COVID-19 باید یک کاتالیزور برای دریافت با کیفیت مناسب کارشناسان می گویند

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

سیستم مدیریت محتوا به سرعت تغییر رویکرد خود را به کیفیت گزارش به عنوان COVID-19 سراسر کشور, اما این بیماری همه گیر است و یک فرصت برای ارائه گسترده تر, تغییر, با توجه به چند تن از کارشناسان.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور موقت متوقف شد گزارش مورد نیاز برای طیف گسترده ای از بهبود کیفیت برنامه ها از جمله بیمارستان مبتنی بر ارزش خرید برنامه در بیمارستان Readmissions برنامه کاهش و بر اساس شایستگی های تشویقی سیستم پرداخت.

در حالی که کیفیت اندازه گیری و گزارش منجر به کیفیت قابل توجهی افزایش می دهد به خوبی تعریف شده مشکلات مانند خط مرکزی-همراه خون و عفونت آنها نیست و تبدیل سیستم تحویل مراقبت های بهداشتی و یا منجر به تغییرات اساسی در کیفیت و امید به زندگی healthspans و یا هزینه های درمانی و هزینه های. که با وجود چندین نقطه عطفی گزارش و افزایش تمرکز برای بهبود کیفیت مراقبت های بهداشتی و سنجش آن.

شده است وجود دارد کمی قابل تشخیص تاثیر بر سیستم بهداشت و درمان ایالات متحده از ديدگاه ناظر گاه به گاه.

COVID-19 می تواند یک فرصت برای دولت فدرال را یک گام به عقب و تصمیم بگیرید که آیا برنامه ها باید به طور قابل توجهی تغییر کرده و یا به طور دائم غروب خودی صنعت گفت.

“این لحظه باید به عنوان یک انگیزه برای سیستم مدیریت محتوا و HHS به ارزیابی ملی کیفیت در دستور کار و رویکرد خود را به کیفیت و اندازه گیری و بهبود,” دکتر گفت: Rishi Wadhera یک متخصص قلب و عروق در Beth Israel Deaconess مرکز پزشکی و استاد در دانشکده پزشکی هاروارد.

بیمه, کارفرمایان و مصرف کنندگان و خریداران می خواهید دقیق و مفید و به موقع اطلاعات در مورد مراقبت های بهداشتی با کیفیت برای کمک به آنها در تصمیم گیری آگاهانه در مورد که آنها باید قرارداد و یا جایی که آنها باید به دنبال درمان. به همین ترتیب پزشکان و نظام سلامت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد بهبود کیفیت و ارزش مراقبت از آنها تحویل دهد. اما ارائه دهندگان اغلب اختصاص زمان قابل توجهی تلاش و منابع, به گزارش اقدامات با کیفیت است که مفید و متفاوت در سراسر برنامه ها و مدل های.


آن را دیوانه کننده برای همه درگیر.

“وجود دارد قابل درک سرخوردگی در میان ارائه دهنده جامعه در مورد مقدار بار است که آنها تا به حال به یاد آخرین 10 15 سال بدون ظاهری برای بهبود مراقبت” گفت: دکتر دیوید Lansky سابق مدیر عامل شرکت اقیانوس آرام کسب و کار در بهداشت و درمان در حال حاضر یک مشاور ارشد سازمان است.

هر چند بسیاری از کارشناسان نگران هستند که این بیماری همه گیر را پایین آهسته HHS’ گام به سوی اصلاحات حتی اگر چند کیفیت-مسائل مربوط به نور آمده به دلیل شیوع.

“آنچه مورد نیاز است رهبری ملی” Lansky گفت. “در حال حاضر زمان برای عمل میکند.”

HHS در حال حاضر گذاشته برخی از زمینه سازی برای کیفیت گزارش تجدید نظر. آژانس بی سر و صدا خود را منتشر بهداشت ملی کیفیت نقشه راه در مارس تقریبا یک سال پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور HHS برای ایجاد یک کیفیت اجلاس به چین با کیفیت و گزارش مورد نیاز است.

HHS برنامه ای برای حرکت به جلو با برنامه های مشخص شده در نقشه راه اگر چه برخی از پروژه جدول زمانی خواهد بود به عقب رانده آژانس گفت: در یک ایمیل.

ارائه دهندگان شده اند را لرزاند توسط تجهیزات و تامین کمبود و ضعف در فرآیندهای کنترل عفونت در سراسر این بیماری همه گیر. آن را نشان داده است که صنعت بهداشت و درمان را جمع آوری و علنا گزارش اطلاعات کافی در مورد اقدامات ایمنی مربوط به آمادگی و کنترل عفونت گفت: Leah چسب, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Leapfrog گروه یک سازمان به نمایندگی از کارفرمایان و دیگر خریداران بهداشت و درمان خواستار بهبود ایمنی و کیفیت در بیمارستان ها.

خانه های سالمندان حیاتی دسترسی به بیمارستان ها و دیگر انواع تسهیلات باید جمع آوری و گزارش داده که بر اساس مداوم به مقامات و بهداشت و درمان رهبران می تواند شناسایی آسیب پذیری در سیستم بهداشت و درمان ، مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شروع با تمرکز بر کنترل عفونت گزارش برای خانه های پرستاری در مارس اما خیلی دیر شده بود برای جلوگیری از افزایش عفونت در خانه های سالمندان.

“ما باید به یک حساب در اطراف ایمنی بیمار و ایمنی کارگر,” چسباننده گفت.

و در حالی که چشمگیر بسط telehealth و حوزه عمل نشان می دهد که صنعت بهداشت و درمان به سرعت می تواند تغییر به اندازه کافی با رهبری و تعهد از دولت آن را با توجه به افزایش کیفیت جدید مسائل.

شیب کاهش در شخص بازدیدکننده داشته است دفتر و رشد مربوطه در پزشکی از راه دور خدمات کاهش می یابد پزشکان توانایی برای جمع آوری اطلاعات از بیماران در مورد چگونه آنها خود را مدیریت افسردگی تا حدودی به دلیل ارائه دهندگان کمتر قادر به اداره آزمایش غربالگری.

که با اضافه کردن به مشکلات موجود در اطراف تحویل و ارزیابی رفتاری بهداشت و درمان.

“از دیدگاه من نظارت بر برنامه Medicaid ما واقعا نمی ایجاد شدت تمرکز در اطراف سلامت رفتاری و کیفیت شواهد مبتنی بر پروتکل و نتایج گفت:” ماری Mayhew از فلوریدا آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان.

پزشکی از راه دور نیز تغییر کرده است که به دنبال مراقبت, که بدان معنی است که گروه های خاصی از مردم ممکن است دسترسی کمتری به مراقبت از آنها قبل از همه گیر. بیماران مسن تر هستند که یا با کم وضعیت اجتماعی و اقتصادی ممکن است راحت با مجازی مراقبت و یا فاقد منابع لازم برای آن را دریافت. که می تواند منجر به فقیرتر نتایج پایین خط اگر مردم تاخیر نیاز به مراقبت یا قادر به مدیریت بیماری های مزمن مانند دیابت است.

آن را نیز می بینیم که HHS و سیستم مدیریت محتوا می تواند بازگشت به وضعیت موجود پس از اضطراری برای بهداشت عمومی به پایان می رسد Wadhera گفت. دولت فدرال بسیاری از برنامه هایی که لینک پرداخت برای کیفیت اقدامات, اما وجود دارد نصب شواهدی وجود دارد که آن را “واقعا کار می کرد.” او گفت که آن را نمی خواهد حس را به بازگشت به مالی از اینرو سیستم های سلامت بر اساس عملکرد خود را در مدت کوتاهی پس از نجات آنها.

با توجه به Wadhera دولت فدرال باید خلاص شدن از کیفیت گزارش برنامه ها اگر شواهد نشان می دهد آنها کار کرده اند. آن را نیز باید با دقت بررسی اثرات چند برنامه است که به نظر می رسد امیدوار کننده و توسعه بیشتر خلاق و ابتکاری برای ایجاد انگیزه در پزشکان و سیستم های سلامت برای بهبود مراقبت.

با تمرکز بر خوب-اعتبار معنی دار اقدامات توسعه یافته در همکاری با مقدم پزشکان کمک خواهد کرد که کاهش اصطلاح ارائه دهنده بار و اطمینان از خرید پزشک در Wadhera گفت. با کیفیت ترین اقدامات و گزارش برنامه های طراحی شده در بالا به پایین مد که می تواند به محدود کردن سرویس دهنده پشتیبانی می کند.

اکثر کارشناسان معتقدند که بیشتر تراز کیفیت اقدامات مفید خواهد بود اما برخی از ترس HHS است بیش از حد نگران ارائه دهنده بار. HHS نقل از “parsimony” به عنوان یکی از اهداف خود را برای فدرال کیفیت, اقدامات, اما کارشناسان می گویند هدف اصلی باید برای دریافت اطلاعات مفید به ساده کردن گزارش.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که در روح ساده است که به عنوان یک ملت ما با در نظر گرفتن یک گام به عقب از ما تمرکز بر روی کیفیت” دکتر نانسی جین مدیر ارشد کیفیت افسر برای Permanente فدراسیون ملی رهبری سازمان برای هشت Permanente گروه پزشکی.

با تمرکز بیشتر بر ارزیابی HHS می تواند احتمال افزایش تراز و گزارش ساده است که می تواند به بهبود کیفیت و ارائه دهندگان خدمات برای اختصاص منابع بیشتر به مراقبت از بیمار است. شده است وجود دارد مانند یک “اشتهای سیری ناپذیر برای این رویکرد گسترده به جمع آوری داده ها” که آن را ناشی از سیاست گذاران و صنعت به از دست دادن چشم از هدف خود برای درک سیستم بهداشت و درمان بهتر Mayhew گفت.

“اغلب ما را کامل دشمن خوب,” او گفت:.

این “اصول اساسی” کیفیت اندازه گیری و گزارش اصلاحات هنوز حس را در یک پست-همه گیر جهانی گفت: علامت Hamelburg معاون ارشد رئیس جمهور از برنامه های فدرال برای امریکا برنامه های بیمه درمانی.

حتی قبل از این بیماری همه گیر بهداشت و درمان و کارشناسان قابل درک است که کیفیت اقدامات و گزارش مورد نیاز خود نیاز به بهتر تراز وسط قرار دارد در میان عمومی و خصوصی دهندگان و جمع آوری داده ها و گزارش نیاز به بهتر یکپارچه به پزشکان’ گردش دکتر گفت: Shantanu Agrawal, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی کیفیت فروم.

اما سیاستگذاران فدرال و صنعت بهداشت و درمان نیاز به حرکت به جلو با یک حس فوریت در حال حاضر که COVID-19 به طور کامل در معرض است که کیفیت اقدامات در حال پایین از نقاط ضعف اساسی در سیستم تحویل مراقبت های بهداشتی.

“اگر این است که یک تماس را تغییر دهید اگر این است که یک تماس برای حل و فصل برخی از مسائل بنیادی بهداشت و درمان, من نمی دانم آنچه که در تماس خواهد بود” Agrawal گفت.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>