Coronavirus می رود به منظور کاهش گوشت, انتخاب, افزایش قیمت

Category: آرکانساس Comments: No comments

DES MOINES, آیووا — گوشت قصد ندارم به ناپدید می شوند از سوپر مارکت ها به دلیل شیوع کروناویروس در میان کارگران در ایالات متحده کشتارگاه. اما به عنوان گیاهان گوشت در تلاش برای باقی می ماند باز مصرف کنندگان می تواند در صورت کمتر انتخاب و کمی قیمت بالاتر است.

رهبران صنعت اذعان کرد که ایالات متحده در زنجیره غذایی به ندرت بوده است تاکید کرد که هیچ کس مطمئن است در مورد آینده حتی به عنوان آنها سعی می کنند برای برطرف کردن نگرانی در مورد کمبود.

روز یکشنبه گوشت پردازش غول Tyson Foods زد یک صفحه کامل آگهی در نیویورک تایمز و دیگر روزنامه ها ترسیم دشواری تولید گوشت در حالی که بیش از 100 ، 000 کارگران امن و بستن برخی از گیاهان است.

“این به این معنی یک چیز — عرضه مواد غذایی و زنجیره ای آسیب پذیر است” در این بیانیه گفت. “به عنوان گوشت خوک و گوشت گاو و مرغ گیاهان هستند که مجبور به بستن حتی برای مدت کوتاه از زمان میلیون ها پوند از گوشت را ناپدید می شوند از زنجیره تامین است.”

سخنگوی شرکت Gary مایکلسون گفت: تایسون فکر خانواده مهم بود که به توضیح دیدگاه های خود را.

“نامه تشویق رهبران دولت متحد به آدرس مواد غذایی زنجیره تامین چالش ها” مایکلسون گفت. “ما در حال گرفتن یک رویکرد پیشگیرانه به تعادل ایمنی و تولید با حرکت به شدت با تست و تعطیلی کارخانه و زمانی که لازم است.”

Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس آلوده شده است, صدها نفر از کارگران در گوشت پردازش گیاهان و برخی از بزرگترین نزدیک و دیگران به سرعت تولید می باشد. در حالی که خروجی در گوشت گاو و مرغ گیاهان کاهش یافته گوشت خوک و گیاهان در میانه آمار شده اند به خصوص سخت است. از شیوع بیماری های ویروسی باید همچنان با وجود تلاش های گوشت شرکت ها برای نگه داشتن کارگران در خانه با پرداخت اگر آنها را تبدیل به بیمار است.

15 بزرگترین خوک-بسته بندی گیاهان حساب برای 60 درصد از گوشت فرآوری شده به طوری که حتی یکی از این گیاهان را می بندد برای روز یا هفته عواقب موج در سراسر صنعت است. تبدیل شده است که کاملا روشن با دو ملت بزرگترین گیاهان در حال حاضر بسته: تایسون به حالت تعلیق عملیات در کارخانه خود را در واترلو, Iowa. و Smithfield غذاهای توقف تولید در کارخانه در Sioux Falls, South Dakota. هر گیاه می تواند قصاب نزدیک به 20 ، 000 خوک در روز است. برخی از گیاهان بازگشایی روز بعد از تمیز کردن.

نتیجه این است که این کشور گوشت خوک ظرفیت پردازش تا به حال کاهش یافته و حدود 25 درصد از هفته گذشته گفت: Steve مایر یک صنعت اقتصاددان با کرنس و همکاران در Ames, Iowa.

سارا کمی سخنگوی آمریکای شمالی گوشت, موسسه صنعت و تجارت گفت: “آن را در سراسر هیئت مدیره در حال حاضر پس از چند هفته آینده ما باید ببینید که چگونه سیستم کار می کند. آن بوده است هرگز مورد آزمایش قرار خواهم قبل از این.”

گاو, کارخانه تولید در خلیج سبز, ویسکانسین, آخرین تعطیل به دلیل عفونت در میان کارکنان. JBS ایالات متحده آمریکا گفت: JBS Packerland گیاه که در استخدام از 1200 خواهد بود بسته به طور موقت. همانطور که از دوشنبه, 255 کارکنان در کارخانه آزمایش مثبت برای covid-19 گفت: Claire Paprocki سخنگوی این شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

در سراسر کشور اگر چه کاهش گوشت عرضه شده است انتظار می رود به علت قیمت مصرف کننده به افزایش انتظارات هستند که افزایش کمی است. وزارت کشاورزی ایالات متحده گفت: در اواخر هفته گذشته که از آن انتظار دارد قیمت گوشت گاو به صعود 1 ٪ تا 2 ٪ در این سال و مرغ به اندازه 1.5 درصد و گوشت خوک بین از 2 درصد و 3 درصد است.

آژانس اذعان کرد که خرید مصرف کننده الگوهای تغییر هفتگی و که برخی از محصولات در صورت زنجیره عرضه اختلال است که می تواند بر قیمت ها. اما این وزارتخانه گفت: برنامه ریزی آن 3 میلیارد دلار خرید از محصولات تازه لبنی و گوشت باید کمک به ایجاد ثبات در قیمت ها. دولت با توزیع کنندگان مواد غذایی به ارائه محصولات خریداری شده به بانک های مواد غذایی جامعه و ایمان مبتنی بر سازمان و دیگر سازمان های غیر انتفاعی در خدمت نیازمندان است.

ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران, اتحادیه اروپا است که نشان دهنده 1.3 میلیون مواد غذایی و خرده فروشی کارگران گفت: هفته گذشته که 13 متحده آمریکا مواد غذایی-فرآوری و بسته بندی گوشت می آمد اتحادیه کارگران در ایالات متحده کشته شده اند و حدود 5000 بیمار هستند یا شده اند در معرض این ویروس در حالی که کار در نزدیکی کسی که تست مثبت است.

مارک پرونه اتحادیه رئیس جمهور گفت: 13 گیاهان در ایندیانا, آیووا, مینه سوتا, Missouri, پنسیلوانیا, داکوتای جنوبی و ویسکانسین و, آلبرتا, کانادا بسته شده اند و حداقل به طور موقت به دلیل بیماری همه گیر. کسانی اتحادیه گیاهان نشان دهنده حدود 10 درصد از تولید گوشت گاو و 25 درصد از گوشت خوک تولید این اتحادیه گفت.

اتحادیه اصرار دولت فدرال و مقامات به اطمینان حاصل شود که کارگران باید دسترسی به تجهیزات حفاظتی, دستور اجتماعی فاصله در محل کار و توقف فدرال چشم پوشی است که اجازه می دهد سریع تر خط سرعت.

بسیاری از کارکنان از بسته بندی گوشت می آمد گیاهان ترس رفتن به محل کار گفت: مارگاریتا هردیا کار کرده است که در JBS گوشت خوک پردازش گیاه در Marshalltown, Iowa برای 11 سال است. او پیوست UFCW اتحادیه تماس با خبرنگاران به بحث در مورد این بیماری همه گیر است اثرات آن بر کارگران است.

هردیا اعتبار این شرکت با بهبود بهداشت از جمله درمان راهروها و زمینه های مشترک با سفید و قرار دادن ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های اطراف گیاه است. JBS همچنین در حال حاضر طول می کشد کارگران درجه حرارت و تشویق کسانی که بیمار هستند در خانه بمانند. اما او گفت که این شرکت افزایش پرداخت 4 دلار یک ساعت از 20 آوریل تا مه به عنوان یک انگیزه برای کارکنان سالم به رفتن به محل کار.

“حتی پس از آن ما هنوز shorthanded اما ما در حال تلاش برای انجام بهترین های ما,” او گفت:.

ملی کاهش سرعت در پردازش گوشت ظاهر شده در آمار فدرال. روزانه ذبح گاو در این هفته از آوریل 13 کاهش یافت و نزدیک به 24 درصد از مدت مشابه سال پیش. خوک کشتار پایین بود 13 درصد است. و با توجه به تازه ترین گیاه تعطیلی این اعداد و ارقام باید به احتمال زیاد کاهش یافته بیشتر است.

تا کنون صنعت گوشت پردازش شده است قادر به تغییر تولید به باز کردن گیاهان برای نگه داشتن یک جریان از گوشت در حال حرکت از طریق زنجیره تامین گفت: کمی از گوشت موسسه. برخی از گیاهان که بسته شده را دوباره باز پس از شستشو و تمیز کردن.

“هنگامی که یک گیاه می رود-خط دیگر در این منطقه می توانید سعی کنید و انتخاب کنید تا شل” ،

وضعیت وخیم تر خواهد بود اگر نه برای رکورد مقدار گوشت در سردخانه هر چند مقدار از گوشت در نظر گرفته شده برای رستوران ها که در حال حاضر تا حد زیادی بسته است.

وزارت کشاورزی ایالات متحده در هفته گذشته گزارش 921 میلیون پوند مرغ در ذخیره سازی و 467 میلیون پوند از گوشت گاو بدون استخوان از جمله همبرگر, کباب و استیک لازم داریم. قبل از بسیاری از که گوشت می تواند به فروش می رسد در بازار این امر نیاز به repackaged چون رستوران های خرید در بیشتر بخش عمده ای از افراد است. برخی از گوشت نیاز به برش توسط فروشگاه مواد غذایی گوشت برش و بسته بندی برای مشتریان به خانه می برد.

در اواخر ماه مارس وزارت کشاورزی ایالات متحده کاسته محدودیت اجازه می دهد تا برای گوشت است که تا به حال در نظر گرفته شده برای تجاری مواد غذایی استفاده می شود منحرف شده به فروشگاه مواد غذایی در کانال برای مصرف کنندگان این صنعت به دنبال این تغییرات در اواسط ماه مارس و پس از مختصر گوشت کمبود ناشی از کوروناویروس وحشت فرستاده مردم خزیدن به فروشگاه های مواد غذایی.

صنعت گزارش نشان می دهد که عسل خرید رسید 102 درصد برای هفته پایان مارس 22 در مقایسه با مدت مشابه سال قبل است. فروش گوشت گاو بودند تا 91 درصد است. مرغ خرید رشد حدود 71 درصد در اوایل در ماه مارس قبل از کاهش. هنوز هم مرغ و گوشت خوک و گوشت گاو خرید هنوز هم حدود 30 درصد بالاتر از سال پیش سطح در گزارش های اخیر.

“توسط و بزرگ بوده و به اندازه کافی مواد غذایی” گفت: Jayson Lusk یک اقتصاددان در دانشگاه. “شما ممکن است خود را دقیق انواع مختلفی است که شما می خواهید و یا نوع دقیق شما می خواهید, اما شده است وجود دارد مواد غذایی در دسترس است اگر شما پول برای خرید آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>