COVID-19: هنگامی که شما باید پوشیدن یک ماسک صورت?

Category: وب وایر Comments: No comments

COVID-19 می تواند تعدادی از علائم است که ممکن است چند روز پس از قرار گرفتن در معرض. شایع ترین علائم سرفه و تب و تنگی نفس. این ویروس در درجه اول گسترش قطرات تنفسی منتقل می شود از طریق تماس نزدیک (در عرض 6 پا) با فرد آلوده با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. قطرات تنفسی تولید می شود زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه.

افزایش عموم خرید فولاد ماسک صورت منجر به ماسک کمبود برای برخی از کارکنان مراقبت های بهداشتی. بنابراین شما باید پوشیدن ماسک صورت برای محافظت از خودتان را از این ویروس حتی اگر شما بیمار است ؟

“توصیه های فعلی در مورد ماسک هستند که اگر شما خودتان را در حال بیمار با تب و سرفه, شما می توانید یک فولاد ماسک برای جلوگیری از انتقال به افراد دیگر. اگر شما سالم هستند وجود دارد فکر نمی شود به هر گونه سود اضافی به پوشیدن ماسک خود را به خاطر ماسک مهر و موم شده است و لزوما جلوگیری از تنفس این ذرات ویروسی که بسیار کوچک می گوید:” دکتر Nipunie سوسیالیست جمهوری یک مایو کلینیک بیماری های عفونی پزشک متخصص.

تماشا کنید: هنگامی که شما باید پوشیدن یک ماسک صورت?

اگر شما در حال رفتن به یک کلینیک یا بیمارستان دیده می شود توسط یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی به دلیل نگرانی از سرفه یا تب دکتر سوسیالیست جمهوری توصیه می کند با پوشیدن ماسک برای جلوگیری از انتقال ممکن است عفونت یا ویروس به دیگر بیماران و کادر پزشکی. ماسک صورت نیز توصیه می شود برای مراقبت های بهداشتی کارگران و افرادی که در حال مراقبت از کسی که شما با COVID-19 در تنظیمات (در خانه و یا در یک مرکز مراقبت های بهداشتی).

“بسیاری از افرادی که کار نمی کنند در یک محیط مراقبت های بهداشتی دریافت نکرده اند آموزش در مورد چگونگی قرار داده و ماسک مناسب است. انجام این اشتباه در واقع می تواند خود را افزایش می دهد خطر ابتلا به عفونت. همچنین افرادی که با پوشیدن ماسک تمایل به لمس صورت خود را بیش از کسانی که که می تواند تناقض در نتیجه افزایش خطر ابتلا به عفونت نیز می گوید:” دکتر سوسیالیست جمهوری.

او می گوید به جای پوشیدن ماسک, مردم نیاز به:

  • شستن دست های خود را اغلب با استفاده از آب و صابون به مدت 20 ثانیه یا یک دست بر اساس الکل مالش.
  • اجتناب از دست زدن به چشم خود بینی و دهان.
  • تمرین سرفه آداب معاشرت است. سرفه به خم آرنج و یا بافت دور بافت در سطل زباله و شستن دست.
  • ماندن خانه از مدرسه و محل کار و اماکن عمومی اگر احساس ناخوشی.

برای همه شما COVID-19 پوشش اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>