رمان coronavirus که تهدید به ممانعت اقتصاد جهانی باعث محدودیت های مسافرتی و بسته شدن برخی از ایالات متحده آمریکا فروشگاه های خرده فروشی در چین است که انتظار می رود برای ایجاد ثبات در مارس بر اساس یک طرح از S&P رتبه جهانی.

S&P به تحلیلگران گفت: بدترین سناریو را شامل ویروس كردن به اواخر ماه مه با خوش بينی خواستار پایان دادن به انتقال در ماه مارس است. این شرکت گفت: تاثیر بر فعالیت های اقتصادی در آسیا می تواند قله در اطراف وسط سال قبل یک جهش اقتصادی در سال 2021.

وجود دارد هنوز به یک مورد تایید شده از coronavirus در ایالت نیویورک است.


این شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: صبح روز پنجشنبه که دو نفر مظنون به داشتن coronavirus را آزمایش منفی است. نمونه ها از سه نفر دیگر در انتظار نتایج از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

رمان کروناویروس که باعث شیوع در چین در این سال بیماری تنفسی است که باعث علائم شبه آنفولانزا مانند تب و سرفه و تنگی نفس. می توان آن را از طریق تماس نزدیک با فرد آلوده که سرفه یا عطسه. این مرگ و میر شده است در حدود 4.1 درصد در ووهان و کمتر از 1% در چین و خارج از استان هوبی که در ووهان واقع شده است.

بیش از 28,200 مردم تشخیص داده شده اند با کروناویروس در آسیا و 565 نفر در چین با توجه به نیویورک تایمز.

دوازده موارد مستند شده در ایالات متحده با هیچ مرگ و میر گزارش شده از پنج شنبه صبح.

براد Hutton, یک معاون کمیسر در دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: روز شنبه که دولت اجرا شده است, آموزش برای آماده شدن برای چگونه آن را پاسخ به یک مورد تایید شده و شناسایی فرد تماس های اخیر برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“این واقعا یک موفقیت است که تا کنون ما 12 نفر در ایالات متحده تنها” Hutton گفت: در جلسه دولت در بهداشت عمومی و سلامت شورای برنامه ریزی. “این واقعیت که ما باید تا چند نتیجه این سفر اقدامات صورت گرفته توسط دولت چین و دولت ایالات متحده برای محدود کردن سفر است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de