COVID-19 به شمار دراز مدت تاثیر را نه برای سود بيمارستان

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

نه برای سود بيمارستان را احساس مالی تاثیر COVID-19 طولانی پس از همه گیر متهم با توجه به یک گزارش جدید.

بی شمار از کوتاه مدت و دراز مدت عوامل خواهد بوفه بیمارستان ها به عنوان آنها در تلاش برای مقابله با افزایش بیماران مبتلا به COVID-19 مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران تحلیل پروژه به عنوان تنظیم آنها را نه برای سود’ چشم انداز از پایدار به منفی است.

بیشتر بیمارستان ها لغو سودآور اعمال جراحی الکتیو تا راه را برای هزینه COVID-19 بیماران به آنها در مدیریت بالاتر نیروی انسانی و تامین هزینه های. آنها به احتمال زیاد درمان بیشتر افراد بیکار و دچار ضرر و زیان سرمایه گذاری که باید پایدار در دراز مدت عواقب تحلیلگران گفت. مودی به حال پیش بینی شده 2% به 3% افزایش جریان نقدی در سال 2020 و در حال حاضر انتظار دارد که جریان نقدی کاهش تعداد موارد سنبله.

“ما باید برخی از مهار شیوع بیماری در نیمه دوم سال 2020 همراه با به تدریج بهبود اقتصاد” Diana Lee, معاون رئیس جمهور در مودی گفت: در آماده شده اند ، “وجود دارد یک درجه بالایی از عدم اطمینان و خطر است که شیوع این بیماری را طولانی و اقتصادی خرید اینترنتی خواهد بود شدید تر بالا است.” بزرگتر سیستم های سلامت به طور معمول آب و طوفان بهتر از خود کوچکتر همسالان او اضافه شده است.

CMS اعلام کرد که غیر ضروری روش باید به تاخیر افتاد تا COVID-19 همه گیر به پایان می رسد. بسیاری از بیمارستان ها در حال حاضر تاخیر در اعمال جراحی الکتیو که تمایل به برخی از بیمارستان ها’ بالاترین-حاشیه روش. در حال حاضر هیچ مدیکر بستری تشخیص مربوط به گروه COVID-19 و بسیاری از بیماران بستری نیاز به منابع فشرده ICU درمان تحلیلگران توجه داشته باشید.

Beaumont, سلامت, $5 میلیارد و هشت-سیستم بیمارستان مستقر در Southfield, Mich, ممکن است رنج می برند $1 به $2 میلیارد دلار در درآمد سالانه آن را به عنوان کاهش ترین جراحی و روش های مربوط به بریس برای COVID-19 بيمار مدیر عامل شرکت جان روباه گفت.

“20% به 40% کاهش در درآمد ما را به هیچ وجه نمی توان جذب شده توسط ما 4% عامل حاشیه و ذخایر نقدی,” او گفت: در آماده شده اند ،

افزایش قیمت موقت کارکنان یکی دیگر از باد مخالف. میانگین هفتگی پرداخت برای ثبت نام پرستاران تقریبا دو برابر از $1,700 در ماه ژانویه به بیش از 3000 $در ماه مارس با توجه به یک گزارش جدید از NurseFly که ارائه می دهد نرم افزار که کمک می کند تا بازی پرستاران با ارائه دهندگان. بحران پرداخت نرخ را شروع به پریدن کرد و به بیش از $4,400 در هر هفته است.

نیروی انسانی در بخش مراقبت های واحد اورژانس و پرستاران که تخصص در کنترل عفونت شاهد بیشترین تقاضا است. پرداخت برای پرستاران ED نزدیک به چهار برابر شده در حالی که پرداخت برای عفونت-کنترل موقعیت دو برابر شده است با توجه به NurseFly داده است.

ماساچوست دیده است تقاضا برای RNs افزایش بیش از چهار برابر شده در حالی که تقاضا در واشنگتن سه برابر شده است. تقاضا برای RNs دو برابر شده است در نیویورک و کالیفرنیا و نیوجرسی.

“ما را پر کرده اند نزدیک به 100 نقش مهمی در واشنگتن و همچنین آریزونا و کالیفرنیا کلرادو و بیشتر در راه هستند” مونا Veiseh رئیس جمهور NuWest, بهداشت و درمان, یک NurseFly سازمان نیروی انسانی شریک در Bellevue بشویید. گفت: در آماده شده اند ،

به طور مشابه, سازمان نیروی انسانی Nomad بهداشت به تازگی دیده می شود تقاضا و نرخ پرداخت سه گانه, مدیر عامل شرکت دکتر Alexi ” ناظم گفت. این HHS و فردی متحده را آرام اخذ مجوز مورد نیاز برای پزشکان و پرستاران که نگاه به تمرین در کشورهای مختلف کمک کرده است که او گفت:. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز به طور موقت گسترش telehealth خدمات برای بیماران مدیکر.

“بیمارستان ها شده اند رسیدن به آماده شدن برای یورش بیماران آنها انتظار” ناظم گفت.

مقامات باید استراحت مقررات برای کارگران بیمارستان مورد سالانه CPR گواهینامه چک های پس زمینه و سایر موارد مورد نیاز در میان همه گیر او توصیه می شود.

در ضمن بسیاری از بیمارستان ها در حال گزارش از کمبود ماسک و دیگر تجهیزات حفاظتی برای کارکنان خود را.

بهداشت و درمان توزیع کنندگان قرار داده شده بیش از 700 محافظ شخصی مورد تجهیزات در تخصیص با توجه به COVID-19 که محدود سفارش زمانی که تقاضا خوشه برای جلوگیری از غیر ضروری احتکار با توجه به برتر مشاوره و خرید گروه سازمان است.

در پاسخ به تهمت و دولت با هدف تحریک آمریکا تولید ماسک و دیگر مهم پزشکی, لوازم و دستگاه ها از طریق دفاع تولید عمل می کنند.

هواکش یک دستگاه است که کمک می کند تا بیماران تنفس در 90 – 180-بعد backorder گفت: تام جرثقیل بنیانگذاران و معاون ارشد رئيس جمهور از OpenMarkets کمک می کند که بیمارستان ها منبع تجهیزات.

اما بر خلاف برخی از گزارش سلامت سیستم در حال تبدیل کردن هواکش با توجه به قیمت ، Medtronic است “COVID-19 همه گیر قیمت گذاری” در آن یک دستور است که افزایش هزینه های واحد در حدود 5 درصد است.

میانگین قیمت جدید دستگاه ها در اطراف $23,000 7000 دلار به $9,000 برای مرمت واحد با توجه به OpenMarkets داده است.

“کوچک و بزرگ سیستم های سلامت در حال تمیز کاری بازار ثانویه برای مدل های قدیمی تر و مرمت واحد” Derrick گفت. عرضه در حال اجرا است به سرعت او اضافه شده است.

اما بالاتر نیروی انسانی و تامین هزینه های احتمالا نمی بيمارستان بزرگترین موانع ناظم گفت. کاهش سود اعمال جراحی الکتیو قرار داده خواهد شد مقدار زیادی از فشار بر بیمارستان ها به خصوص کسانی که پول نقد زیادی در دست است.

نه برای سود’ ميانه عامل حاشیه 1.8% بود که در سال 2018 با توجه به مودی داده است. آنها تا به حال 201 روز پول نقد در دست در 2018, مودی گفت: در گزارش قبلی اشاره کرد که مدیکید سهم نامتناسب بیمارستان پرداخت تاخیر و مدیکر بازپرداخت نرخ را افزایش می دهد انتظار می رود به افزایش بيمارستان’ امور مالی.

“بسیاری از باریک یا منفی عامل حاشیه با تنها چند ماه از پول نقد در دست است و آنها در حال رفتن به سرعت در حال از طریق آن” ” ناظم گفت. “مگر عظیم تزریق نقدینگی از دولت های فدرال و دولت ما می تواند ویرانگر اثر طولانی مدت در بیمارستان است.”

شده اند وجود دارد فدرال COVID-19 امداد صورتحساب است که تا حد زیادی به طور غیر مستقیم یارانه بیمارستان از طریق وزارت امور خارجه و سازمان های محلی. مراکز بهداشتی و درمانی در حال انتظار برای گرفتن برخی از کمک های مالی مستقیم در حالی که بیمارستان ها نیز بهره مند از افزایش سرمایه گذاری فدرال پزشکی.

در حالی که دو صورتحساب بیشتر در آثار هستند و بیمارستان و هنوز هم مطمئن نیستید که چگونه فدرال COVID-19 بودجه خواهد آمد.

“اگر دولت فدرال است که به فکر نجات صنعت هواپیمایی باید آن را به طور جدی در نظر گرفتن بودجه بیمارستان ها که در خط مقدم از این بیماری همه گیر” ناظم گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>