Coronavirus upends خانه های باز در آخرین ویدئو به نرم بازار

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

Jodi آزاد تا به حال همه چیز را در محل به فروش سه خوابه ملکه آپارتمان: حرفه ای تصاویر گل های شاخه بریده و به خانه باز برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

اما مادر از دو حال افکار دوم در مورد اجازه دادن به عموم مردم در داخل خانه اش در سن coronavirus. در روز پنج شنبه بعد از او مثال آمار بازار آزاد به نام و نشان.

“من یک پسر مبتلا به آسم و یک دختر است که صرع و من واقعا نمی خواهم یک میلیون غریبه در داخل و خارج از خانه من” فرید در مصاحبه ای گفت:. “من نمی خواهم برای قرار دادن خانواده ام در خطر است.”


شهر نیویورک کارگزاران گیج کننده بیش از آنچه که اثرات گسترش ویروس را در خرید و فروش در بازار است که در حال حاضر نرم. فروشندگان شده است کاهش قیمت در صورت افزایش موجودی و نگرانی خریدار است که ارزش ها را به اوج خود رسید.

در حال حاضر وجود دارد یک خطر سرایت از تماس نزدیک با افراد و سطوح—جوهر املاک و مستغلات خانه باز که در آن خریداران و gawkers آمده معطل و لمس است.

“اگر coronavirus برای برخی از دلیل—و من امیدوارم که آن را نمی کند—می رود خارج از کنترل و شهر نیویورک چهره های شدید را افزایش می دهد در این ویروس که ممکن است یک اثر سرما گفت:” فریتز Frigan اجرایی, مدیر فروش و اجاره در هلستید که کامپایل هفتگی شاخص از خانه باز فعالیت در سراسر پنج بخش نیویورک.

آخر هفته گذشته خانه های باز به طور متوسط به حال حضور 4.77 بازدید کننده گروه از 5.62 قبل از تعطیلات آخر هفته با توجه به Frigan و شاخص. داده است بر اساس 270 کارگزار نظرسنجی جمع آوری شده در هفته گذشته است.

Frigan گفت دفتر او تا کنون دیده یک فروشنده بالقوه متزلزل اینکه حتی به لیست اموال را از نگرانی در مورد داشتن بازدید کننده در آن نگاه کنید.

فرید کار با کلر ویلیامز کارگزار David Kong ذکر شده خود را بازسازی آپارتمان در خلیج تراس محله در $675,000. این واحد در یک دربان ساختمان و دارای دو تراس با منظره کمی گردن بای. امکانات رفاهی شامل استخر و یک زمین تنیس, با توجه به لیست.

در حال حاضر آزاد است موقعیت تلاش برای بازار خانه اش در حالی که محدود کردن تعداد افرادی که رسیدن به آن را ببینید. او با توجه به داشتن یک روز از نمایش آن پس از تمیز کردن عمیق و یا حتی به تاخیر انداختن فروش.

“آنها در حال بازی فوتبال در یک ورزشگاه و به مردم اجازه نمی آمد تماشای,” او گفت: با اشاره به وضعیت در ایتالیا. “چگونه می تواند من احتمالا می گویند:” خوب بیا به خانه من?'”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>