Coronavirus: چگونه ING پشتیبانی از شما

Category: وب وایر Comments: No comments

برای مردم این ویروس به ارمغان می آورد چندین نگرانی. به غیر از ترس از عفونت به خود و یا عزیزان ما نگران امور مالی ما و ما نگران اجتماعی قطع است.

در ING ما احساس مسئولیت برای حمایت از مشتریان در مرور از طریق جنبه های مالی از این بحران توانمند سازی آنها را به مدیریت امور بانکی خود را به طوری که آنها باقی می ماند مسئول امور مالی خود را. در سراسر کسب و کار ما, ما را به انجام عمل است.

بزرگ نگرانی اقدام سریع

در این بی سابقه ای در برابر همه ما در صورت عدم قطعیت. آخرین چیزی که شما می خواهید به نگرانی در مورد بانکی روزانه خود را. از این رو ما انجام این کار اطمینان از تماس با مراکز آنلاین بانکی و دستگاههای خودپرداز همه در دسترس هستند.

با توجه به رشد اقتصادی قطعیت حتی بزرگتر نگرانی برای بسیاری از افراد توانایی پرداخت وام مسکن خود را و یا دیگر وام و یا پرداخت کردن کارت های اعتباری. نشستند تا به معرفی یک قایق از اقدامات از وام امداد (تعطیلات) ارائه مشاوره, اجرای طرح ملی و حمایت از شرکت ها برای کاهش این نگرانی است.

ما نیز مردم را به استفاده از آنلاین کانال های بانکی و پرداخت تماس برای جلوگیری از گسترش ویروس.

و ما باید تنظیم کردن صفحات اختصاصی در مورد چگونه به بانک در طول بحران به عنوان به خوبی به عنوان مشتری ارتباطات در کشورهای مختلف بر تاثیر بحران در سرمایه گذاری خود را.

نشستند در سراسر جهان

در زیر فقط برخی از این اقدامات معرفی شده در سراسر جهان برای کمک به مشتریان:

نشستند در بلژیک اقدامات با موافقت دولت بلژیک و دیگر بانک ها برای پرداخت deferrals وام وام مسکن و وام کسب و کار می تواند درخواست.

نشستند در هلندهمراه با دیگر بانک ها در حال حاضر ارائه می دهد برنامه های افزودنی از بازپرداخت وام برای شرکت های کوچک و متوسط و به نظر می رسد به راه حل های خاص برای مشتریان خصوصی که به صورت مشکلات ساخت پرداخت وام مسکن. آن را نیز به طور موقت افزایش محدودیت برای پرداخت تماس از €25 €50 در هر معامله.

نشستند در ایتالیا ارائه می دهد پرداخت وام مسکن تعلیق برای افراد منفی اقتصادی ناشی از Covid-19.

نشستند در رومانی ارائه می دهد مشتریان فردی که نهفته امکان به تعویق انداختن بازپرداخت وام های شخصی و یا وام مسکن تا دو ماه. نهفته شرکتهای کوچک و متوسط دریافت سه ماه تمدید سرمایه در گردش تسهیلات بدون نیاز به مراجعه به بانک.

نشستند در استرالیا ارائه می دهد در خط با سایر بانک ها در کشور سه تا شش ماه پرداخت مکث بر روی هر تجاری وام وام مسکن وام های شخصی و یا کارت اعتباری.

نشستند در ترکیه تمدید اعتبار زمان بازپرداخت از 90 روز به 180 روز زمان سر رسیده وام مشتریان شده است و هدایت مشتریان به آن کانال های دیجیتال. آن ساخته شده است که تمام دستگاههای خودپرداز رایگان برای مشتریان و همچنین دو برابر مقدار آن برای تماس با ما پرداخت.

نشستند در لهستان راه اندازی یک کمپین برای حمایت از مردم و شرکت ها در استفاده از بانکداری آنلاین و تشویق افراد جوان به کمک به افراد مسن در استفاده از بانکداری آنلاین.

نشستند در اسپانیا افزایش یافته است و این مقدار برای پرداخت تماس به €50 و ساخته شده است ATM مشتری برداشت ها رایگان.

در پاسخ به جوامع ما

ما همچنین به دنبال راه هایی برای حمایت از جوامع در طول این بحران است. در حال حاضر وجود دارد بسیاری از نمونه هایی از سخاوت نشان داده شده توسط ما نشستند و کسب و کار و کارکنان و مشتریان است. این محدوده از کمک های مالی و جذب سرمایه برای توسعه جامعه و پشتیبانی. ING نیز تاسیس یک صندوق جهانی با هدف افزایش ابتکارات محلی و ارائه پشتیبانی بیشتر در آینده است.

حفظ کارکنان

ما در حال انجام آنچه ما می توانیم برای حفاظت از تندرستی کارکنان. نه فقط به خاطر اینکه ما مراقبت و احساس مسئولیت اما از آنجا که تنها یک سالم و مناسب نیروی کار به ما اجازه می دهد برای حمایت از مشتریان در یک زمان زمانی که آنها نیاز ما بیشتر از همیشه.

حدود 80 درصد از کارکنان در حال حاضر با خیال راحت از خانه – و ما در حال کار بر روی افزایش این تعداد است. به نگه داشتن آنها را درگیر و اطمینان آنها به طور کامل مجهز برای انجام شغل خود را از خانه ما با ارائه گسترده دستورالعمل برای کنترل از راه دور, کار, پشتیبانی, بهترین عمل های و کمک به کارکنان برای ایجاد یک مطلوب محیط کار.

البته تعدادی از همکاران قادر به کار از خانه با توجه به این که تو درگیر در کسب و کار بحرانی عملیات در برخی از دفاتر ما و یا بازیابی مکان. در اینجا ما صرفا اجرای اجتماعی فاصله دستورالعمل محدود کردن تعدادی از شاخه های آن باز بماند و محدود کردن ساعات کار.

ما سپاسگزار برای همه همکاران بسیاری از آنها مشغول به کار هستند تحت شرایطی چالش برانگیز.

این جزوه (PDF, 0,7 MB) فراهم می کند یک مرور کلی مفصل از پاسخ ما به coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>