Coronavirus به 500 نفر 30 متحده

Category: آرکانساس Comments: No comments

سان فرانسیسکو — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و شهردار اوکلند در روز یکشنبه به دنبال برای اطمینان دادن به مردم که هیچ یک از مسافران از یک کشتی با حداقل 21 مورد از coronavirus منتشر خواهد شد به قبل دستخوش 14 روز در قرنطینه.

Coronavirus همچنان به گسترش در سراسر کشور ایالات متحده آمریکا, میزوری, ورمونت و واشنگتن دی سی در گزارش خود موارد اواخر شنبه و ویرجینیا اعلام یک مورد دوم یکشنبه. شیوع این بیماری در حال حاضر رسیده بیش از 30 متحده با سراسر کشور موارد بیش از 500 و مرگ و میر در ایالات متحده ضربه 21.

بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی حامل بیش از 3500 نفر از 54 کشور است که انتظار می رود به حوض در اوکلند در شرق خلیج سان فرانسیسکو ، آن معطل ماندن در سواحل یکشنبه به مقامات آماده پورت سایت.

“این یک زمان است که ما باید هدایت شود حقایق و نه ترس و ما سزاوار به دانستن چه خبر است” گفت: شهردار لیبی Schaaf. او تاکید کرد که او دریافت کرده بود اطمینان داد که کشتی می ماند در این پورت به صورت کوتاه ترین زمان ممکن است. مقامات گفت: آن را می تواند به مدت سه روز برای خالی کردن با کسانی که نیاز به مراقبت حاد و یا بستری شدن ،

گالری: شیوع در سراسر جهان

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/39covid/]

بندر در اوکلند انتخاب شد به دلیل نزدیکی آن به فرودگاه و یک پایگاه نظامی Newsom گفت. ایالات متحده مسافران حمل و نقل خواهد شد به پایگاه نظامی در کالیفرنیا و جورجیا و تگزاس. تمام خواهد شد تست شده برای covid-19 ویروس و باقی خواهد ماند و زیر 14 روز در قرنطینه مقامات فدرال گفت.

این 1,113-عضو خدمه, 19 از آنها آزمایش مثبت برای این ویروس خواهد بود قرنطینه و درمان روی عرشه کشتی که حوض در جای دیگر Newsom گفت.

“که کشتی را به نوبه خود در اطراف — و آنها در حال حاضر در حال بررسی مکان های مناسب به ارمغان می آورد که قرنطینه کشتی — اما آن را نمی خواهد در اینجا در خلیج سان فرانسیسکو,” او گفت:.

تشکر. Joaquin کاسترو D-تگزاس توییتی که بزرگ شاهزاده خانم مسافران انتظار می رود که در قرنطینه در لککلند ایر فورس بس در سن آنتونیو. پایه بوده است قرنطینه سایت برای evacuees از coronavirus کانون در ووهان چین و دیگران در معرض ویروس روی الماس شاهزاده کشتی کروز در ماه گذشته.

Newsom هشدار داده که کالیفرنیا باید بیشتر انتظار لغو و تعطیلی پس از بزرگترین مدرسه در منطقه شمال کالیفرنیا لغو کلاس برای یک هفته زمانی که آن را کشف شد که یک خانواده در منطقه بود در معرض covid-19. در این منطقه نزدیک به 64,000 دانش آموزان است.

واشنگتن موارد

هفده coronavirus مرگ گزارش شده به مقامات در شهرستان کینگ بشویید. که در آن شیوع در زندگی مرکز مراقبت در کرکلند ویران کرده سالمندان تیره و تار کارکنان و سمت چپ خانواده عمیقا نگران است. همانطور که از اواخر شنبه همه اما یکی از شهرستان و میر همراه بودند با مرکز پرستاری, مقامات گفت. افراد مسن بیشتر در معرض خطر عفونت.

دو جدید و میر یکشنبه اعلام کرد یک زن در 80s که درگذشت جمعه و یک مرد در 90s که فوت پنج شنبه. هر دو در بیمارستان بستری شده بود.

واشنگتن شده است در سخت ترین ضربه این ویروس در ایالات متحده با بیش از 100 نفر و در حال حاضر 18 مرگ و میر. یک بیمار نیز درگذشت در کالیفرنیا و فلوریدا اعلام کرد دو مرگ جمعه برای اولین بار در خارج از سواحل غرب است.

پادشاه شهرستان را از موارد افزایش 12 تا شنبه به 83.

اورگان دولتی کیت براون اعلام وضعیت اضطراری یکشنبه پس از تعداد موارد تایید شده دو برابر شده و از روز قبل به 14.

وزارت امور خارجه مشغول به کار بود با کشورهای چند صد Grand شاهزاده مسافران خود را به ترتیب بازگشت.

کانادا اعلام کرد که ارسال هواپیما به جمع آوری نزدیک به 240 کانادایی در کشتی. وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین در بیانیه ای گفت: یکشنبه کسانی که نشان داده اند و نه هر گونه علائم این ویروس را گرفته و به یک پایگاه نظامی در ترنتون انتاریو برای دو هفته قرنطینه.

شاهزاده بزرگ ممنوع شده بود و به حوض در سان فرانسیسکو در میان شواهدی وجود دارد که این زمین پرورش برای یک خوشه از حداقل 20 مواردی که منجر به حداقل یک مرگ پس از یک سفر قبلی.

کشتی عنوان از هاوایی به سان فرانسیسکو که از آن برگزار شد خاموش سواحل کالیفرنیا شنبه تا مردم با علائم می تواند آزمایش می شود برای ویروس.

اعطای Tarling, افسر ارشد پزشکی برای کارناوال Corp. گفت: اعتقاد بر این است که 71 ساله در شمال کالیفرنیا که بعد از درگذشت این ویروس احتمالا بیمار زمانی که او سوار کشتی برای یک Feb. 11 کروز به مکزیک.

مسافر در بازدید از مرکز پزشکی روز قبل از پیاده با علائم بیماری های تنفسی, او گفت:. دیگران در چند متحده و کانادا که در آن سفر نیز باید آزمایش مثبت است.

مسافر احتمالا آلوده به اتاق ناهار خوری خود سرور که آزمایش مثبت برای ویروس Tarling گفت: آیا به عنوان دو نفر از مسافرت با مرد است. دو مسافر در حال حاضر در کشتی که ویروس نمی شد روی قبلی کروز, او گفت:.

یکی دیگر از کشتی کروز برگزار می شد در سواحل فلوریدا روز یکشنبه در انتظار نتایج آزمایش بر اینکه دو خدمه که وجود دارد منتقل از شاهزاده بزرگ قرارداد بسته اند ویروس. گارد ساحلی تحویل تست کیت به ریگال شاهزاده در صبح روز یکشنبه و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری با صدور “بدون بادبان سفارش” برای کشتی.

جهانی تلفات

شامل coronavirus ایتالیا را محدود جنبش در سراسر حد شمالی آن منطقه از جمله شهرهای میلان و ونیز. این اقدامات بنیادی ترین در خارج از چین محل محدودیت های قابل توجهی بر 16 میلیون نفر در یک منطقه گسترده است که ایتالیا با موتور اقتصادی.

پس از تست توده کشف بیش از 7,300 عفونت ایتالیا در حال حاضر ثبت شده بیشتر در مورد از این ویروس بیش از هر کشور اما چین که در آن بیماری است که در حال عقب نشینی است. مرگ و میر در ایتالیا افزایش یافت به 366.

در سراسر جهان بیشتر حوادث لغو شد و یا انجام شده به بخش خصوصی از پاپ یکشنبه سرویس به یک ماشین فرمول یک مسابقه در بحرین به رقابت سومو در ژاپن که در آن کشتی گیران وارد این عرصه در ماسک صورت و نياز به استفاده از ضد عفونی کننده دست قبل از ورود. در عربستان سعودی, مقامات اعلام کرد تمام مدارس و دانشگاه ها خواهد بود بسته از امروز شروع پیروی از رهبری از دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس.

سوال بزرگ در مورد اینکه آیا برای حفظ ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری تظاهرات و دیگر بالقوه “فوق العاده-پخش” گردهمایی به عنوان ویروس جدید وارد متحده است.

ایتالیایی برتر جوزپه کونته امضا قرنطینه فرمان اوایل یکشنبه برای کشور مرفه شمال. مناطق تحت مستند عبارتند از میلان ایتالیا مالی توپی و اصلی شهر در لومباردی و ونیز اصلی شهر در مجاور منطقه ونتو. این اقدامات فوق العاده خواهد بود در محل تا آوریل 3.

گردشگران در منطقه از جمله کسانی که از خارج از کشور بودند به سر خانه, ایتالیایی, حمل و نقل وزارت گفت و اشاره کرد که فرودگاه ها و ایستگاه های قطار باز مانده است.

پاپ است که بیمار خود را برگزار یکشنبه برکت با تصویری به جای در فرد حتی اگر او به طور مستقیم تحت تاثیر این مستند. او در توصیف احساس او را “در قفس است.”

ایالات متحده می تواند به دنبال ایتالیا طرح با توجه به Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. او گفت: فاکس اخبار کریس والاس در روز یکشنبه که این امکان را برای این کشور به اجرای سیاست شبیه به ایتالیا.

ایران روز یکشنبه گزارش 49 کشته و بیش از 700 مورد از coronavirus بیش از 24 ساعت گذشته, در حالی که عربستان سعودی به حالت تعلیق در سفر به و از یک کلید شرقی استان و دستور داد تا کسب و کار و ادارات دولتی وجود دارد بسته شده و پس از تایید چهار مورد جدید از coronavirus یکشنبه آوردن تعداد کل عفونت به 11.

مقامات چینی اعلام کرد 44 موارد جدیدی از کروناویروس شنبه — کوچکتر روزانه افزایش نسبت به کشورهایی مانند کره جنوبی — به عنوان موارد در ادامه به قطع به شدت در کشور که در آن اپیدمی اول را شکست.

شرکت کنندگان در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس — عمده گردهمایی سالانه برگزار می شود در مریلند در ماه فوریه و با حضور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس — آزمایش مثبت برای ویروس شنبه میزبان سازمان گفت.

مختصر تعامل رخ داده است نزدیک به دو هفته پیش در آمریکا محافظه کار اتحادیه به میزبانی کنفرانس در مریلند که بسیاری از مقامات کاخ سفید حضور داشتند. آمریکایی محافظه کار اتحادیه رئیس مت Schlapp گفت: در فاکس و دوستان آخر هفته که در شب شنبه او در یک مکالمه تلفنی با بیمار که تحت درمان در نیوجرسی و “به نظر می رسد به بهبود است.” محافظه کار مردمی یمن گفت: او شده است صحبت کردن به خود و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی.

جمهوری خواه ایالت و سناتور ” تد کروز از تگزاس روز یکشنبه گفت که او ماندن در خانه پس از تکان دادن دست از فرد آلوده در این کنفرانس است.

Rep. پل Gosar R-Ariz., گفت که او نیز تا به حال در تماس با بیمار در این کنفرانس است. او را نزدیک خود با واشنگتن دفتر این هفته در حالی که او و سه نفر از کارکنان خود شده است.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط اولگا R. رودریگز, کریستوفر, Weber, ژولیت Williams, Robert Gillies فرانسیس D’Emilio آنجلا چارلتون, نیکول Winfield, Trish توماس, Aya Batrawy کن Moritsugu یوری Kageyama کریس بلیک آدم گلر ماریا Sanminiatelli, داداش-jin Kim, Ashok دارند Sharma, Anna Johnson, David افزایش و جاناتان شاعر از آسوشیتد پرس; و با درک Hawkins, Gerry Shih پل Schemm, Lateshia Beachum کیم Bellware هانا Knowles و علامت برمن از واشنگتن پست.

مسافران روی عرشه کشتی بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی نگاه کردن از بالکن یکشنبه به عنوان رگ حفظ یک الگوی برگزاری حدود 25 مایل در سواحل سان فرانسیسکو.
(AP/نوح برگر)

یک بخش در 03/09/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>