شهر نیویورک تا به حال یک مورد تایید شده از coronavirus—اما ترس از این بیماری اتحاد چپ چینی-آمریکایی کسب و کار در سراسر پنج بخش نیویورک .

در دو رویداد جداگانه در روز پنج شنبه مسئولان شهرستان و رهبران کسب و کار تخمین زده می شود که تجارت در سال میلادی در شهر آسیایی جوامع کاهش یافته و 40 درصد به 80 درصد از شیوع بیماری تنفسی در استان ووهان ماه گذشته. سیاستمداران و کارآفرینان به طور یکسان نگهداری می شود که هر گونه نگرانی در مورد عفونت از یک چینی-آمریکایی استقرار غیر منطقی هستند تشویق نیویورکی به آزادانه شریک شدن در این شهر از مواد غذایی چینی رستوران.


“وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات غلط. مردم نمی باید حقایق” گفت: Gregg Bishop, کمیسر بخش خدمات کسب و کار کوچک.

برای نشان دادن ایمنی از بازدید از محله چینی و خوردن مواد غذایی خود را, شهردار, بیل د Blasio و شورای شهر سخنران Corey Johnson پیوست رهبران محلی در فلاشینگ و ملکه برای یک وعده غذایی و کنفرانس مطبوعاتی در رویال ملکه رستوران در خیابان روزولت. کوئینز اتاق بازرگانی رئیس جمهور توماس Grech گزارش داد که رستوران مورد علاقه خود را برای مبلغ کم نور دچار 1,000 لغو این ماه است.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که مردم می دانند که سیفون باز است برای کسب و کار و آن را امن” Grech گفت. “هیچ چیز مهم تر از کسب و کار بازرگانی و تجارت Queens County است.”

اگر نیویورکی می ترسم در مورد ابتلا به بیماری بهترین چیزی که می توانید انجام دهید—به گفته دکتر رائول Perea-Henze معاون شهردار بهداشت و خدمات انسانی است—چیزی که آنها باید انجام دهید به هر حال: شستن دست های خود را به طور منظم و پوشش دهان خود را اگر آنها سرفه یا عطسه. هر کسی که شده است به چین در دو هفته گذشته و احساس ناخوشی باید به پزشک خود Perea-Henze گفت: اما او اشاره کرد که مقامات پزشکی بر این باورند که این ویروس فقط می تواند از طریق پایدار تماس بگیرید.

“نیویورک باید در مورد روزمره خود را کسب و کار به طور معمول” این مقام گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im