کورتنی عمل شد کشیدن اولین عمل برای انجام در بالای پل بندرگاه سیدنی پنج شنبه شب. برنده برادر بزرگ مشهور انگلستان و سابق rupaul’s Drag Race runner-up آهنگ های انجام شده توسط Sia, Lizzo و کایلی مینوگ برای ترویج BridgeClimb.

BridgeClimb میزبانی عملکرد برای راه اندازی سالانه خود را مردی Gras جشن.

تبلیغات

همه شرکت کنندگان در BridgeClimb باید پوشیدن اجباری ایمنی مناسب خود به صعود از پل بندرگاه سیدنی. در حالی که بدون شک طراحی شده برای محافظت از لباس هیچ چیز به تملق گفتن.

“وای چه شیک!” گفت: هیچ کس تا کنون از خاکستری و آبی لباس.

اما کورتنی عمل tszujed او با برخی از اپرای مضمون رنگین کمان شانه پد.

کورتنی نیز موفق به نگه داشتن او کلاه گیس با وجود پر باد شرایط بالای پل. خوشبختانه پیش بینی سیل rainstorms برگزار می شود خاموش برای عملکرد.

او صحبت کرد و پس از آن در مورد چقدر لذت او.

“آنچه وزوز به آواز زنده در بالای پل بندرگاه سیدنی اجلاس sundeck قطعا یکی از شگفت آور ترین مراحل من انجام شده و جمعیت انرژی فوق العاده بود.”

کورتنی عمل و پل بندرگاه سیدنی — آیکون مطابق با آیکون

قبل از نشان دادن BridgeClimb مدیر عامل کریس Zumwalt توصیف کورتنی عملکرد به عنوان یک ایده آل-لگد به مردی Gras.

“این واقعا یک آیکون در دیدار آیکون رویداد. ما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید کورتنی قدم زنی با تبختر مسائل خود را در معروف آهن ، این عملکرد است راه ایده آل برای شروع مردی Gras جشن در سیدنی با صدای بلند و افتخار می کنم.”

مشاهیر دیگر پیوست کورتنی برای نشان دادن. مسابقه شگفت انگیز برندگان تیم و میله های ساخته شده در این صعود همراه با آشپز آنا Polyviou و همچنین افراد مشهور مربیان شخصی بلیک پل ها و هستون راسل.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de