Covid-19 سوخت بیشترین کاهش قیمت برای بروکلین خانه در نه سال

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

همه گیر کاهش یافته است بروکلین قیمت خانه در نرخ دیده نمی شود پس از آخرین رکود اقتصادی نه سال پیش—که کارگزاران احتیاط این است که یک محصول از عرضه محدود هدف قرار دادن بازار است.

قیمت معمولی برای یک خانه در این شهر کاهش یافته است 2.7% در ماه گذشته به $686,285 در مقایسه با آوریل 2019 با توجه به StreetEasy شاخص قیمت که آهنگ تغییرات در فروش مجدد قیمت آپارتمانهای co-ops و townhomes. بروکلین خانه بودند برای فروش در اطراف $706,000 به طور متوسط قبل از همه گیر با توجه به شاخص.

بروکلین کاهش قیمت بود و بیشتر از یک ثبت شده در منهتن که در آن StreetEasy صفحه اصلی شاخص قیمت به $1,085,843 پایین 2% از مارس 2019.


قیمت در بروکلین به اوج خود رسید در $714,000 در جولای 2017 با توجه به StreetEasy.

نادین آدامسون دیپلم کارگزار با قهوه ای هریس استیونس گفت: خیلی زود است که به جزئیات بسیار به قیمت. در شخص نمایش آن ممنوع شده است از ماه مارس.

“ما به وضوح در یک جریان طبیعی بازار,” او گفت:. “برای اکثر ما شده اند ارائه مشاوره به مشتریان فروش نیست و فقط نگه دارید. اجازه تنظیم بازار به این واقعیت جدید و بیایید ببینید که در آن همه چیز زمین است.”

قرارداد جدید برای آپارتمانهای در بروکلین کاهش یافت و 44 درصد در ماه مه نسبت به ماه مشابه سال گذشته در حالی که co-op قرارداد کاهش یافته است و 76 درصد با توجه به یک گزارش از داگلاس Elliman و ارزیاب میلر ساموئل.

فرد در صفحه اصلی نمایش آن اجازه خواهد داشت تا دوباره شروع دوشنبه به شهر باز می شود فاز دو از بهبود اقتصادی, شهردار, بیل د Blasio گفت: پنج شنبه.

“ما نیاز به حداقل 30 روز پس از بازگشایی شد و قادر به نشان می دهد برای ارزیابی هر دو تقاضا و قیمت گذاری در تمام بخش گفت:” جیمی Fedorko عامل با واربورگ ملک. “تجربه من این بوده است که به عنوان رویکرد ما بازگشایی مردم آماده هستند تا دوباره درگیر.”

مسکونی بازار چهره یک شیب صعود. یک گزارش از شهرستان مستقل بودجه دفتر تخمین زده می شود که نمی توان آن را حداقل تا سال 2022 که نیویورک مسکونی املاک و مستغلات فروش بازیابی از پیش همه گیر سطوح.
 


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>