دادگاه اعتصاب پایین مغلوب ساختن پیشی جستن حکومت است که داروسازان فاش قیمت

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — در یک حقوقی شکست برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بالا مشخصات مصرف کننده شماره یک دادگاه تجدید نظر فدرال حکم داد که دولت او فاقد اختیارات قانونی به زور مواد مخدر شرکت بتواند قیمت خود را در آگهی های تلویزیونی.

این قانون طراحی شده برای کمک به کاهش هزینه داروهای تجویزی با دادن مصرف کنندگان یکی دیگر از ابزار برای مقایسه داروها.

جدا از دادگاه در مورد قانونی که پایین تر از مواد مخدر هزینه های مدیکر با سود بالا لوایح در کنگره است. نیز وجود دارد یک جداگانه لایحه که دستور شرکت های دارویی خود را فاش قیمت مصرف کننده در تبلیغات.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال برخی از موفقیت در مبارزه با مواد مخدر قیمت. آن را به تازگی میانجیگری توافق با شرکت های دارویی و شرکت های بیمه که به مدیکر گیرندگان مصرف انسولین توانایی محدود خود را شرکت می پردازد به 35 دلار در ماه شروع سال آینده.

در آگهی های تلویزیونی این تصمیم به اتفاق آرا توسط یک پانل از ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار نیست آدرس یک هسته استدلال از صنعت داروسازی است که وادار کردن شرکت ها به افشای قیمت های خود را در تبلیغات خود را نقض حقوق آزادی بیان. به جای این سه قاضی که وظیفه حکومت است که وزارت بهداشت و خدمات انسانی تجاوز آن اختیارات قانونی که نیاز به افشای زیر چتر آن پاسداشت از مدیکر و مدیکید. پانل صادر شده تصمیم خود را روز سه شنبه.

قاضی پاتریشیا Millett نوشت: برای دادگاه که سلامت و خدمات انسانی “عمل نامعقول” در دفاع از آن تا به حال قدرت برای تحمیل “جارو افشای نیاز است که تا حد زیادی untethered واقعی دولت از مدیکر یا پزشکی برنامه های.

“از آنجا که وجود دارد هیچ استدلال قانونی و اساس خود دور افتاده و رسیدن به misaligned تعهدات افشای حکومت نامعتبر است و بدینوسیله خود را کنار بگذارند” قاضی اضافه شده است.

سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere شات در یک بیانیه گفت: “این باعث می شود هیچ حس به نگه داشتن بیماران در تاریکی در هزینه های واقعی از مراقبت و تنها ‘سی باتلاق’ به حمایت از چنین چیزی. در حالی که بزرگ داروسازی را انجام همه چیز آنها می توانند برای جلوگیری از حتی یک مکالمه در فصل, لیست قیمت, رئیس جمهور تهمت باقی می ماند متعهد به ساخت قیمت گذاری اطلاعات در دسترس قبل از تحویل مراقبت است.”

هنگامی که افشای حکومت در سال گذشته اعلام شد مقامات دولت بودند اعتماد به نفس است که این امر می تواند در اثر حاضر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در آن زمان که “تاریخی شفافیت برای بیماران آمریکایی است که در اینجا.”

مواد مخدر جزئیات قیمت گذاری شد و انتظار می رود به نظر می رسد در متن به سمت انتهای تبلیغات که عوارض جانبی بالقوه در حال افشا می شود.

دولت امیدوار است که بیماران مسلح با قیمت خواهد شروع به بحث در مورد قیمت با پزشک خود و به تدریج که فشار داروسازان به نگه داشتن هزینه های نام تجاری مواد مخدر در چک. AARP در میان سازمان حمایت کردهاید ،

ایده این بود که بخشی از چند طرح مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در سال 2018 به تلاش برای کاهش هزینه داروهای تجویزی.

در کنگره یک لایحه دو حزبی از سنسور. Dick Durbin, D-Ill., و چارلز Grassley R-آیووا خواهد رسیدن به اصل همان نتایج را به عنوان برگ برنده دولت قانون نیاز شرکت ها به لیست قیمت داروهای تجویزی خود را در خود را به مصرف کننده در تبلیغات. اگر چه قانون کنگره خواهد مارس حمل وزن بیشتر در دادگاه راه خود را به جلو نیز به نظر می رسد مشخص نیست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>