دادگاه کمک مقامات محلی ایمنی در Duggar طرح دعوی در دادگاه

Category: آرکانساس Comments: No comments

فایت — یک دادگاه تجدید نظر فدرال اعطا کرده است واجد شرایط ایمنی به سه مقامات محلی که منتشر redacted تحقیقات پلیس پرونده های مربوط به اتهامات جاش Duggar تعرض خواهر خود را زمانی که آنها جوان بودند.

هشتم متحده مدار دادگاه تجدید نظر در روز دوشنبه منتشر حاکم گفت: مسلح ، ریک Hoyt از Washington شهرستان کلانتر دفتر; ارنست کیت شهرستان اسپرینگدیل دادستان و رئیس پلیس سابق شهر کتی O’Kelley حق مصونیت از ادعای خسارت در طرح دعوی در دادگاه فدرال ظ توسط چهار نفر از Duggar دختران.

یک پانل از قضات قبلا رد Hoyt, Cate و O’Kelley واجد شرایط ایمنی اما پس از اعاده دادرسي موضوع دادگاه به این نتیجه رسیدند هیچ قانونی وجود دارد سابقه به وضوح ایجاد تضمین قانون اساسی حق حریم خصوصی اطلاعاتی که Duggar زنان ادعا کرده.

برخی قبل از احکام را بر عهده داشتند و راست وجود داشته اما آن را هرگز به رسمیت شناخته شده توسط دادگاه عالی ایالات متحده که کاهش یافته است به ارائه “پاسخ قطعی” در حریم خصوصی سوال تجدید نظر دادگاه قضات گفت.

دادگاه به آدرس نیست دولت قانون واجد شرایط ایمنی ادعای ترک که موضوع برای یک قاضی محلی به تصمیم می گیرید که در مورد درآمد حاصل.

واجد شرایط ایمنی سپر مقامات دولتی از مسئولیت مدنی خسارت اگر خود را انجام نمی “نقض واضح تاسیس قانونی و یا حقوق اساسی است که یک فرد معقول و منطقی شناخته شده اند.”

جاستین آیشمان یک وکیل برای کیت و O’Kelley کاهش یافته است اظهار نظر در دوشنبه حاکم با استناد مداوم مورد.

چهار دختر از جیم باب Duggar family شکایت کرد اسپرینگدیل و واشنگتن مقامات شهرستان در مارس 2017 ادعا آنها نادرست منتشر redacted پلیس بررسی اسناد و مدارک برای یک مجله در تماس است. این مجله منتشر شده اطلاعات اجازه داده است که دختران به شناسایی کت و شلوار می گوید.

پلیس تحقیقات به این نتیجه رسیدند جاش Duggar نوازش خواهران و حداقل یک دختر دیگر. اساسنامه محدودیت اجرا کرده بود و هیچ اتهامات جنایی واصل شد.

دختران در حال جیل دیلرد چک Seewald, Jinger Vuolo و شادی Duggar.

ایالات متحده منطقه قاضی تیم بروکس رد یک درخواست در ماه اکتبر سال 2017 به اخراج O’Kelley, Cate و Hoyt از طرح دعوی در دادگاه در ظرفیت های فردی خود را. سه ادعا واجد شرایط و قانونی مصونیت از تعقیب قانونی برای تهاجم به حریم خصوصی.

سه دادگاه تجدید نظر به 8 متحده مدار دادگاه تجدید نظر که در تأیید بروکس’ حاکم در جولای 2019. دادگاه گفت: پس از آن سه باید به وضوح شناخته شده اند اطلاعات محافظت شده از انتشار توسط دولت و قانون فدرال است.

O’Kelley, Cate و Hoyt خواسته برای دوباره شنیدن که منجر به دوشنبه حاکم را به نفع خود.

مورد بازگشت به بروکس برای بیشتر رسیدگی است.

خواهران’ طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند خود را به علت روند حقوق تحت آرکانزاس اساسی و 14 اصلاح قانون اساسی ایالات متحده شد و با افشای این گزارش و جزئیات این بررسی به مجله. طرح دعوی در دادگاه مدعی انتشار خود تروما قرار زنان و خانواده “به روانی شدید غم و اندوه و پریشانی عاطفی.”

طرح دعوی در دادگاه به دنبال نامشخص جبرانی و خسارت تنبیهی.

بروکس زودتر اخراج اسپرینگدیل و شهرستان واشنگتن از طرح دعوی در دادگاه به عنوان به خوبی به عنوان سابق شهرستان وکیل استیو Zega. بروکس همچنین رد تمام ادعاها علیه تلخیص را ناشران.

حقوقی LINGO

Interlocutory تجدید نظر

یک درخواست تجدید نظر از حکم یک دادگاه ساخته شده است که قبل از آزمایش خود نتیجه گیری کرده است. آن را می پرسد یک دادگاه استیناف برای بررسی یک جنبه از مورد قبل از محاکمه. Interlocutory تجدید نظر به طور معمول مجاز هنگامی که یک سوال مهم از قانون است که در شک و می تواند به طور قابل توجهی بر نتیجه نهایی این پرونده است.

منبع: گزارش کارکنان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>