این عضو شورای شهر با قدرت بیش از Gowanus rezoning تلاش می گوید: این شهرستان نیاز به متعهد به رفع محله سازمان مسکن و ساختمان قبل از جارو استفاده از زمین تغییر می تواند به جلو حرکت کند.

این rezoning طرح هنوز وارد شهر رسمی هفت ماه بررسی روند ULURP.

کاوشگر گفت: بودجه تعمیرات و بهبود در محله سه NYCHA ساختمان است که “عمده باقی مانده موضوع” برای حل و فصل.

“این Gowanus rezoning نیاز برای تولید منابع قابل توجهی به نیازهای نزدیکی NYCHA خانه ها هستند که به شدت ویران” گفت: عضو شورای براد کاوشگر که نشان دهنده Gowanus. “اگر ما در حال رفتن به ساخت یک جدید مخلوط درآمد Gowanus آن را نمی توان در پشت مسکن عمومی ساکنان زندگی در شرایط نامطلوب.”


این عضو شورای قبلا گفته کمک های مالی می تواند از طریق یک مکانیزم در rezoning که اجازه می دهد سه مجتمع—ویکاف باغ Gowanus خانه ها و خیابان وارن خانه—فروش تهویه حقوق به توسعه دهندگان که پس از آن اجازه داده می شود به اضافه کردن تراکم به ساختمان جدید خود را.

یکی دیگر از گزینه کاوشگر گفت: که شامل شهرستان به طور مستقیم در ارتکاب به بودجه برای NYCHA رفع.

“این شهر به سادگی قرار می دهد پول برای انجام این کار—که به نفع ساکنان قادر به می دانم که چه مقدار از آنها در حال گرفتن و قرار دادن آن در یک برنامه است که آنها می توانید آهنگ” کاوشگر گفت. “این حرکت نزولی این است که شهر پول محدود است. وجود دارد یک پای. و NYCHA است بسیاری از نیازهای.”

اگر چه هوا-حقوق فروش اتفاق می افتد و بیش از یک دوره طولانی تر از اگر شهر متعهد پول به طور مستقیم کاوشگر گفت: در این مدل امکان استفاده از اتصال rezoning به NYCHA تعمیرات.

“ما همیشه می گفت به این شهرستان است که خط پایین این است که سرمایه گذاری نیاز به آمده است,” او گفت:. “در اینجا دو مکانیسم اما ما باز به دیگران نیز هست.”

یک منبع با بینش rezoning روند گفت: هوا-حقوق فرایند خواهد بود به مراتب پیچیده تر از این شهر به سادگی ارتکاب به بودجه.

کاوشگر به نظر می رسد در یک کنفرانس مطبوعاتی در این ماه با Gowanus محله ائتلاف برای عدالت, اتحاد محله و گروه های مدنی منجر به فشار برای NYCHA بودجه از طریق rezoning.

اعضای این ائتلاف برگزار شد علائم در صورتی که به عنوان خوانده شده “قبل از اینکه شما محیط را تغییر دادن, تعمیر خانه ما” به عنوان گزارش شده توسط Brooklyn عقاب.

سه NYCHA مجتمع نیاز به بیش از $450 میلیون نفر در تعمیرات با توجه به قدرت آخرین ارزیابی نیازهای. یکی از خواص وارن خانه توسط بخش خصوصی مدیریت مقابله زده در مه است که به 350 میلیون دلار در تعمیر وجوه به نه NYCHA ساختمان در قصبه.

برنامه ریزان شهرستان برای اولین بار نشان داد یک طرح کلی از Gowanus rezoning در ژوئن 2018. این طرح نهایی شد بعد از ژانویه و پس از آن گروه شهرستان برنامه ریزی از آغاز بررسی های زیست محیطی.

خودی گفت: Crain را در پاییز که rezoning به احتمال زیاد خواهد بود گواهی به این شهر هفت ماه ULURP روند تا پایان ماه ژانویه اما هنوز به اتفاق می افتد.

یک سخنگوی بخش برنامه ریزی نمی, پاسخ به یک درخواست نظر پنج شنبه صبح. مقامات قبلا گفته Crain’s آنها “کاوش تمام ایده ها به آدرس قابل توجهی نگرانی های مربوط به NYCHA در Gowanus و در سراسر شهرستان.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین