Coronavirus محرک بودجه تا حد زیادی تخلیه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

با سرعت از هزینه های فدرال و تاثیر آن بر اقتصاد در مرکز بحث بر سر چه مقدار پول بیشتری مورد نیاز است برای حمایت از بهبود.

عکس: saul لوئب/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

واشنگتن—یک هفته پس از کنگره مورد تایید بزرگترین-تا کنون اقتصادی امداد اندازه گیری برای مقابله با کروناویروس همه گیر بسیاری از مستقیم کمک نقدی با هدف نگه داشتن اقتصاد شناور صرف شده است و یا متعهد است.

به اصطلاح مراقبت در عمل شامل یک پیش بینی 1.2 تریلیون مستقیم کمک اعم از گسترش مزایای بیکاری و بخشایش وام کسب و کار به پرداخت پول نقد برای خانواده ها, بیمارستان ها, شهرها و ایالات متحده. کنگره صدر که در مجموع در ماه آوریل با اضافی $400 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک و بیمارستان ها.

از مجموع $1.6 تریلیون دلار در کمک های اولیه حدود 1.12 تریلیون دلار یا حدود 70 درصد توزیع شده با توجه به وال استریت ژورنال تحلیل داده های دولت و برآورد توسط کمیته مسئول بودجه فدرال مرکب غیر انتفاعی ،

“این محرک های مالی صرف را بسیار به سرعت نسبت به انتظارات معقول قطعا نسبت به تاریخی انتظارات است که به اعتبار دولت” گفت: Ernie Tedeschi یک اقتصاددان با Evercore ISI که به خدمت در وزارت خزانه داری تحت ریاست جمهوری اوباما ، “از نظر هسته کمک به خانواده ها و کسب و کار ما در حال حاضر گذشته اوج” آقای Tedeschi گفت.

مستقیم کمک نقدی است که فقط یک فرم از coronavirus مربوط به هزینه های; اما برخی از اقتصاددانان می گویند این بزرگترین ضربه به دلیل آن است که در نظر گرفته شده برای پر کردن جای خالی در فعالیت های اقتصادی ایجاد شده توسط اجتماعی-فاصله گرفته است.

“ما در حال گرفتن بیشتر از آن بهره مند شوند محرک در حال حاضر” آقای Tedeschi گفت. “تقریبا همه چیز متعهد است و یک معامله بزرگ از آن رفته و از درب در حال حاضر.”

با سرعت از هزینه و تاثیر آن در مرکز یک بحث بیش از چقدر بیشتر پول مورد نیاز است برای حمایت از بهبود اقتصادی در کنار قضاوت در مورد چگونه به سرعت مستندات باید کاسته پیشرفت بیماری و چشم انداز برای توسعه یک واکسن.

تمام گفته کنگره گذشت چهار قطعه از قوانین اضطراری اجازه در مورد $3.3 تریلیون دلار در هزینه های جدید و معافیت های مالیاتی. گذشته از کمک نقدی کنگره تایید اقدامات را coronavirus تست رایگان, افزایش مراقبت های بهداشتی کمک های مالی برای دولت و یارانه پرداخت مرخصی استعلاجی برای کارگران آسیب دیده توسط ویروس. آن نیز اختصاص داده شده به آژانس های فدرال بیش از $330 میلیارد نیست که باید صرف شود تا پایان سال 2021 و یا بعد از جمله بودجه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای تحقیق در مورد درمان و واکسن.

مربوط تصویری

هر دو کنگره و فدرال رزرو در حال پمپاژ تریلیون دلار به اقتصاد برای مبارزه با آسیب های اقتصادی ناشی از کوروناویروس. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که در آن همه که پول محرک است که از. تصویر عکس: کارلوس آب / وال استریت ژورنال

یکی دیگر از $500 میلیارد تومان سهم وزارت خزانه داری به پشتیبانی فدرال رزرو اضطراری وام برنامه های که فقط در راه.

خانه دموکرات ها می گویند که کافی نیست. ماه گذشته آنها مورد تایید $3.5 تریلیون لایحه که شامل ایمنی اضافی خالص هزینه های دور دیگری از پرداخت برای آمریکایی ها و حدود 1 تریلیون دلار در کمک به دولت های ایالتی و محلی.

“ما فکر می کنیم این یک سرمایه گذاری عمده ای در زندگی مردم آمریکا و در بودجه کشورهای ما و محلات” سخنران نانسی پلوسی (D. کالیفرنیا.) گفت: از خانه بیل.

اوباما و مقامات کاخ سفید استدلال کرده اند به جای توقف در بیشتر صرف به منظور ارزیابی تاثیر اقدامات موجود هر چند بسیاری اذعان دارند که بیشتر قوانین ممکن است مورد نیاز است. برخی از رئيس جمهور مشاوران نگران بالونی کسری بودجه.

“شما می توانید یک مورد بسیار قوی است که قبل از ما عجله کردن و انجام دیگر هزینه های لایحه ما در واقع اجازه دهید برخی از این مسائل رفتن به محل کار و درک عواقب ناشی از آنچه که ما در حال حاضر انجام می شود” دیابت پت Toomey (R. Pa.) گفت: در مارس 18 سنا شنوایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت از جمله شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow و کاخ سفید, مشاور اقتصادی, Kevin Hassett هستند با تمرکز بر بازگشایی اقتصاد و ارائه مشوق های مالیاتی و نظارتی برای کمک به تحریک رشد. مقامات کاخ سفید در حال تنظیم برای دیدار با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به زودی به عنوان این هفته به بحث در مورد گزینه های دیگر برای قانونی بسته است.

با سقوط “همه نشانه هایی از بهبود اقتصادی در حال رفتن به مواج در همه جا” آقای Hassett گفت: در سی ان ان دولت از اتحادیه در آوریل 24.

این حزبی دفتر بودجه کنگره گفت: قوانین موجود “را تا حدی کاهش اثرات وخامت شرایط اقتصادی” با بزرگترین افزایش در آینده دوم و سوم و چهارم از این سال است.

CBO پروژه های اقتصاد شروع به بهبود می یابند در نیمه دوم سال به عنوان مستندات برداشته می شوند. حتی پس از آن انتظار دارد اقتصاد کوچکتر خواهد بود در پایان سال 2021 در مقایسه با پایان سال 2019 و نرخ بیکاری خواهد شد بیش از دو بار به عنوان بالا.

در ضمن مخارج دولت به جای از دست شخصی و درآمد کسب و کار در حال اجرا است.

وزارت خزانه داری گفت که این سرویس درآمد داخلی ساخته شده است که 159 میلیون محرک پرداخت در مجموع بیش از $267 میلیارد و رسیدن به همه آنها که دولت اطلاعات کافی. CBO گفت: مصرف کنندگان ممکن است آهسته به صرف پول به عنوان طولانی به عنوان اجتماعی-فاصله اقدامات بسیاری از مردم در خانه و کسب و کار بسته

اداره کسب و کار کوچک اختصاص داده شده همه از $349 میلیارد در ابتدا اختصاص به بخشایش وام زیر چک حفاظت از برنامه. قانونگذاران در مارس گذشت دور دوم بودجه آوردن مجموع به $660 میلیارد. که $510 میلیارد یا 76 درصد شده است که از مارس 30.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه گام های بعدی باید کنگره را برای حفاظت از اقتصاد ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

مجلس سنا روز چهارشنبه به تصویب یک لایحه دو حزبی برای تمدید جدول زمانی از PPP و افزایش شایستگی از کسب و کارهای کوچک پس از چندین کسب و کار گفت: این برنامه بود بیمار-مناسب برای نیازهای خود. این لایحه که به تصویب مجلس هفته گذشته در حال حاضر به رئیس جمهور میز.

جداگانه $32 میلیارد حقوق و دستمزد-برنامه پشتیبانی از صنعت هواپیمایی است که تقریبا خسته. وزارت خزانه داری را تایید کرده است $30.5 میلیارد دلار کمک مالی و وام به 197 شرکت ها از جمله American Airlines Group ,Inc. Delta Air Lines , Inc. و Southwest Airlines Co. ; تنها $12.5 میلیارد دلار بوده است پرداخت شده به عنوان از آوریل 26.

از 20 مه در وزارت خزانه داری پرداخت $144.3 میلیارد از 150 میلیارد دلار Coronavirus صندوق امداد ایجاد شده برای کمک به کشورهای منطقه و قبیله ای دولت جبران هزینه های ناشی از این بیماری همه گیر.

دونالد اشنایدر یک اقتصاددان در شرکت تحقیقات بنای ماکرو گفت: همه کمک پول کار کرده بود راه خود را به اقتصاد است. برخی از ایالت ها آهسته بوده است به پرداخت هفتگی $600 در افزایش مزایای بیکاری که کنگره مجاز است. مزایای ارزش حدود 270 میلیارد دلار به معنای گذشته حداقل از طریق جولای و در برخی موارد تا پایان سال است.

برخی از ایالات آمریکا نیست و در عین حال تصمیم گرفت که چگونه به صرف کمک های مالی دریافت کردند برای پوشش هزینه های مربوط به این ویروس است. و آن را روشن نیست که چگونه بسیاری از کسب و کار است که دریافت حقوق و دستمزد حفاظت وام صرف پول آقای اشنایدر گفت.

هنوز هم باقی مانده بودجه به احتمال زیاد به یک تاثیر بزرگ اقتصادی او گفت:.

“من فکر نمی کنم وجود دارد برخی از افزایش بزرگ در رشد انتظار در بال به دلیل امداد رسانی شده است پرداخت و در عین حال گفت:” آقای اشنایدر سابق ایران, خانه مشاور.

مربوط به پوشش

  • سهام افزایش در امید به بیشتر محرک
  • شنیده ام در خیابان: حدود پوچ تجمع بازار
  • شنیده ام در خیابان: اقتصاد امریکا است شفا به آرامی

نوشتن به کیت دیویدسون در [email protected] و پل Kiernan در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>