دادگاه رد تهمت پیشنهاد برای پایان دادن به مهاجران جوان’ حمایت

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — روز پنج شنبه دادگاه عالی رد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای پایان دادن به حمایت های حقوقی برای 650,000 مهاجران جوان دوم خود را خیره کننده انتخابات-فصل توبیخ از سوی دادگاه به یک هفته پس از روز دوشنبه حاکم است که آن را غیر قانونی به مردم آتش چرا که آنها همجنسگرا و یا فراجنسیتی.

در حال حاضر مهاجران جوان خود را حفظ حفاظت از اخراج و مجوز کار در ایالات متحده است.

این 5-4 نتیجه است که در آن قاضی جان رابرتز و چهار لیبرال قضات بودند در اکثر, به نظر می رسد خاصی به بالا بردن این موضوع در مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین با توجه به ضد مهاجر و بلاغت از اولین انتخابات در سال 2016 و محدودیت های مهاجرتی دولت او تحمیل کرده است پس از آن.

قضات را رد کرد دولت استدلال که 8 سال اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه غیر قانونی است و دادگاه هیچ نقشی در بررسی تصمیم به end IF. این برنامه را پوشش می دهد افرادی که در ایالات متحده از آنها کودکان هستند و در این کشور غیر قانونی است. در برخی موارد آنها هیچ حافظه از هر خانه دیگر از ایالات متحده آمریکا

تهمت نمی نگه دارید در ارزیابی خود از دادگاه کار ضربه در یک زاویه سیاسی.

“این وحشتناک & لحاظ سیاسی به اتهام تصمیم گیری های آینده از دیوان عالی کشور در حال انفجار تفنگ ساچمهای به چهره از مردم هستند که افتخار می کنیم به تماس خود خواهان یا محافظه کاران است. ما باید بیشتر قضات و یا ما را از دست ما 2nd Amendment & هر چیز دیگری. رای تهمت 2020!” او در توئیتر نوشت: ظاهرا از جمله همجنسگرایان حاکم نیز هست.

در دومین توییت نوشت: “آیا شما این تصور که دادگاه عالی نیست مثل من؟”

رابرتس نوشت: برای دادگاه که دولت دنبال نمی پایان این برنامه به درستی.

“ما تصمیم می گیرید که آیا IF و یا آن را فسخ صدا هستند سیاست” رابرتز نوشت. “ما آدرس تنها اینکه این سازمان در انطباق با رویه نیاز است که آن را ارائه توضیح استدلال خود اقدام کند. در اینجا این سازمان موفق به در نظر گرفتن مسائل آشکار که آیا برای حفظ و تحمل و اگر کاری برای انجام دادن در مورد مشکلات به DACA گیرندگان.”

وزارت امنیت داخلی می توانید دوباره سعی کنید او نوشت. اما هر سفارش جدید برای پایان دادن به این برنامه و چالش قانونی آن را تحریک می گرفتن ماه اگر نه دیگر مهاجرت ،

دادگاه چهار محافظه کار قضات عقیده داشت. عدالت کلارنس توماس در مخالفت پیوست توسط قضات ساموئل Alito و نیل Gorsuch نوشت که DACA غیر قانونی بود از لحظه ای که در آن ایجاد شده بود در دولت اوباما در سال 2012. توماس به نام حکم “تلاش برای جلوگیری از لحاظ سیاسی بحث برانگیز است اما از نظر قانونی صحیح تصمیم گیری است.”

عدالت برت Kavanaugh نوشت: در یک جداگانه مخالفت که او راضی بود که دولت عمل مناسب در تلاش برای پایان دادن به این برنامه.

IF گیرندگان به وجد آمدیم حاکم.

“ما زندگی مان در عین حال گفت:” Cesar اسپینوزا که منجر هوستون مهاجرت گروه حمایت FIEL. “ما قصد داریم به ادامه کار همچنان به حمایت.”

اسپینوزا گفت: او کمی خواب شبانه در انتظار یک تصمیم ممکن است پنج شنبه. در دقیقه پس از این تصمیم نوشته شده بود به او گفتند که “آب گرفتگی با, تماس, با, خیال, شاد, با این امید که آنها در حال رفتن به در حداقل بود در این کشور برای مدتی طولانی تر است.”

از سنا کف رهبر حزب دموکرات چاک شومر گفت: IF تصمیم “گریه کردم اشک شادی.”

“وای” او رفت و خفگی است. “این بچه ها در این خانواده ها احساس می کنم برای آنها و من فکر می کنم همه از امریکا می کند.

برنامه رشد برای خروج از بن بست بیش از یک جامع مهاجرت بین کنگره و دولت اوباما در سال 2012. باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا تصمیم گرفته تا به طور رسمی حفاظت از مردم از اخراج در حالی که همچنین اجازه می دهد آنها را به کار قانونی در آمریکا

اما مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته سختی بحث در مورد مهاجرت مرکزی بخشی از مبارزات انتخاباتی خود و کمتر از هشت ماه پس از به دست گرفتن او اعلام کرد در ماه سپتامبر 2017 که او خواهد end IF.

مهاجران های حقوق مدنی دانشگاه ها و دموکراتیک به رهبری متحده به سرعت شکایت کرد و دادگاه قرار دادن دولت طرح در خود نگه دارد.

وزارت امنیت داخلی همچنان ادامه دارد و به روند دو سال IF تمدید به طوری که صدها نفر از هزاران نفر از IF دریافت کنندگان را حمایت از کشش فراتر از انتخابات و حتی به 2022.

دادگاه عالی مبارزه با بیش از IF در یک نوع قانونی حرکت آهسته. دولت برای اولین بار می خواستم قضات به شنیدن و تصمیم گیری در این مورد در ماه ژوئن سال 2018 است. به قضات گفت: هیچ. وزارت دادگستری به دادگاه بازگشت بعد از آن در سال 2018 اما قضات چیزی برای بیش از هفت ماه قبل از توافق از یک سال پیش به شنیدن استدلال. کسانی که صورت گرفت در ماه نوامبر و بیش از هفت ماه سپری شده قبل از تصمیم دادگاه است.

دوشنبه حاکم شد و بار دوم در دو سال است که رابرتز و لیبرال قضات گسله دولت برای راه می رفت در مورد تغییر سیاست. سال گذشته دادگاه دولت مجبور به عقب نشینی تابعیت سوال در سرشماری سال 2020.

این داستان در اصل منتشر شد در 9:11 صبح

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>