Cory ژان “به حداکثر رساندن خود را در حال حاضر” – دانلود رایگان فردا (3/23/2020)

Category: وب وایر Comments: No comments

بهترین فروشنده انتشار اعلام انتشار Cory ژان’snew کتاب “حداکثر رساندن شما در حال حاضر: چگونه به سرعت بهبود زندگی مالی شما را.” از آن خواهد شد در دسترس برای دانلود رایگان در فروشگاه آمازون روشن شدن در مارس 23rd.

کمک به خود کتاب بسته بندی شده با اطلاعات ارزشمند برای به حداکثر رساندن کسب و کار خود و فروش درآمد سرمایه گذاری و امور مالی. آسان به خواندن و درک. نوشته شده به خاص بنیادی دانش و ابزار برای هر کسی که وارد کردن و یا کار در نیروی کار است.

وجود دارد بدون نیاز به یادگیری از طریق تعداد بی شماری از سالها آزمون و خطا است. برای اولین بار در آسان برای خواندن کتاب به شما می دهد کامل پایه و اساس موفقیت در هر منطقه از زندگی مالی شما را.

“حداکثر رساندن خود را در حال حاضر” توسط Cory Jeanwill رایگان و برای دانلود در دسترس در آمازون به مدت 5 روز (3/23/2020 – 3/27/2020) در: https://www.amazon.com/dp/B085KSBXH3.

“حداکثر رساندن خود را در حال حاضر” یک 5.0-امتیاز ستاره در Amazon.com. در اینجا چیزی است که برخی از مردم تا به حال به می گویند:

“Cory ژان میسازد در روشن از نظر آنچه در آن طول می کشد تا موفق شوند. به زبان ساده او تخریب بسیاری از مدرن اسطوره ها در مورد پایه های یک زندگی موفق. او همچنین به وضوح توضیح می دهد که موفقیت به عنوان خدمت به دیگران موفق تر شما بیشتر خدمات شما به دیگران: خانواده و دوستان و مشتریان کسب و کار خود و همکاران خود را. روشنگری و جالب به عنوان خوانده شده.” – پیتر لایروبی

“آسان خواندن است که صادقانه حقایق ساده است که اجازه می دهد تا شما را به رشد کسب دانش مالی و اتهام خود را به آینده است.” – استیو K.

برای کسب اطلاعات بیشتر:
برای سوالات بیشتر و یا به برنامه مصاحبه ای در مورد این آزادی مطبوعات لطفا با ما تماس بگیرید در (626) 765-9750 یا ایمیل [email protected]

بهترین فروشنده انتشار لس آنجلس شرکت چاپ و نشر اختصاص داده شده به کمک به صاحبان کسب و کار و کارآفرینان تبدیل به “شکار” خود را با بهترین-فروش کتاب.
 
درباره نویسنده:

پس از دریافت مدرک کارشناسی در برنامه ریزی و سرمایه گذاری Cory رفت و به کار در تجاری های اعتباری و وام های صنعت. سال از کار سخت و فداکاری خود را به مجموعه ای از مهارت های او مجاز به افزایش به بالای چند تن از بزرگترین شرکت ها در این صنعت در حالی که درآمد چندین جایزه و دستاوردها در طول راه. او همچنین به طور همزمان تاسیس خود را به عنوان یک صنعت رهبر, برترین مجری و مبتکر. از آن به بعد او رفته بود به یکی از چند بسیار موفق شرکت های خدمات مالی همیشه زیر همان فرمول اثبات شده.
 
برای بیش از دو دهه Cory شده است رفتن به مربی برای شرکت ها و افراد در دست زدن به خود را بیشتر به چالش کشیدن و مشکل مالی موقعیت های نوآورانه ساختار و استراتژی های اثبات شده. او کمک کرده است تا شرکت ها و افراد کشف راه حل های برتر که رهبری آنها را از آستانه فروپاشی مالی به سود واقعی و رشد.
 
ماموریت این کتاب را در دسترس برای کسانی که واقعا انگیزه همان تکنیک و ابزار و استراتژی های مورد استفاده برای کمک به بسیاری از دیگران است. به همراه بیست سال تجربه ثابت کرده است Cory ساده تکنیک ها و راه حل های به طور چشمگیری بهبود میزان موفقیت بیش از یک طیف وسیعی از صنایع و بسیاری از های مختلف فردی و موقعیت. Cory با این نسخهها کار با مشتریان است که درک کنند که راه را به بزرگترین پیشرفت در زندگی مالی خود از طریق آموزش مناسب و قدرت است که با آن می آید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>