COVID-19: سیستم ایمنی بدن می تواند به مبارزه با

Category: وب وایر Comments: No comments

ملبورن محققان نقشه برداری پاسخ ایمنی بدن از یکی از استرالیا اولین رمان coronavirus (COVID-19) بیماران نشان دادن توانایی بدن را برای مبارزه با ویروس و بازیابی از عفونت است.

محققان در پیتر دوهرتی موسسه عفونت و ایمنی (Doherty موسسه) – یک سرمایه گذاری مشترک بین دانشگاه ملبورن و بیمارستان سلطنتی ملبورن – قادر به تست نمونه خون در زمان های مختلف و در غیر این صورت سالم در 40s خود را ارائه نمود که با COVID-19 بود و خفیف به متوسط علائم نیاز به بستری در بیمارستان.

منتشر شده امروز در طبیعت پزشکی است که یک گزارش دقیق از اینکه چگونه سیستم ایمنی بدن بیمار در پاسخ به این ویروس است. یکی از نویسندگان در این مقاله محقق Dr Oanh Nguyen گفت: این اولین بار است که سیستم ایمنی بدن گسترده پاسخ به COVID-19 گزارش شده است.

“ما در تمام وسعت پاسخ ایمنی در این بیمار با استفاده از دانش ما ساخته شده است بیش از چندین سال از به دنبال در پاسخ ایمنی بدن در بیماران بستری با آنفلوانزا,” دکتر گفت: Nguyen.

“سه روز پس از بستری شد ما شاهد جمعیت زیادی از چندین سلول های ایمنی که اغلب یک داستان بگویید نشانه ای از بهبود در طول فصلی آنفلوانزا عفونت بنابراین ما پیش بینی است که بیمار را بهبود می یابند در سه روز است که چه اتفاقی افتاده است.”

تیم تحقیقاتی قادر به انجام این کار تحقیقاتی که به سرعت در حال لطف به SETREP-ID (نگهبان مسافران و تحقیقات آمادگی برای ظهور بیماری های عفونی), رهبری, بیمارستان رویال ملبورن, بیماری های عفونی پزشک دکتر Irani Thevarajan در Doherty موسسه.

SETREP-ID یک پلت فرم را قادر می سازد که طیف گسترده ای از بیولوژیکی نمونه را در بازگشت مسافران در صورت جدید و غیر منتظره بیماری های عفونی شیوع است که دقیقا چگونه COVID-19 آغاز شده در استرالیا.

“هنگامی که COVID-19 پدید آمده و ما در حال حاضر اخلاق و پروتکل های در محل به طوری که ما می تواند به سرعت شروع به نگاه کردن به ویروس ها و سیستم ایمنی بدن در جزئیات بزرگ” دکتر Thevarajan گفت.

“در حال حاضر تاسیس در تعدادی از ملبورن و بیمارستان و ما در حال حاضر برنامه ای برای رول کردن SETREP-ID به عنوان یک مطالعه ملی.”

همکاری با دانشگاه ملبورن پروفسور کاترین Kedzierska یک آزمایشگاه سر در Doherty, موسسه و جهان پیشرو آنفلوانزا ایمونولوژی محقق این تیم قادر به تشریح پاسخ ایمنی منجر به بازیابی موفق از COVID-19 که ممکن است راز به پیدا کردن یک واکسن موثر.

“ما نشان داد که حتی اگر COVID-19 ناشی از یک ویروس جدید, در غیر این صورت فرد سالم و قوی پاسخ ایمنی در سراسر انواع مختلف سلول همراه بود بالینی بازیابی شبیه به آنچه ما می بینیم در آنفلوانزا” استاد Kedzierska گفت.

“این باور نکردنی است, گام رو به جلو در درک چه چیزی باعث بهبود COVID-19. مردم می توانند از این روش برای درک پاسخ های ايمنی در بزرگتر COVID-19 گروه و همچنین درک آنچه فاقد کسانی که کشنده نتایج.”

Dr Thevarajan گفت که تخمین های کنونی نشان می دهد بیش از 80 درصد از COVID-19 موارد خفیف به متوسط و درک پاسخ ایمنی در این موارد خفیف بسیار مهم پژوهش است.

“ما امیدواریم که به شرکت گسترش کار ما در سطح ملی و بین المللی به درک که چرا برخی از مردم از COVID-19 و ساخت بیشتر دانش برای کمک به پاسخ سریع COVID-19 و آینده در حال ظهور ویروس ها,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>