از نیمی از کسانی که آلوده را بازیافت.

این داستان در اصل منتشر شد در 1:20 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>