Coronavirus پاسخ می تواند شش ماه گذشته یا بیشتر فرماندار می گوید

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

ایالت نیویورک می تواند در برخورد با ویروس, پاسخ برای شش ماه یا بیشتر رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز جمعه گفت در زمان باز کردن یک نیو راشل درایو از طریق تسهیلات است که آزمون برای Covid-19.

“من باور نمی کنم این است برای رفتن به یک کوتاه مدت موضوع” کومو گفت. “این است برای رفتن به یک ماده از ماه.”

او گفت که می تواند به معنای چیست, شش, هفت, هشت یا نه ماه است که دولت خواهد بود در پاسخ به شیوع بیماری.


فرماندار گفت: این تسهیلات توسط Northwell سلامت را شش خطوط و قادر خواهد بود به روند 200 خودرو در هر روز با مجموع ظرفیت وابسته به چگونه بسیاری از مردم در هر یک از ماشین.

آزمایشگاه نمونه پردازش خواهد شد توسط BioReference آزمایشگاه. این شرکت گفته فرماندار هدف این ظرفیت 5000 آزمون هفته آینده.

فرماندار خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دولت بیشتر قدرت بیش تصویب آزمایشگاه برای انجام تست پس از آن می تواند در شناسایی بیشتر مردم با Covid-19, آنها را منزوی و شامل گسترش این بیماری است.

“اجازه دولت فدرال عدم تمرکز قدرت به دولت های ایالتی,” او گفت:. “در نیویورک ما ده ها تن از آزمایشگاه است که می تواند شروع آزمون فردا.”

تست انجام خواهد شد توسط قرار ملاقات فقط با اولویت داده شده به مردم در نیو راشل و به جمعیت های آسیب پذیر از جمله افراد با زمینه بیماری ها به ویژه بیماری های تنفسی.

فرماندار گفت: logjam در تست مربوط است به عدم تست کیت اما محدود مصوبات برای آزمایشگاه انجام تست. دولت کمیسیون بهداشت و درمان گفت: بعد از ظهر پنجشنبه که حدود 2,300 مردم تا به حال تست شده در دولت است.

وجود داشته است و 328 نفر مبتلا Covid-19 در نیویورک که از بعد از ظهر پنجشنبه با 95 از آن دسته از افراد زندگی در شهر نیویورک است.

نیو راشل شده است یک نقطه کانونی برای شیوع با بیش از 100 نفر تست مثبت وجود دارد.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>