Covid-19 اسلش درآمد کاهش نیروی کار Crain را بررسی نشان می دهد

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شهر نیویورک کسب و کار در زمان قدم کوچک به سمت بازگشایی در هفته گذشته اما جاده به عقب خواهد بود مسافت های طولانی برای بسیاری از آنها با توجه به Crains نظرسنجی که نگاه اقتصادی از شیوع کروناویروس.

برای مثال Covid-19 بحران تمام شده است اما نابود Eneslow کفش و ارتز یک 111 سال از کسب و کار کوچک با چهار مکان های خرده فروشی در منهتن و ملکه است.

صاحب رابرت شوارتز که خود را بازگشایی فروشگاه در هفته گذشته گفت: کسب و کار پایین بود 95% در طول مستند.


مادوباره زندگی جدید,اسکریپت, او گفت: و آنs مملو از مین های زمینی. آنs رفتن به نیروی کوچک سازی در مقیاس بزرگ است.

درآمد کاهش یافته است در عظیم 76 درصد از کسب و کار پس از همه گیر در زمان برگزاری در نیویورک در اواسط ماه مارس این بررسی نشان داد. به طور متوسط درآمد, کاهش 52%.

بررسی 357 صاحبان و مدیران ارشد مدیریت و کارکنان تازه وارد در کسب و کار در منطقه شهری گرفته شده در این هفته ممکن است 10. بررسی کسب و کار در محدوده mom-and-pop مغازه ها با کمتر از 20 کارمند به شرکت های بزرگ با بیش از 1000.

کسب و کار شد و در 19 صنایع از جمله املاک و مستغلات, مراقبت های بهداشتی, مهمان نوازی, حمل و نقل, ساخت و قانون است. سه چهارم از کسب و کار مورد مطالعه ذکر شده خود را به عنوان سود شرکت ها 13% گفت: آنها در سازمان های غیر انتفاعی, 5 درصد از سازمان های دولتی و بقیه ذکر شده خود را به عنوان دیگر.

یک سوم از کسب و کار گفت: آنها تا به حال کارکنان کمتر در زمان بررسی که در شروع این بیماری همه گیر. برخی انتخاب کرده کاهش ساعت کار به صورت ساعتی کارمندان (13%); دیگران تا به حال اجرا furloughs (11 درصد) گذاشته کارگران (12 درصد) برقرار استخدام انجماد (17 درصد) و یا قطع حقوق (6%). شانزده درصد گفت: آنها تا به حال قطع حقوق برای مدیران ارشد; 11% گفت: آنها تا به حال با تاخیر و یا کاهش پاداش کمیسیون و یا دیگر مزایای جبران. شصت و هفت درصد گفت: آنها کار از خانه.


ما موفق شده اند تا کنون برای جلوگیری از اخراج, اما من می توانمt می گویند در صورتی که رفتن به ادامه گفت: Jeffrey کوهن, بازاریابی حرفه ای در شرکت نرم افزاری اطلاعات سازندگان. درآمد در سه ماهه دوم ممکن است به دو رقمی رسید. کهs تنها راه آنs برای رفتن به.

اگر چه 76 ٪ از کسب و کار گزارش درآمد کاهش می یابد که هر کس درخواست کمک از دولت فدرال است. چهل و دو درصد از افراد مورد بررسی گفت: آنها درخواست کمک Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند.

از 48 درصد است که آیا فدرال درخواست کمک 36 درصد گفت: سازمان خود را دریافت بودجه درخواست شده—یک عدد است که در خط با برخی از تاخیر و ناکامی کسب و کار کوچک صاحبان باید بیان به سمت چک برنامه حفاظت از افتتاح آن در پایان ماه مارس.

شوارتز گفت: تغییرات اخیر در بخشش از ویژگی های PPP اجازه می دهد صاحبان کسب و کار به استفاده بیشتر از پول غیر از هزینه های حقوق و دستمزد و تمدید برای استفاده از پول از هشت هفته به 24 هستند مفید است.

این مراحل به ما اجازه خواهد داد به خزش در برخی از مقیاس البته آن را بسیار کوچکتر, او گفت:.

برخی از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گفته همه گیر آورده بود فعالیت های کسب و کار برای همه اما متوقف شد.

تا به حال تاثیر گفت: استیو کوهن وکیل در پولاک کوهن. با دادگاه بسته شد, شما می توانیدt فایل جدید اعمال. شما می توانیدتی به دنبال اقدامات است که در حال حاضر در سیستم دادگاه. آنs تا به حال تاثیر زیادی بر روی خدمت به مردم و حل و فصل مسائل است.

تری Fulner رئیس جمهور از جان هارتفورد بنیاد گفت: نوسانات بازار را تحت تاثیر قرار بود او غیر انتفاعی است که ماموریت است که برای بهبود سلامت از آمریکایی ها.

نمونه کارها ما رفته 8 درصد است و این بدان معناست که آن را دارای تاثیر بر روی تعدادی از دلار ما قادر به دور بعدی سال Fulner گفت. هنگامی که ما یک رکود اقتصادی, آن لطمه می زند و توانایی ما را به عنوان مقدار به عنوان انسان دوستی ماd like to.

در میان کسب و کار بزرگترین نگرانی های مالی نقدینگی ذکر شده بود 27 درصد از پاسخ دهندگان; 25 درصد گفته مشتری ساییدگی. دیگر نگرانی های بالا بودند نیروی کار ثبات (12%) و توانایی برای پیشبرد طرح های جدید و یا پروژه های کلید (11%).

Schwarts گفت: نگرانی اصلی او “قادر به باز کردن که در آن ما می توانید کسب و کار به اندازه کافی برای پرداخت هزینه انجام کسب و کار است. حدس من این است که درآمد بازگشت خواهد بود کمتر از 50 درصد برای مدتی.

دیگران هستند و نه نگران. گفت: برخی از آنها استقبال تغییرات ناگهانی به مدل کسب و کار خود.

امکان استفاده از یک شرکت نرم افزاری است که ما می توانیم انجام این کار عملا گفت: کوهن از اطلاعات سازندگان. اگر لازم باشد ما از راه دور کارکنان در سراسر کشور است.

چهل و چهار درصد از کسب و کار مورد بررسی گفت: آنها انتظار آن را بیش از یک سال برای عملیات خود را برای بازگشت به حالت عادی و در ادامه در قبل از ویروس سطوح. تنها 15 درصد در انتظار بازگشت به حالت عادی شروع به ظرف شش ماه آینده. نزدیک به 5 درصد گفت: آنها هرگز بازگشت به قبل از ویروس سطوح.

در پایان روز, حقیقت واقعی از آنچه اتفاق می افتد در امریکا است که در طبقه همکف از کسب و کار کوچک شوارتز گفت. آنs ترسناک است. آن را واقعا است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>