با امروز آغاز رای گیری زودهنگام در مارس 3, انتخابات, رای دهندگان در 10 آرکانزاس, شهرستان خواهد بود با استفاده از تجهیزات جدید خریداری شده توسط وزارت امور خارجه Thurston با دولت های محلی و بودجه و مقامات در این شهرستان گفت.

شصت و چهار از دولت 75 شهرستان در حال حاضر رای گیری تجهیزات است که یا این سال جدید و یا خریداری شده در چند سال گذشته.

“اگر شما هر گونه مشکلات ما می رویم به مردم به اندازه کافی وجود دارد [برای کمک به رای دهندگان]” گفت: Saline County Clerk داگ کورتیس که در یکی از 10 شهرستانهای استان است. “اما ما نمی توانیم به درک هر گونه مشکلات را با این تجهیزات است.”

“آموزش انجام شده است” کورتیس گفت: روز شنبه در مصاحبه ای در مرکز رای گیری در بنتون در سراسر خیابان از شور County Courthouse. “ما اولیه رای گیری خدمه راه اندازی در اینجا, اما ما باید برخی از انتخابات ما کارگران در آمده و کار در اوایل رای گیری که در آن آنها خواهد شد آشنا با همه چیز [پس] ما ندارد و سردرگمی زیادی در آنچه که قرار است انجام شود.”

از 10 شهرستان Saline County دارای بیشترین تعداد ثبت نام رای دهندگان — 73,595 بر اساس آمار و ارقام از وزیر امور خارجه ،

دیگر نه شهرستان باکستر, درو, لینکلن, Madison, می سی سی پی, فیلیپس, Poinsett, St. Francis و, Van Buren, به گفته مقامات در این شهرستان است.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به یک آزمون و خطا” فیلیپس شهرستان کمیسیون انتخابات رئیس Wayne Boals گفت: در مورد تجهیزات جدید.

“مردم در حال رفتن به در ماشین آلات و وحشت زده بود او گفت:” در هفته گذشته. “[اما] بعد از مردم ببینید که چگونه از آن می رود آنها در حال رفتن به آن را دوست دارم.” فیلیپس شهرستان 10,384 ثبت نام رای دهندگان به گفته وزیر امور خارجه ،

Madison County Clerk Epic Blocker گفت: “ما همه چیز را به طور کامل.

“همه چیز در حال کار, بنابراین من بسیار با اعتماد به نفس ما خوب انتخابات,” او گفت: هفته گذشته است. مدیسون کانتی است 9,715 ثبت نام رای دهندگان به گفته وزیر امور خارجه ،

Thurston, خواه از East End, امن تجهیزات جدید از طریق نبراسکا مبتنی بر سیستم انتخابات و نرم افزار با کمک از بودجه دولت ساخته شده در دسترس تحت عمل 808 از 2019 و همچنین به عنوان کمک های مالی از بسیاری از کسانی که در شهرستانهای استان است.

که قانون منحرف $8.4 میلیون دلار مازاد بودجه از مالیات بر اموال امداد صندوق به بخش سیستم های رای گیری کمک مالی صندوق. (عمل 808 نیز افزایش یافته حیاط مالیات بر ملک اعتباری از $350 به $375 در هر بسته است.)

حدود 2 میلیون نفر بود که با استفاده از بازپرداخت سه شهرستان — بنتون سفید و اشلی — برای نیمی از آنچه که آنها قبلا پرداخت شده برای تجهیزات جدید.

پنجاه و چهار شهرستانهای حال به روز رسانی تجهیزات نوامبر 2018 انتخابات عمومی.

حدود 9.7 میلیون از وزیر امور خارجه بودجه $4.4 میلیون دلار بودجه فدرال و $8.7 میلیون نفر از این شهرستان پرداخت شده برای این تجهیزات تحت معاملات میانجیگری پس از آن وزیر امور خارجه Mark Martin دفتر مقامات مارتین گفت: در سال 2018 است.

در 3 مارس اولیه انتخابات 11 شهرستان است که نمی خواهد به روز رسانی تجهیزات Bradley, کانوی, Fulton, Jefferson, لی, Monroe, نیوتن, Pulaski, Scott سرسی و سنگ بوده است.

مقامات در اسکات و Pulaski, استان ها گفت: آنها انتظار دارند به تجهیزات جدید در زمان Nov. 3 انتخابات عمومی. Pulaski County است که اکثر رای دهندگان ثبت شده در کشور با 249,002 به گفته وزیر امور خارجه ،

کورتیس گفت: شور شهرستان تجهیزات جدید شامل 188 بیان رای الکترونیکی ماشین آلات به کدام یک رای دهندگان درج یک رای کاغذی و لمس صفحه نمایش برای انتخاب نامزدها.

سپس رای دهندگان دریافت مقاله لیست خود انتخاب کند. رای دهندگان قرار می دهد این مقاله به یکی از شهرستان را 28 جدید DS 200 جدول بندی ماشین آلات برای انتخابات محسوب می شود.

این رای گیری تجهیزات در Saline County تا حد زیادی جایگزین تجهیزات خریداری شده توسط دولت چارلی Daniels’ در سال 2006 با بودجه فدرال کورتیس گفت.

“ما تا به حال دو انتخابات با این [جدید] ماشین آلات” کورتیس گفت هیچ مشکلی وجود دارد.

ماشین آلات جدید در شور شهرستان مورد استفاده قرار گرفت در هات اسپرینگز در Dec. 10 ویژه اولیه انتخابات برای دولت خانه منطقه 22 صندلی که قبلا برگزار شده توسط Rep. میکی دروازه R-چشمه های آب گرم — و در Jan. 14 millage افزایش انتخابات در گرو هماهنگی کورتیس گفت.

او گفت که او انتظار دارد در هر نقطه از 16,000 به شور 20,000 شهرستان رای دهندگان به بازیگران برگه های رای در مارس 3 انتخابات است. کسانی که انتخابات شامل دموکراتیک و انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه و حزبی انتخابات عمومی. نامزدها عبارتند از کسانی که برای رئیس جمهور قانونی کرسی judgeships مدرسه تابلوهای حد نصاب دادگاه و پاسبان. برخی از شهرها و استان ها باید رای گیری مسائل — مسائل مربوط به اوراق قرضه و مالیات بر فروش طرح و الحاق وجود دارد و برخی از مدرسه millage تغییرات.

“ما لازم نیست زیادی از انتخابات محلی” کورتیس یک جمهوری خواه گفت: از Saline County است.

“ما قضایی [مسابقه] اما جمهوریخواهان اولیه وجود دارد به سختی هر چیزی است که در وجود دارد,” او گفت:. “من فکر می کنم جمهوری خواهان رفتن به خارج و رای [رئیس جمهور دونالد] مغلوب ساختن پیشی جستن.”

این دومین دوره متوالی به ریاست جمهوری در انتخابات اولیه است که در آن دولت برگزاری انتخاباتی خود را در رابطه با تعدادی از کشورهای دیگر.

دولت 1.73 میلیون ثبت نام رای دهندگان با توجه به سوابق وزیر امور خارجه ،

وزیر امور خارجه را نمی خواهد که یک طرح برای مشارکت در مارس 3, انتخابات, Thurston, سخنگوی کریس پاول گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

“معمولا انتخابات عمومی مردم در انتخابات است که نسبتا سازگار با این حال حدود 50 درصد در سال و حدود 65 درصد در انتخابات ریاست جمهوری سال,” او گفت:.

میزان مشارکت اولیه در قبلی انتخابات ریاست جمهوری سال بود 38 درصد در سال 2016 و 22 درصد در سال 2012 پاول گفت. در سال 2008 ریاست جمهوری انتخابات مقدماتی برگزار شد و در فوریه جدا از بقیه از حزب مقدماتی مه برگزار شد. در سال 2008 ریاست جمهوری اصلی انتخابات را مردم در انتخابات بود 34 درصد به وزیر امور خارجه, وب سایت, و ممکن است میزان مشارکت 18%.

میزان مشارکت برای میان دوره ای اولیه انتخابات قدمت آن به سال 2006 شد تا به عنوان کم 19 درصد در سال 2018 و به عنوان بالا که 29 درصد در سال 2010 است.

رای گیری اولیه

رای گیری زودهنگام در مارس 3, انتخابات امروز آغاز می شود. دولت قانون مجموعه اولیه رای گیری از ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه و از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر شنبه. اولیه رای گیری به پایان می رسد در 5 p. m. 2 مارس. برخی از مکان های مختلف ممکن است رای گیری در ساعت است. اطلاعات در مورد که در آن و زمانی که برای رای دادن موجود است با تماس با کارمندان شهرستان یا شهرستان کمیسیون انتخابات به. اطلاعات رای گیری و رای دهندگان-وضعیت ثبت نام در دسترس هستند voterview.org و یا از مقامات شهرستان.

به روز شده در انتخابات تجهیزات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین