COVID-19 پاسخ: چگونه Coca-Cola, شمال امریکا, سیستم حمایت از جوامع و خط مقدم پاسخ

Category: وب وایر Comments: No comments

در طول 134 سال سابقه, The Coca-Cola Company عمل کرده است در زمان بحران و شنود شبکه خود را از تامین کنندگان و سهامداران ارائه نه تنها منابع مالی بلکه لجستیکی تخصص های فنی و بازاریابی برای حمایت از جوامع نیاز دارند.

کوکا کولا سیستم با امکانات تولید و حق رای دادن بسته بندی مایعات جایگزین عملیات در سراسر ایالات متحده همچنان به ساخت و تحویل ضروری نوشیدنی ها فروشگاه های محلی و جوامع باید در طول این زمان به چالش کشیدن.

اما شرکت های محلی آن bottlers تامین کنندگان و کارکنان در حال انجام بیش از ارائه نوشیدنی در جوامع آنها در صفحه اصلی تماس بگیرید. های محلی در حال پیدا کردن راه هایی برای استقرار منابع برای کمک به پاسخگویی به نیازهای اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی کارگران و سازمان های اجتماعی و بیشتر.

ارائه تجهیزات و حمل و نقل برای کمک به ایجاد ماسک برای بهداشت و درمان کارگران و خط مقدم پاسخ

در منطقه بوستون هزاران نفر از چهره سپر در حال مونتاژ برای تحویل به مراکز پزشکی در سراسر منطقه است و بیشتر در کار می کند. ری Dube پایداری مدیریت در کوکا کولا, نوشیدنی ها, شمال دیدم یک فرصت برای ارائه بسیار مورد نیاز لجستیک و زنجیره تامین پشتیبانی برای کمک به سازمان های غیر انتفاعی makerspace “MakeIt Labs” تولید صورت سپر برای محافظت از خط مقدم بهداشت و درمان کارگران است.

ری متصل MakeIt داوطلبان با کوکا کولا پلاستیک بازیافت UltrePet و بسته بندی تولید کننده EasyPak به کمک مالی و حمل و نقل پاک کردن پت و پلاستیک ورق به تخصص سپر. EasyPak اهدا حدود 6,000 پوند روشن پت ورق و کک شمال شرقی تحویل کامیون ها حمل و نقل کک سیستم برای اولین بار در مقیاس بزرگ اهدای پت ورق.

در همکاری با MakeIt آزمایشگاه و بسته بندی تامین کننده Sonoco, Coca-Cola همچنین کمک به حمل و نقل 6,000 پوند از پوشش های پلاستیکی از Sonoco انبار در کارولینای شمالی به جورجيا در آتلانتا. فن آوری دانش آموزان و گروه های دیگر را با استفاده از پوشش های پلاستیکی را 50,000+ پلاستیک فولاد سپر برای کارکنان بهداشتی درمانی در منطقه آتلانتا.

یکی دیگر از تامین کننده Filmquest است سخاوتمندانه توافق برای اهدا از 1200 پوند از فیلم پلی استر خواهد شد که مونتاژ MakeIt آزمایشگاه داوطلبان به پلاستیک فولاد سپر و اهدا به بیمارستان.

کمک به عرضه ضد عفونی کننده دست و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE)

اطلس Coca-Cola, بسته بندی مایعات جایگزین شرکت است که در پاسخ به یک درخواست فوری از دانشگاه آیووا بیمارستان ها و درمانگاه برای ضد عفونی کننده دست و برای کمک های مالی از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) با میزبانی رها کردن محل خود را در دفاتر و پاداش افرادی که اهدای رایگان هشت-بسته های کوکا کولا جدید AHA آب گازدار. کک bottler تولید ضد عفونی کننده دست در اقیانوس اطلس, آیووا, بسته بندی مایعات جایگزین تسهیلات و اهدای آن به دانشگاه آیووا سیستم بیمارستان.

علاوه بر این دو تامین کنندگان غربی ظرف و جنوب شرقی ظرف در حال کار با کوکا کولا bottlers و مشروب الکل برای ایجاد بطری های پلاستیکی است که می توان با محلول ضد عفونی کننده دست و اهدا به بهداشت و درمان و امنیت عمومی کارگران. غربی ظرف حمل دو بازگشایی (بیش از 200 ، 000 واحد) 500-ml بطری ویسکی توخالی رسومات در دره مشاهده تگزاس. این بطری خواهد شد سفارشی برچسب شده توسط کارخانه یا محل تقطیر به عنوان اهدا ضد عفونی کننده دست به تگزاس بيمارستان منطقه.

تامین مالی و در نوع حمایت از سازمان های جامعه

کوکا کولا بنیاد خیریه دست از شرکت کوکا کولا است اعطای $13.5 میلیون دلار کمک مالی به پنج سازمان های غیر انتفاعی مشغول به کار در خط مقدم ایالات متحده و کانادا بشردوستانه پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. آخرین کمک های مالی حمایت سازمان متمرکز بر ارائه کمک به اولین پاسخ دهندگان و ساکنان جوامع محروم اقتصادی هر دو در این شرکت در شهر آتلانتا و در سراسر شمال امریکا است. بیشتر بخوانید درباره سازمان دریافت کمک های مالی در اینجا.

در علاوه بر این به کمک های مالی این شرکت و بسته بندی مایعات جایگزین شرکای ادامه در پاسخ به این فراخوان آشامیدنی کمک های مالی در هر کجا که ممکن است. به تاریخ Coca-Cola سیستم اهدا کرده است بیش از 740,000 نوشیدنی برای حمایت از سازمان های جامعه, مواد غذایی, بانک ها و خط مقدم پاسخ دهندگان در سراسر ایالات متحده

کمک به ما در زادگاه همکاران

Coca-Cola اهدای ضد عفونی کننده دست دستمال مرطوب و تمیز کردن و ضد عفونی کننده لوازم برای نجات ارتش سرخ سپر پناهگاه در آتلانتا به اطمینان حاصل شود آنها می توانند همچنان با خیال راحت در خدمت نیازهای آتلانتا را بی خانمان و محروم در طول این بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>