خواننده کشور Joe Diffie می میرد از coronavirus عوارض

Category: آرکانساس Comments: No comments

نیویورک — کشور خواننده Joe Diffie که یک رشته از بازدید در 1990s با نمودار-شکوه, تصنیف و honky-ٹونک مجرد مانند “خانه” و “وانت مرد درگذشت و پس از آزمایش مثبت برای covid-19. او 61.

Diffie روز جمعه اعلام کرد که او به قرارداد coronavirus تبدیل شدن به اولین کشور star عمومی با چنین تشخیص. Diffie را روزنامه Scott Adkins گفت: خواننده درگذشت یکشنبه در نشویل دنیاست. با توجه به عوارض ناشی از ویروس است.

Diffie بومی Tulsa, اوکلاهما, عضو, Grand Ole Opry برای بیش از 25 سال است. بازدید خود شامل “Honky Tonk نگرش” “سرپا نگه داشتن من در کنار Jukebox (If I Die),” “بزرگتر از بیتلز” و “اگر شیطان رقصید (در جیب خالی).”

او در اواسط 90s از آلبوم Honkey ٹونک نگرش و سوم سنگ از خورشید رفت و پلاتین. هجده از Diffie آهنگ فرود در 10 صفحه با پنج رفتن شماره 1. در سال 2013 تنها “1994” جیسون Aldean نام-بررسی ’90s در کشور عامل اصلی.

Diffie جان سالم به در با همسر ترزا Crump و پنج فرزند از او چهار ازدواج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>