Coty در گفتگو با کارداشیان پس از Jenner مقابله

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

Coty Inc. نمی تواند به نظر می رسد به اندازه کافی از Kardashians.

لوازم آرایشی شرکت در مذاکرات با کیم کارداشیان غرب برای امکان همکاری “با توجه به برخی از محصولات زیبایی” با توجه به نظارتی تشکیل پرونده. امکان مشارکت می آید تنها چند ماه پس از Coty بسته 600 میلیون مقابله با واقعیت تلویزیون ستاره, خواهر, Kylie Jenner.

یکی دیگر از tie-up بیشتر خواهد بود اغوش گرفتن Coty در کارداشیان وب از واقعیت را نشان می دهد و رسانه های اجتماعی تساوی, زیبایی, شرکت چشم انداز محکم تر به خانواده توانایی به درخواست تجدید نظر به مصرف کنندگان است. Coty توافق ماه گذشته به فروش Clairol و مارک های دیگر برای $4.3 میلیارد دلار در بخش اولویت بندی سرمایه گذاری در کایلی آرایشی و بهداشتی.


مدیر ارشد اجرایی پیتر حرف بود که به نام به پست این هفته گفت که او “دوستان خوب” با خانواده کسب و کار, مدیر, Kris Jenner, که همچنین کارداشیان غرب و کایلی Jenner مادر. “من بسیار افتخار می کنم که Jenner خانواده است که با ما کار کرده اند و دسترسی به آنها و به دیگر افرادی که در حال بزرگ رهبران افکار در رسانه های اجتماعی,” او گفت: در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران دوشنبه.

Coty صعود 3.4 ٪ به $4.33 سهم در 9:36 صبح در نیویورک است.


مدیریت به نظر می رسد مصمم توسط هفته گذشته اتهام از فوربس که Kylie Jenner گمراه مجله در مورد امور مالی ارسال Coty سهام غلت. Jenner پاسخ داد که “من همه دیدن که تعدادی از اظهارات نادرست و فرضیات اثبات نشده.”

Coty به دست آورد و اکثریت سهام در کایلی لوازم آرایشی در یک معامله است که بسته شده در ژانویه ارزش نهادن به کسب و کار به عنوان حدود 1.2 میلیارد دلار است. Jenner خط محبوب شد آن لب کیت که جفت یک مایع رژ لب را با مداد خط لب. کارداشیان, خود, کسب و کار, KKW زیبایی است که شناخته شده برای آن بدن کانتور محصولات.

Coty در حال حاضر متعهد به Jenner نام تجاری جهانی ارتکاب منابع قابل توجه به گسترش کسب و کار با بهره برداری بین المللی فن پایه. کایلی پوست خود مراقبت از پوست خط وارد 25 کشور اروپایی در هفته گذشته.

Coty نمی ارائه جزئیات در این پرونده ممکن است کارداشیان غرب ایران و یک نماینده برای شرکت کاهش یافته است به نظر. نمایندگان برای Jenner ارتباطات, Kris Jenner شرکت نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر قبل از ساعات کار.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>