Coronavirus نگرانی فشار برادوی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

ترس از coronavirus ممکن است گرفتن یک نیش خارج از برادوی, با توجه به جدید فدرال رزرو, گزارش, که همچنین با ارسال هشدار در مورد این ویروس به طور کلی تاثیر بر گردشگری است.

“برادوی تئاتر گزارش داد که کسب و کار آهسته تر از فصلی هنجار پس سریع دسامبر. هر دو حضور و غیاب و کاهش درآمد و زیر مقایسه با سال پیش سطح” جزئیات بخش جدید نیویورک فدرال رزرو بژ کتاب. این یافته ها که چهارشنبه در آمد از مکالمات بین تغذیه عضو ولسوالی ها و کسب و کارهای محلی که صورت گرفت بین اواخر ماه ژانویه و در اواخر فوریه.

توجه داشته باشید از بانک مرکزی زیر یک سال که در برادوی به فروش نزدیک به 15 میلیون بلیط یک رکورد برای این صنعت است.


“ما هنوز نمی تواند دیدن هر اثر توجه داشته باشید [برای coronavirus] به عنوان این است که به طور سنتی دو کمترین ماه از سال گفت:” شارلوت St. Martin, رئيس جمهور از برادوی لیگ تجارت ، “اما قطعا ما در حال نظارت است.”

برادوی لیگ داده ها را نشان نمی دهد, زیادی به خصوص کاهش اخیر هفته. حضور و غیاب برای 28 نشان می دهد در برادوی رسیده 244,515 در هفته گذشته به پایین فقط نیم درصد از همان هفته در سال 2019 هنگامی که سه نفر وجود دارد نشان می دهد بیشتر فعال است. کل سال به تاریخ حضور و غیاب عقب مانده است سال گذشته سرعت حدود 2 درصد.

برادوی لیگ با انتشار بیانیه ای در اوایل این هفته که آن را زیر راهنمایی از مقامات محلی و فدرال و ردیابی گسترش coronavirus دقت کنید.

“ما هوشیار باشند و ما در حال آماده به تصمیم گیری بر اساس نیازهای فعلی و همچنین در پاسخ به شرایط در حال تغییر” از لیگ برتر فوتبال گفت: اعضای آن است.

نیویورک 13 مورد تأیید ایالت از COVID-19 گونه از کروناویروس که از روز پنج شنبه در ظهر. شهردار بیل د Blasio اعلام کرد دو نامربوط موارد پنج شنبه صبح: یک مرد در 40s و زن در 80s در هر دو ساکنان شهر نیویورک.

گسترده تر تاثیر coronavirus در شهر نیویورک گردشگری است که هنوز آشکار خود را. همان فدرال رزرو در گزارش به نام فعالیت های توریستی “مخلوط شده است.”

“چند تماس گزارش شده است که coronavirus است منصرف بازدید کنندگان هر چند هتل ها شهر نیویورک ادامه داده اند به گزارش کسب و کار خوب” این گزارش گفت:.

داده های به اشتراک گذاشته شده توسط مهمان نوازی شرکت تحقیقات STR نشان داد که اشغال غوطه ور کمی برای هتل ها شهر نیویورک پایین 2% درصد در سال در طول سال برای هفته پایان Feb. 22 و در حدود 1 درصد در هفته گذشته.

Jan Freitag, یک معاون ارشد رئیس جمهور در STR گفت: نرخ اشغال در هتل های نزدیک به فرودگاه که دیدن بسیاری از مسافران بین المللی—از جمله نیویورک ، اما نرخ در مقصد بیشتر مسافران داخلی مانند اورلاندو و دالاس.

هر دو شهرستان لانگ آیلند مبتنی بر JetBlue و هواپیمایی متحده روز چهارشنبه گفت که آنها برش ایالات متحده و بین المللی برنامه پرواز به دلیل کاهش شدید تقاضا است. یک نظرسنجی در هفته گذشته با سفر کسب و کار جهانی ارتباط پیدا تقریبا دو سوم از شرکت های عضو آن را لغو رویدادها و یا جلسات که نیاز به سفر.

جرمی فروردین, مجوز, راهنمای اجرا می شود که تورهای سفارشی در سراسر شهرستان گفت: راهنماهای گزارش داده اند که برخی از لغو به علت coronavirus.

“اما هیچ چیز در مقیاس حماسی” گفت: فروردین که همچنین روابط عمومی صندلی برای Guides Association of New York. “ما بسیار آگاه از این واقعیت است که صنعت ما وابسته است مردم را از هوی و هوس است. ما در حال تلاش برای باقی ماندن به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.”

گردشگری مقامات خواهد شد از نزدیک در هفته آینده زمانی که لبه—هادسون حیاط پاسخ به این رصدخانه در تجارت جهانی و ساختمان امپایر استیت—میزبان خود را افتتاح. نمایندگان وابسته به شرکت توسعه دهنده آلاینده خرده فروشی و مسکونی نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا آنها در حال گرفتن اقدامات احتیاطی برای این رویداد در مارس 11.

این شهر بازدید آژانس توسعه نیویورک و شرکت است که کمک به ترویج رویداد.

“این در حال آمدن است در جالب زمان” اذعان کرد کریس بولتون سخنگوی نیویورک و شرکت است. “اما شده است وجود دارد بسیاری از شور و شوق و تعداد زیادی از ارتقاء در اطراف محوطه هادسون و لبه برای برخی از زمان.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>