شیوع کروناویروس تلفات در کسب و کار جهانی عمیق تر

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

از دست دادن $29 میلیارد دلار در خطوط هوایی درآمد. چین فروش خودرو پایین با 92 درصد است. وقفه برای Procter & Gamble را 387 تامین کنندگان در چین است.

به عنوان coronavirus شیوع جغجغه اقتصاد جهانی و مختل زنجیره تامین شرکت های بین المللی در تقریبا هر صنعت در حال مقابله با یک, واقعیت تلخ: کسب و کار شما به طور معمول.

و سرمایه گذاران گرفته اند توجه کنید. سهام ایالات متحده کاهش یافت و برای دومین-روز جمعه. سهم انرژی های هواپیمایی و شرکت های فن آوری led گسترده تر در بازار پایین تر در وال استریت به عنوان S&P بسته بیش از 1 درصد پایین تر قرار دادن آن بر روی سرعت برای بدترین حالت آن بعد از ماه. نفت و قیمت گاز نیز کاهش یافت و با قیمت یک بشکه معیار آمریکایی خام لغزش حدود 1 درصد است. بازار تبدیل شده اند بیشتر فرار از شیوع اما سرمایه گذاران آمریکایی باید تا حد زیادی شانه ای بالا انداخت تهدید. پس Jan. 7 هنگامی که مقامات چینی شناسایی ویروس S&P 500 باقی می ماند تا بیش از 3 درصد و حتی بعد از این صبح امروز فروش. — مت فیلیپس

بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن این هفته هشدار داد از یک رکود عمیق در درآمد در میان حامل های جهانی مربوط به سقوط از سفر در آسیا به دلیل ویروس.

شیوع ویروس می تواند به کاهش جهانی هواپیمایی درآمد با حدود 29 میلیارد دلار در این سال در نتیجه یک صنعت کوچک انقباض در مقایسه با سال 2019 آن را گفت.

تقریبا همه از ضرر و زیان انتظار می رود به آمار شرکت های هواپیمایی در منطقه آسیا و اقیانوس آرام که در مواجهه با 13 درصد کاهش در تقاضای مسافر در سال با توجه به انجمن و تحلیل.

برخی از شرکت های هواپیمایی را آغاز کرده اند که به اذعان شیوع اثرات با Air France-KLM و استرالیا کوانتاس گروه به طور جداگانه هشدار در روز پنج شنبه از پتانسیل مالی رسید.

کوانتاس گفت که coronavirus می تواند به کاهش سود خود را برای سال مالی پایان می رسد که در 30 ژوئن با $66 میلیون دلار برای $99 میلیون در حالی که Air France-KLM تخمین زده می شود یک ضربه به درآمد تا آنجا که $216 میلیون بین فوریه و مارس این سال است.

بیش از 20 خطوط هوایی بین المللی را به حالت تعلیق یا محدود مسیرهای که در ووهان مرکز شیوع و دیگر شهرستانها عمده در چین.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 10, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق هوا. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   ویروس سرچشمه در ووهان چین و بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و حداقل دو دوجین دیگر کشورها است.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   در حالی که این ویروس جدی بهداشت عمومی و نگرانی و خطر ابتلا به بسیاری از افراد در خارج از چین باقی مانده بسیار کم و آنفلوآنزای فصلی بیشتر تهدید فوری.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی مقامات ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس توسط بسته شدن حمل و نقل مدارس و بازار. این هفته یک تیم از کارشناسان از W. H. O. وارد پکن به ارائه کمک.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

و شرکت های هواپیمایی در آسیا در حال برش پرواز در جای دیگر. خطوط هوایی سنگاپور گفت: این امر به طور موقت قطع پروازهای بین شهرستان دولت و مقاصد اصلی مانند نیویورک و پاریس و لندن و توکیو و سئول و سیدنی است.

Cathay اقیانوس آرام هنگ کنگ حامل نیز لغو شد تقریبا همه از آن پرواز به سرزمین اصلی چین است و کاهش خدمات در جای دیگر بعد از دو ماه. — Niraj Chokshi و Amie Tsang

فروش خودرو در چین سقوط این ماه با چینی ها ماشین سواری ارتباط گفت که فروش در نمایندگی تا به حال میزان 92 درصد در نیمه اول ماه فوریه در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته.

چین بزرگترین بازار خودرو توسط یک حاشیه گسترده ای. پس از یک شیرجه بینی در فروش وجود دارد لطمه می زند و صنعت جهانی است.

آلمانی لوکس غول خودرو دایملر — که باعث می شود مرسدس بنز — هشدار در گزارش سالانه خود که این ویروس می تواند منجر به کاهش قابل توجه در رشد اقتصادی چین است. این گزارش گفت که ویروس “ممکن است نه تنها بر توسعه واحد فروش, اما همچنین ممکن است منجر به عوارض جانبی قابل توجهی در تولید و تامین بازار و زنجیره تامین است.”

جگوار لندرور هشدار داد که coronavirus می تواند به زودی شروع به ایجاد مشکلات تولید در آن مجمع گیاهان در بریتانیا.

مانند بسیاری از خودروسازان جگوار لندرور با استفاده از قطعات ساخته شده در چین. با کارخانه ها وجود دارد تعطیل و یا عامل در کاهش ظرفیت خطوط مونتاژ در بقیه جهان در حال انتظار برای اجرای کوتاه از اجزای ضروری. — کیت Bradsher

با خیلی از چین هنوز هم در مستند کسب و کار در حال تلاش برای به دست آوردن کارگران به عقب و کارخانه های در حال اجرا.

در انتشار این هفته Foxconn بزرگترین قرارداد تولید کننده الکترونیک و یک بازیکن کلیدی در زنجیره تامین اپل نشان داد که چگونه مشکل آن خواهد بود. Foxconn گفت: درآمد آن را به یک ضربه از گسترش coronavirus و که این امر می تواند “محتاط” در از سرگیری کار در آن کارخانه در چین. گیاهان خارج از کشور در مکان هایی مانند ویتنام و مکزیک بودند در ظرفیت کامل ،

درآمد هشدار می آید به عنوان رهبران چینی سعی کنید به تعادل مجدد اقتصاد با کنترل ویروس. نگرانی در مورد Foxconn تولید نیز تاکید بالقوه گسترده تر تاثیر این بیماری همه گیر می تواند در جهانی الکترونیکی زنجیره تامین. بخش عظیمی از جهان الکترونیک بیرون آمدن از چین کارخانه های پر از قطعات ساخته شده در چین کارخانه ها و دیگر تعلیق تولید می تواند آمار کلی از عرضه است. برخی از آنها حتی هشدار داد که می تواند در تسریع یک واشدن که خواست شده در زمان توسط هر دو چینی و رهبران آمریکایی از نگرانی های امنیتی. — پل Mozur

Procter & Gamble مصرف کننده محصولات کرگدن گفت: در فدرال پرونده این هفته که اختلال در عرضه و تقاضای ناشی از شیوع این بیماری را “مادی” بر این شرکت در سه ماهه نتایج.

“چین است که ما دومین بازار فروش و سود” جان R. Moeller, یک شرکت اجرایی گفت: در یک کنفرانس در نیویورک در روز پنج شنبه با توجه به پر کردن. “فروشگاه ترافیک قابل توجهی پایین با بسیاری از فروشگاه های بسته و یا عامل با کاهش ساعت. برخی از تقاضا منتقل شده آنلاین اما عرضه و تحویل اپراتور و کار محدود است.”

این شرکت متکی بر 387 تامین کنندگان در چین هر کدام در مواجهه با مشکلات در از سرگیری عملیات آقای Moeller گفت. — Niraj Chokshi

دولت فرانسه گفت: این امر نیاز شرکت ها به نقد و بررسی خود را “بیش از وابستگی” در چین برای مواد خام و قطعات به عنوان شیوع در معرض ضعف در میان فرانسوی تولید کنندگان که خود را برون سپاری کرده زنجیره تامین وجود دارد.

وزیر دارایی فرانسه, Bruno Le Maire, خاص خودروسازان شده اند که با داشتن مشکل گرفتن قطعات مانند پدال ترمز و صنعت داروسازی می شود که 80 درصد از مواد اولیه برخی از داروها از چین و آسیا است.

دولت برآورد اقتصاد ممکن است کوچک حدود 0.1 درصد در این سال به عنوان نتیجه شیوع. ووهان مرکز شیوع این است که خانه را به بیش از یک سوم از تمام فرانسوی, سرمایه گذاری در چین است. — لیز Alderman

چین بانک ها در کاهش هزینه های استقراض برای شرکت ها و خانواده ها به تلاش برای نرم کردن اقتصادی ضربه از coronavirus.

این حرکت به دنبال یک راش از سیاست های بانک مرکزی چین برای تقویت اقتصاد hobbled با هفته از نزدیک در سراسر کشور خاموش کردن کسب و کار. روز پنجشنبه بانک خلق چین گفت: این کاهش یک سال وام نخست رای دادن به 4.05 درصد از 4.15 درصد کاهش به پنج سال نرخ وام به 4.75 درصد از 4.8 درصد است.

اقتصاددانان در حال کاهش رشد انتظارات برای چین در این سال به عنوان کسب و کار تنها در آغاز — تا حدودی haltingly — برای بازگشت به کار. برخی گفتند این حرکت را انجام دهید کمی به آدرس گسترده تاثیر این بیماری همه گیر در چین پس از پر جنب و جوش جامعه کسب و کار. — Alexandra استیونسون

آدیداس آلمانی ورزشی ساز گفت که سرزمین اصلی چین کسب و کار تا به حال نابود شده است شیوع.

فروش در منطقه کاهش یافته و در حدود 85 درصد پس از سال نو چینی در ژانویه. 25 شرکت گفت: در مقایسه با مدت مشابه سال پیش. کمتر خریداران در کره جنوبی و ژاپن نیز به این نزول در فروش یک نتیجه از کاهش شدید چینی ها گردشگری است که نیز تحت تاثیر حمل و نقل هوایی و بخش مهمان نوازی و همچنین مد کسب و کار خرده فروشی.

آدیداس به فروش می رساند محصولات خود را از حدود 12000 فروشگاه در چین در حدود 500 تا از آنها را خود فروشگاه ها و بقیه franchises. — الیزابت Paton

ژنو Abdul کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>