دادگاه فلسطين الکس جونز تحریم ها در دبستان سندی هوک در مورد

HARTFORD, Conn. — کانکتیکات دیوان عالی کشور در روز شنبه را تایید کرد تحریم علیه Infowars میزبان الکس جونز بیش از یک فوران در وب سایت خود را نشان می دهد در برابر یک وکیل برای بستگان برخی از Sandy Hook Elementary School قربانیان تیراندازی که تحت پیگرد او افترا.

دادگاه صادر 7-0 تصمیم رد جونز’ ادعا می کند که نظرات خود را با هدف وکیل کریستوفر Mattei محافظت می شدند با حقوق آزادی بیان و رعایت پایین تر حکم دادگاه که جونز نقض سفارشات متعدد به نوبه خود بیش از اسناد و مدارک به خانواده های وکلا.

کاهش قاضی دادگاه منع جونز از پر کردن حرکت به رد دعوی به عنوان یک مجازات برای اقدامات خود را.

خانواده های هشت قربانیان 2012 تیراندازی در Newtown, Conn., و یک مامور اف بی آی که در پاسخ به کشتار suing جونز Infowars و دیگران برای ترویج یک نظریه است که تیراندازی به یک جعل بود. یک 20 ساله مسلح به کشته شدن 20 دانش آموزان کلاس اول, شش مربیان و خود را در مدرسه پس از کشته شدن مادرش در نیوزیلند صفحه اصلی.

خانواده ها گفت: آنها شده اند در معرض آزار و اذیت و تهدید به مرگ از جونز’ پیروان به دلیل جعل توطئه است.

جونز که نشان می دهد بر اساس در Austin, تگزاس است پس گفت: او معتقد است که این تیراندازی رخ داده است.

تحریم پس از جونز در Infowars سال گذشته متهم Mattei کاشت پورنوگرافی کودکان که داشت در ایمیل ابرداده از فایل های که جونز تبدیل به سندی هوک خانواده های وکلا. جونز’ وکیل نورمن Pattis است گفت: پورنوگرافی در ایمیل های فرستاده شده به جونز است که هرگز افتتاح شد.

“شما در حال تلاش برای تنظیم من با فرزند پورنو” جونز گفت: در نشان می دهد. “یک میلیون دلار به شما کمی اعضای باند. یک میلیون دلار برای قرار دادن سر خود را در یک پیک.”

جونز ذکر Mattei با نام و یک عکس از Mattei در حالی که گفت: “من بکشه … به هر حال من انجام می شود. کل جنگ است. شما آن را می خواهم شما آن را کردم.”

در روز شنبه تصمیم, کانکتیکات, رئیس دادگستری ریچارد رابینسون نوشت: “ما می دانیم که وجود دارد یک محل برای قوی وکالت در دعوی قضایی اما زبان فراخوانی تهدید به آسیب فیزیکی است و نه قابل تحمل.”

یک پیام به دنبال نظر گذاشته شد Pattis.

سندی هوک خانواده شکایت جونز و دیگران در چندین ایالت افترا مربوط به جعل توطئه است.

سال گذشته در یکی از دعاوی تگزاس قاضی دستور جونز به پرداخت 100.000 دلار در هزینه های قانونی و حاضر به اخراج کت و شلوار. و یک هیئت منصفه در ویسکانسین اعطا 450.000 دلار به یکی از پدر و مادر خود را در طرح دعوی در دادگاه در برابر توطئه نظریه پرداز نویسندگان و نه از جمله جونز که ادعا کشتار هرگز اتفاق افتاده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra