شورا به دنبال گسترش برنامه است که به مستاجران کمک های حقوقی رایگان

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شورای شهر می خواهد برای گسترش یک برنامه فراهم می کند که کمک های حقوقی رایگان به مستاجران کم درآمد مسکن در دادگاه—که گزارش های مربوط به کاهش چشمگیر مشفق در آن آزمون rollout.

حق مشاوره برنامه فراهم می کند مسکن نمایندگی دادگاه به مستاجرها با درآمد یا در زیر 200% فدرال خط فقر. خلبان تلاش های آغاز شده در سال 2018 با 20 کد پستی و 15 میلیون دلار بودجه سالانه.

یک گزارش منتشر شده قبل از شورای شنوایی در برنامه دوشنبه در بر داشت اخراج کاهش یافته و حدود 30% بین 2017 و 2019 در آزمون کد پستی.


“برای نسل تنها یک طرف تا به حال یک وکیل در اکثر موارد” گفت: عضو شورای Mark Levine که حمایت اولیه قانون. “شما نمی نیاز به مدرک حقوق خود را به درک آنچه در آن به معنی برای نتیجه است.”

تا پایان سال گذشته 62 درصد از مستاجران در کد پستی با حق وکیل تا به حال از داشتن وکیل در دادگاه با توجه به گزارش که تولید شده توسط خدمات اجتماعی جامعه است. حدود 32 درصد از مستاجران در مناطق بدون برنامه استخدام یک وکیل است. هر دو اعداد علامت قابل توجهی افزایش از سال 2010 و زمانی که 2 ٪ از مستاجرین به حال یک وکیل در اخراج رسیدگی به گزارش.

اخراج به طور کلی کاهش یافته است 15 درصد در سال گذشته در مقایسه با سال 2018—که خدمات اجتماعی جامعه اعتبار بخشی به تقویت مستاجر حمایت در اجاره-قانون اصلاحات تصویب شده در ماه ژوئن.

حق مشاوره برنامه است که میله میله به گسترش در سراسر شهر بود تا سال 2022 که در آن نقطه آن را هزینه حدود $166 میلیون در سال.

Levine در حال هل دادن یک لایحه که گسترش درآمد واجد شرایط به صورت رایگان مشاوره به 400 درصد خط فقر فدرال. او همچنین پشت یک قانون است که نیاز به اضافی آموزشی کمک رسانی به مستاجران در مورد حقوق خود در دادگاه مسکن. هر دو اسکناس با 36 شرکت حامیان مالی در 51-عضو شورای.

لوین گفت: در سال 2017 قانون است که تاسیس این برنامه “به طور کامل تغییر آب و هوا در دادگاه مسکن.”

اردن Dressler, شهرستان مدنی عدالت هماهنگ کننده وجود دارد گفت: حدود 12 درصد کاهش در موارد اخراج از سال 2013 تا 2018. او گفت که او انتظار دارد واضح تر کاهش می دهد که این تعداد در سال 2019 با توجه به دولت اجاره تغییرات قانون.

یک پنل از نمایندگان دولت و قوه قضائیه از جمله جاناتان Lippman سابق قاضی از دولت به دادگاه تجدید نظر—گفت: حق داشتن وکیل ساخته شده است که رسیدگی به کارآمد تر. قضات و دیگر وقت خود را صرف تبیین قوانین و رویه ها به مستاجران که اصلا نمایندگی Lippman گفت.

هیئت مدیره املاک و مستغلات نیویورک ارائه شهادت در حمایت از حق برخورداری از وکیل گسترش است. گروه صنعت ذکر یک طرح منطقهای انجمن گزارش که صاحبخانه برگزاری کمتر از 2 درصد از این شهر آپارتمان سهام مسئول نیمی از اخراج رسیدگی است.

“این است که کاملا مناسب و قابل ستایش برای شورای شهر به سطح زمین بازی در برابر این بد بازیگران و اطمینان از برابر نمایندگی در دادگاه” REBNY بیانیه بخوانید.

شهرهای دیگر باید به دنبال نیویورک منجر شود. در سال 2018 سان فرانسیسکو شد دومین شهر در کشور به تصویب راست-به-مشاور قانون برای مستاجران مسکونی. نیوآرک, فیلادلفیا, کلیولند و سانتا مونیکا کالیفرنیا باید پس از تصویب برنامه های مشابه.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>