شورای طول می کشد تا تحویل-فقط “روح آشپزخانه’

نیویورکی سفارش از میکادو بهم زدن در حال بارگذاری می خورد آوریل گذشته نمی دانم که این آشپزخانه که در آن خود را ahi ماهی تن و ماهی قزل آلا کاسه ساخته می شد تا به حال ذکر شده است موش و مگس.

که به دلیل میکادو فشار با نوک انگشت است که در میان یک رشد دسته از مجازی رستوران ها که در عمل تنها به صورت آنلاین از طریق سایت های مانند Uber می خورد, Grubhub و Postmates — که در آن سلامت خود را رتبه بندی نمایش داده نمی شود.

این unappetizing موضوع برجسته شد دوشنبه در شورای شهر جلسه در تحویل-تنها غذایی عملیات نکردم امثال ابر آشپزخانه های به اصطلاح روح آشپزخانه حمایت ex-Uber مدیر عامل شرکت تراویس Kalanick.

“نگرانی من [است] که نیویورکی ها ممکن است آگاه باشید که آنها در حال خرید مواد غذایی از یک محل است که تا خود را به استانداردهای” عضو شورای شهر خوانده شده را علامت Gjonaj صندلی از کسب و کار کوچک کمیته در این جلسه گفت:. “سلامت خود را می تواند در معرض خطر است.”

Gjonaj گفت میکادو میبینم یکی از شش آنلاین-تنها منوها — از جمله جدید میکادو سوشی — که آماده سازی مواد غذایی خود را از آشپزخانه میکادو اغذیه فروشی و مشروب فروشی یک 525 6 خیابان رستوران که دریافت “C” بهداشت امتیاز در ماه آوریل است.

Mark Gjonaj
عضو شورای شهر خوانده شده را علامت Gjonajاریک توماس/نیویورک پست

NYC وزارت بهداشت را صادر کرد “C” رتبه در میان “شواهد از موش یا موش زنده در حال حاضر در مرکز مواد غذایی” و حضور “کثافت مگس” سوابق نشان می دهد.

میکادو اغذیه فروشی و مشروب فروشی شریک ری علی اشاره می کند که رستوران است پس از به دست آورده است “یک” امتیاز پس از رفع مشکلات ذکر شده توسط وزارت بهداشت و درمان در ماه آوریل است. “ما یک کسب و کار کوچک است که در تلاش برای خوراک به عنوان بسیاری از مردم به عنوان ما می تواند با مواد غذایی که ما” علی گفت: از شش آنلاین-تنها منوهای خود را eatery توسعه یافته در مشاوره بارگذاری می خورد.

در حال حاضر مصرف کنندگان که می خواهند به دانستن نامه درجه یک شبح آشپزخانه باید به آن نگاه کنید تا در بخش بهداشت و درمان وب سایت.

“زنگ هشدار باید زنگ” Gjonaj گفت در پنج شنبه شنوایی در هنگام شهادت معاون کمیسیون بهداشت و درمان Corinne شیف که اذعان کرد که آژانس او بود به عنوان “شفاف” به عنوان این می تواند در مورد نامه نمرات به صورت مجازی رستوران ها و شبح آشپزخانه.

شورای کمیته در کسب و کار کوچک در حال حاضر وزن که آیا نیاز به تمام لیست رستوران به افشای یک نامه درجه از وزارت بهداشت و درمان از جمله کسانی که در برنامه های مانند Grubhub, بدون درز, Doordash و بارگذاری می خورد.

“من نمی دانم چرا نامه نمرات نمی خواهد به نظر می رسد در این برنامه” Gjonaj گفت: پست.

این شورا نیز به دنبال چگونه رو به رشد صنعت می تواند صدمه های موجود در آجر و ملات و رستوران ها که در حال حاضر خود را به نمایش سلامت رتبه بندی برای همه برای دیدن.

“من احساس می کنم مانند این شخص ثالث اپراتورها در آمده و ساخت کسب و کار خود را در پشت ما” جف بانک Alicart رستوران که صاحب Carmine را شهادت داد. “ما نباید سقوط برای این ابر آشپزخانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید