Coronavirus ‘بدتر از 9/11’ به صورت شهر صنعت هتل

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

در این شهر هتل های بازار است که در خود دولت اضطراری به عنوان coronavirus دارای چکش نرخ اتاق و سطح اشغال.

“در حال حاضر ما یک مقدار زیادی از لغو آینده” گفت: John Lam رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل لام گروه هتل های توسعه دهنده و صاحب است که یک نمونه کارها از حدود 5000 اتاق در شهر گسترش در سراسر بیش از یک دوجین خواص. “ما دیده ایم جای خالی افزایش به حدود 30% ما نمونه کارها و نرخ اتاق کاهش یافته تا آنجا که 50 درصد است.”

لام گفت: نرخ اشغال در نمونه کارها خود را به طور معمول بالای 90% است. یکی از خود را به خصوص ضربه هتل خواص فقط رنج 300.000 دلار ارزش برای لغو مه, او گفت:, پاک کردن حدود یک سوم از آن معمول ماهانه درآمد.
 


“این است که بدتر از 9/11,” لام گفت. “در طول 9/11 شما هنوز هم به حال کارکنان دولت و صلیب سرخ در آینده و اقامت در هتل. در حال حاضر هیچ کس از آمدن به نیویورک است.”

لام گفت: هتل ها بوده است به خصوص تحت تاثیر افت شدید در کسب و کار سفر.

“تمام اروپا و ایتالیا را متوقف کرده اند در آینده” لام گفت. “Facebook و گوگل همه آنها را متوقف سفر است.”

گسترده تر hotel بازار به نظر می رسد به احساس همان چشمگیر رکود که لام شرح داده شده است.

“سرعت آینده رزرو شده است تخفیف 30 ٪ در سال بیش از سال, و ما شاهد گروه لغو در ماه آوریل تا ژوئن” گفت: یکی دیگر از منهتن صاحب هتل که خواسته نمی شود به نام.

رزرو آنلاین خدمات آگهی از تخفیف های بزرگ برای ده ها تن از محبوب نیویورک hostelries. روز یکشنبه شب به عنوان مثال یک اتاق در استاندارد خط بالا ذکر شده بود برای $165 کاهش از ران اموال عادی شبانه برچسب قیمت چند صد دلار است.

این Andaz در 75 دیوار سنت در پایین منهتن ارائه شد اتاق 200 دلار یک شب از $284 با توجه به priceline.com. برترین هتل در میدان تایمز در لیست بود که اتاق فقط برای $70 در شب.

اضافه کردن به مشکلات این شهر در هتل بازار Javits Center اعلام کرد که چندین نشان می دهد که با هم به ارمغان بیاورد هزاران نفر از بازدید کنندگان به شهرستان شده بود لغو و یا به تعویق افتاد. یک سخنگوی بزرگ سمت غرب در مرکز کنفرانس گفت که چشم انداز نمایشگاه شرق 15000-رویداد فرد برای مراقبت از چشم صنعت nixed آن Javits نشان می دهد در پایان ماه.

“مسافرت های بین المللی محدودیت نقش مهمی در تصمیم گیری های این سازمان دهندگان این رویداد به لغو یا به تعویق انداختن خود را رویدادهای” Javits سخنگوی تونی Sclafani در بیانیه ای گفت. “مرکز کنوانسیون در ادامه به طور کامل عملیاتی و کارکنان ما این است که همکاری نزدیک با رویداد کنندگان برای هماهنگ کردن باز از حوادث در آینده نزدیک است.”
 


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>