Coronavirus دبستان: JPMorgan انشعابات تا معامله گران

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

JPMorgan Chase & Co. ارسال صدها نفر از آن نیویورک و لندن فروش و معامله و کارکنان برای پشتیبان گیری از مکان های برای کاهش اختلالات اگر کارکنان در معرض ابتلا به کوروناویروس.

“ما در حال شروع به تغییر مردم را به عنوان یک اقدام احتیاطی در این مرحله” مارک Badrichani که آگهی فروش جهانی و تحقیقات و تروی Rohrbaugh سر از بازارهای جهانی نوشت: در یک یادداشت به کارکنان پنج شنبه. “تقسیم نیروی کار ما را به مکان های مختلف را بهبود می بخشد توانایی ما برای خدمت به مشتریان به طور مداوم در حالی که کاهش خطرات بهداشتی در ارتباط با تماس فیزیکی باید مورد بوجود می آیند.”

بانک خرید و فروش و معامله گران خواهد بود آگاهانه خود اختصاص مکان های این هفته و انتظار می رود به کار می کنند از آن مکان و محدود کردن تماس با کارکنان در سایت های مختلف “تا اطلاع ثانوی” با توجه به این یادداشت. این بانک همچنین ممنوع کارکنان از مکان های مختلف از حضور در جلسات حضوری با مشتریان و یا تنظیم کننده و به آنها گفت نه شرکت های مشابه داخلی جلسات مانند جلسات آموزشی و سالن های شهر.


برایان Marchiony یک سخنگوی بانک, تایید طرح و گفت که آنها “پیشگیرانه.”

جی پی مورگان منتقل شده سریع تر از بسیاری دیگر از بانک های ایالات متحده در اجرای اقدامات پیشگیرانه برای اطمینان از آن می توانید به نگه داشتن کسب و کار خود را در حال اجرا در این رویداد گسترده اختلالات. در حالی که بالا Citigroup Inc. مدیران شده اند بازدید از رفع اشکالات سایت در نیوجرسی و لندن است که در خدمت به عنوان پشتیبان گیری اصلی آن طبقه تجاری این بانک نیست و در عین حال نقل مکان کرد و بسیاری از معامله گران آن یک فرد با آگاهی از این موضوع گفت. کپنهاگ را Danske Bank گفت: کارکنان روز شنبه آن را برنامه ریزی برای تقسیم کردن آن طبقه تجاری.

تعداد تایید coronavirus موارد در مراکز مالی از جمله شهر نیویورک و لندن شده است نوردی. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio روز پنجشنبه گفت که گسترش این ویروس از فردی به فرد است که به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به شایع تر است.

کارشناسان اصرار دارند جمعیت را به اجرا اجتماعی-فاصله اقدامات برای محدود کردن گسترش ویروس بسیار مسری. بانک ها در سراسر جهان شده اند گرد کردن نظارتی برنامه ای برای نگه داشتن بحرانی عملیات باز از طریق یک پتانسیل همه گیر با محدود کردن سفر درخواست از کارکنان برای کار از خانه تقسیم تیم ها و quarantining کارکنان.

جی پی مورگان است احتیاطی که در نتیجه تنها تعداد کمی از فروش و معامله و کارکنان مشغول به کار از خانه, برجسته, مشکل بانک ها را تا به حال طرح های احتمالی برای معامله گران که نمی تواند ارتباط از راه دور به راحتی.

بانک نیویورک کارکنان تقسیم خواهد شد اصلی بین طبقه تجاری در سابق استرنز ساختمان در منهتن و پشت کردن مکان در نیویورک و نیوجرسی به گفته یک فرد مطلع در حرکت است. برخی نیز خواهد شد کار از خانه. در لندن کارکنان خواهد بود شکاف بین طبقه اصلی و دو متناوب مکان در منطقه فرد گفت: درخواست نمی شود به شناسایی بحث داخلی برنامه.

در اوایل این هفته JPMorgan پرسید: 10 درصد از کارکنان در سراسر مصرف کننده بانک به کار از راه دور به کمک آزمون انعطاف پذیری برنامه های خود را. آن را نیز محدود غیر ضروری مسافرت های بین المللی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>