COVID-19: لوید اعلام کرد قصد دارد به استرس تست بازار و شرکت پذیری

Category: وب وایر Comments: No comments

لوید اعلام کرد ramping تا از تداوم کسب و کار آماده سازی و اطمینان برای بازار کارکنان و مشتریان در صورت تشدید احتمالی اقدامات با توجه به COVID-19.

لوید را تست انعطاف پذیری بازار در روز جمعه 13 مارس با بستن اختصاصی اتاق در 1 آهک خیابان در لندن برای 24 ساعت به منظور آزمون جایگزین تجارت پروتکل های.

این اقدامات اعلام کرد عبارتند از:

لوید بازار

لوید تداوم کسب و کار تیم ارزیابی لوید بازار آمادگی برای ادامه تجارت اگر اختصاصی اتاق باید بسته در هر نقطه. لوید در حال حاضر پیشنهاد به تست استرس این.

• برای 24 ساعت در روز جمعه 13 مارس (نیمه شب – نیمه شب) لوید خواهد شد اختصاصی اتاق در لندن و استناد آن اورژانس تجارت پروتکل.
• این 24 ساعت ورزش را با ارائه اطلاعات ارزشمند در زندگی واقعی اثربخشی پروتکل. تنظیم کننده های مربوطه مطلع شده است از این برنامه.
• علاوه بر لوید خواهد این فرصت را برای تمیز کردن عمیق اختصاصی اتاق و تمام مناطق عمومی در لوید ساختمان.

مشتریان

لوید بازار متعهد است که وجود دارد زمانی که ما policyholders ما بیشتر نیاز است. این بدان معناست که پرداخت همه معتبر ادعا می کند به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. علاوه بر لوید راه اندازی اختصاصی نقطه تماس به ما ارائه policyholders با کمک و برای کمک به آنها در پیدا کردن فرد مناسب برای تایید پوشش و یا فرآیند یک ادعا – این در دسترس است [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>