Coronavirus شیوع تا مردم به تماشای Netflix بکشد به جای دیدن جاذبه های گردشگری و توریستی, بازار سهام نشان می دهد

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

گردشگران در حال sidestepping اصلی سایت دیدن جاذبه به عنوان coronavirus همچنان گسترش جهانی, قیمت سهام نشان می دهد اما این ممکن است خوب برای Netflix بکشد.

در روز سه شنبه بازار سقوط دوباره برای سومین روز پس از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری هشدار آمریکایی ها به آماده شدن برای یک شیوع کروناویروس.

“ما در حال درخواست آمریکا برای همکاری با ما برای آماده سازی در انتظار است که این می تواند بد” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: در یک شنبه جلسه.


بازار سهام آغاز شده قوی روز چهارشنبه اما افت ارزش بیشتر از آن سود پس از FDA گفت: coronavirus همچنان به گسترش است.

سهام در ایالت Realty Trust آمار کم 52 هفته به عنوان سرمایه گذاران آشکارا به این نتیجه رسیدند کمتر گردشگران بازدید از ساختمان امپایر استیت. میسی به شدت متکی به گردشگری ترافیک در آن گل سرسبد Midtown فروشگاه نیز رسیده 52 هفته اخیر و پس از انجام Imax Corp. Theme-پارک اپراتورهای سی ورلد سرگرمی و شش پرچم سرگرمی کاهش بیش از 7 درصد. هرتز و AvisBudget نیز به شدت کاهش یافت.

Netflix بکشد سهام از سوی دیگر است تا حدود 4 درصد در روز چهارشنبه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات بهداشت فدرال به طرح مختصر عمومی آمریکا روز شنبه در تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus. مقامات بهداشت در ناسائو شهرستان در نیویورک و لانگ آیلند و در حال نظارت بر 83 افرادی که بازدید از سرزمین اصلی چین و یا ممکن است در تماس با این ویروس. زودتر آلمانی و مقامات آمریکایی هشدار داد از یک بیماری همه گیر. Diageo Plc و دنون SA گفت که وقوع خواهد آمار فروش در چین. موارد برای اولین بار در یونان و در جنوب امریکا پدید آمده در حالی که اسپانیا قفل کردن یک تفریحگاه ساحلی هتل با حدود 1000 مهمان و کارگران داخل است.

خبری بلومبرگ کمک به این گزارش.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>