عضو شورای پرسد فدرال برای صرفه جویی در کسب و کارهای کوچک قبل از بیمه تاخت و تاز

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

فراموش نکنید کروز صنعت—صرفه جویی در کسب و کارهای کوچک.

که پیام فوری به مقامات فدرال از عضو شورای شهر کاستاریکا Constantinides, ملکه. نامه ارسالی دوشنبه در پاسخ به فدرال مذاکرات برای یک تریلیون دلار coronavirus بسته محرک. با بیمه بعید است که قادر به پوشش گسترده خسارت Covid-19 به ارمغان می آورد برای کسب و کارهای کوچک, عضو شورای گفت و تاکید بیشتری نیاز به گرفتن فدرال دلار برای این عملیات.

“فسیلی-سوخت, صنعت, کاملا رک و پوست کنده نمی کند و نیاز به یک کمک مالی و نه لوکس خطوط کروز است که فرار از اساسی کارگر حمایت توسط offshoring خود را عملیات” Constantinides, نوشت.


یک GOP-led طرح رونمایی پنج شنبه توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل را ارسال چک از 1200 دلار به مالیات دهندگان و مجموعه 300 میلیارد دلار کنار گذاشته برای کسب و کار کوچک وام. اندازه گیری شامل 50 میلیارد دلار وام تضمین برای مسافری هوایی و 150 میلیارد دلار برای صنایع بزرگ دیگر. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قبلا در مورد ارسال پول برای صنعت کروز به عنوان به خوبی.

اکثر کسب و کارهای کوچک در Constantinides,’ منطقه را پوشش می دهد که Astoria و Rikers Island, و همچنین به عنوان قطعات Jackson Heights, Woodside و East Elmhurst ترجیح می دهند به تکیه بر روی کسب و کار خود را-قطع بیمه—پوشش برای خاموش شدن ناگهانی پس از یک فاجعه—به آنها را از طریق coronavirus بحران, او گفت:. اما تنظیم کننده دولت هشدار داد در اوایل این ماه—قبل از دولت و شهر دستور داد اکثر کسب و کار بسته که اقتصادی اختلال می تواند قرار داده بیمه در خطر مالی. مارس 10 وزارت امور خارجه از خدمات مالی به شرکت های بیمه آن را تنظیم 30 روز به فایل یک ارزیابی دقیق از خود coronavirus خطرات.

“آخرین چیزی که ما در حال حاضر نیاز است که به طور بالقوه ورشکستگی یک صنعت برای نجات دیگری” Constantinides, نوشت.

است که برگ های دولت فدرال با دو گزینه های عضو شورای گفت: در یک مصاحبه تلفنی: “آنها می تواند از طریق کمک های مالی کسب و کار-بیمه وقفه و یا آنها می توانند ارسال واقعی دلار به کسب و کار.

“پول در دست خود را در حال حاضر,” او گفت:. “این نمی تواند اعتبار مالیاتی. ما در حال حاضر شاهد آنها وضع کارکنان و کسب و کار بسته شدن.”

شورای شهر در حال کار است آن را از طریق خود بسته کمک که شامل ارسال چک به افراد و کسب و کار. Constantinides, گفت: او از شهر دیگر به رهبری تلاش های امدادی از جمله توقف مجموعه ای از مالیات بر فروش و همچنین به عنوان آب و فاضلاب مالیات است.

“اما در پایان روز” Constantinides, گفت:, “این نهاد با بهترین توانایی عمل در اینجا این است که دولت فدرال است. ما به آنها نیاز به حرکت می کند.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>