شورای اخراج ban غیرقابل اجرا کلانتر می گوید

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شهرستان کلانتر شنبه گفت که دفتر او قادر خواهد بود برای به اجرا درآوردن یک پیشنهاد شهر قانون مسدود کردن اخراج طریق 12 ماه آینده.

“من یک بی عاطفه لایحه جمع آوری بلکه یک افسر دادگاه و وظیفه اجرای قانون” کلانتر یوسف Fucito گفت: در طول یک مجازی شورای شنیدن شنبه.

کلانتر نامیده می شد به بحث در مورد شورای شهر لایحه ای را که به طور موثر یاغی اخراج برای سال آینده محرومیت مارشال و شهرستان کلانتر از گرفتن اموال و یا اجرای پول قضاوت تا مارس سال 2021.


“در حالی که حسن نیت, (لایحه) افزایش قابل توجهی حقوقی نگرانی” کلانتر گفت.

اگر یک دولت دادگاه حکم یک اخراج Fucito گفت که او می تواند در تحقیر برای عدم انجام سفارش. او حتی می تواند آمریکا تا 30 روز.

“دادگاه فرایند کنترل آنچه که کلانتر می کند کلانتر هیچ توانایی برای نگاه فراتر از دیوان سفارش,” او گفت:.

کلانتر دفتر در حال حاضر دست زدن به اخراج به دلیل رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو است به طور موقت متوقف اقدامات است. اما وقتی که سفارش منقضی می شود در دو ماه Fucito گفت: او را ملزم به عمل به عنوان دادگاه دیکته.

“من احساس شخصی من این است که من فکر می کنم این خوب است مفاهیم به اکتشاف اما من در نقش کلانتر من باید بی طرف” او گفت:. “من باید به تکیه بر دادگاه است.”

Fucito بود که اول به سوال که آیا این شهر تا به حال قدرت برای جلوگیری از اخراج اجباری توسط دادگاه های ایالتی. طرفداران مسکن که همچنین شهادت گفت: در شهرستان بیل نمی خواهد از تداخل با کلانتر دستور.

“کلانتر می شود با قرار دادن قضاوت به طور نامحدود آن اجرا خواهد شد که مهلت قانونی برداشته شده است” گفت: Caryn شرایبر وکیل حقوقی جامعه از نیویورک است. “آن را نمی خواهد پرواز در صورت از قانون دولت می گویند که این حکم متوقف خواهد شد تا زمان تصویب کرده است تا زمانی که آن را حس برای جامعه در مقیاس بزرگ است.”

قبلا در این جلسه اعضای شورا گفت: لایحه خود را ضروری است برای زمانی که دولت در مهلت قانونی برای اخراج منقضی می شود.

“در حالی که این اجازه می دهد تا مستاجر باقی می ماند در آپارتمان خود را در حال حاضر, آن را تضمین نمی کند که مستاجر قادر به پرداخت اجاره قادر خواهد بود به ماندن در آپارتمان خود را پس از اخراج از سرگیری گفت:” رابرت Cornegy صندلی کمیته مسکن و ساختمان است.

یک مستاجر مدافع گفت: این شهرستان به زودی می تواند به صورت یک “بحران انسانی” بدون مداخله از دولت و یا دولت فدرال برای لغو اجاره.

“وجود دارد در حال رفتن به یک نقطه که در آن دادگاه بازگشایی و توقف اخراج برداشته شده است و وجود خواهد داشت و دهها هزار و شاید صدها هزار نفر از مستاجران رو اخراج” گفت: Michael McKee خزانه دار مستاجران عمل سیاسی کمیته.

شهادت از صنعت املاک و مستغلات با این حال هشدار داد که این لایحه می تواند پیامدهای فاجعه برای بازار مسکن و دلار مالیات آن کمک می کند.

“باید وجود داشته باشد نگرانی گسترده در این تصور است که این قانون به مستأجر به خصوص کسانی که وسیله ای برای پرداخت اجاره و را انتخاب کنید برای انجام این کار” با توجه به بیانیه ای از هیئت مدیره املاک و مستغلات نیویورک. “عواقب اقتصادی این misimpression می تواند منجر به گسترده پیش فرض وام مسکن, کاهش مالیات, مجموعه, و متعاقب آن کاهش در شهرستان لازم خدمات برای کیفیت زندگی برای مستاجران در سراسر شهرستان.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>