کورتنی عمل تلویزیون تصاحب – سازمان دیده بان او امشب در ABC

Category: کیو نیوز Comments: No comments

آنها یک بار به نام ادی مک گوایر ‘ادی در همه جا” خود را در همه جا تلویزیون حضور. با این حال این هفته کورتنی عمل تلویزیون تصاحب مجموعه به نظر می رسد و خود را به گوشته. پس از خیره کننده به عنوان مهمان قاضی در ده رقص با ستاره ها شب گذشته او را برمی گرداند و امشب در ABC استرالیا داستان.

با وجود COVID-19 الهام گرفته از عدم وجود یک استودیو مخاطبان طرفداران رقص با ستاره ها swooned بیش از شب گذشته نشان می دهد. آنها را نجات داد ستایش خاص برای ظاهر کورتنی عمل به عنوان یک مهمان قاضی. کورتنی به نظر می رسد در نمایش “قاضی قضات’.

کورتنی عمل TV: داستان استرالیا

تبلیغات

امشب او را برمی گرداند به صفحه تلویزیون ما از طریق جدی تر از متوسط. هر دو شین Jenek و alter ego کورتنی عمل به نظر می رسد در این مستند نشان می دهد به بحث مبارزه آنها رفت و از طریق حفظ این دو هویت جداگانه.

کورتنی همچنین می گوید ABC در مورد رویکرد او به polarisation گفتمان عمومی.

“اگر شما تصویر دو نفر در دو طرف اتاق فریاد در هر یک از دیگر نه خیلی ابلاغ میشود. و من احساس می کنم که در آن جهان است.

“اگر ما در راه رفتن به سمت وسط ما پایین تر تن و گوش دادن به آنچه که دیگر کسی گفت که راه ما را تغییر دهید.

“این راهی است که ما تکامل است.”

رقص با ستاره ها

در حالی که کورتنی عمل درخشید در رقص با ستاره هاداستان دیگری در زمان بعد از نمایش پخش می شود. یکی از شرکت کنندگان بیشتر مورد علاقه را به نفع خود مسیحی Wilkins, آموخته پدرش ریچارد Wilkin را COVID-19 تشخیص است. مسیحی و خود را شریک رقص سپس خود جدا شده یک اصطلاح ما بدون شک تبدیل به عادت کرده اند.

سازمان دیده بان کورتنی عمل در استرالیا داستان را در عمل گرفتار, 8:00pm (AEST) در ABCTV و iview.

Dr Wendell Rosevear

در تلویزیون دیگر اخبار این هفته, سازمان دیده بان برای بریزبن خود افسانه ای Dr Wendell Rosevear در این پروژه در اواخر این هفته. وندل خواهد شد به اشتراک گذاری برخی از بینش در رابطه با خشونت خانگی.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>