Covid-19 قرار داده خواهد شد مدیکید دولت برنامه ای برای تست

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

ثبت نام در نیویورک مدیکید برنامه می تواند به رشد و صدها هزار نفر از بهره برداران به عنوان کارگران از دست دادن شغل خود را—و خود را تحت پوشش بیمه—به عنوان بخشی از شوک اقتصادی امواج تولید شده توسط Covid-19.

تجزیه و تحلیل جدید از ایالات بیمارستان صندوق یافت می شود دولت بهتر است مجهز به رسیدگی به افزایش کارگران به دنبال مزایای پزشکی از دوران رکود بزرگ در سال 2007 از طریق 2009.

“زیرساخت که در محل اتصال مردم به پوشش مناسب در حال حاضر به طور قابل توجهی قوی تر از آن بود که در رکود بزرگ” گفت: Nathan مایرز مدیر UHF مدیکید موسسه.

پس از رکود اقتصادی نیویورک ایجاد آن ایالت نیویورک از سلامت بازار به مردم اجازه می دهد به ثبت نام برای خدمات درمانی بهداشت کودک پلاس, طرح ضروری و واجد شرایط پوشش طرح بهداشت و درمان. ضروری است طرح عرضه در سال 2016 به عنوان یک گزینه برای نیویورک که واجد شرایط برای مدیکید به دلیل درآمد خود را و یا وضعیت مهاجرت. آن را به یک محصول بیمه یارانه توسط دولت فدرال و می تواند پوشش در دسترس بیشتر مردم در طول رکود اقتصادی است.

نیویورک در حال حاضر را پوشش می دهد در حدود 6 میلیون نفر تحت خدمات درمانی است که در حدود 2 میلیون بیشتر نسبت به ثبت نام در دسامبر 2007. انتظار می رود این تعداد به رشد است.

در طول دو سال رکود پزشکی ثبت رشد بیش از 400,000.

بین ماه های فوریه و مارس به تنهایی نیویورک پزشکی ثبت نام کرده بودند سود خالص از 136,000. که نرخ رشد ماهانه خواهد بود و چهار بار به عنوان بزرگ به عنوان نرخ ماهانه در طول 12 ماه از رکود اقتصادی ، ثبت نام نیز تمایل به تاخیر در پشت خوشه بیکاری است.

“این نشان می دهد که ما ممکن است یک دم در پزشکی ثبت نام رشد” امیلی گفت: Arsen, یک تحلیلگر ارشد پژوهش و سرب نویسنده این گزارش است. “مردم بیشتر خواهد بود انگیزه به دنبال پوشش بهداشت و درمان چرا که آنها نگران سلامت خود را در راه آنها نیست در رکود بزرگ و دسترسی به پوشش مدیکید است قابل ملاحظه ای آسان تر از آن بود.”

موسسه شهری در ماه گذشته برآورد تغییرات در وضعیت بیمه توسط دولت بر اساس چگونه بسیاری از مردم بیکار هستند. آن پیش بینی شده افزایش 641,000 پزشکی ثبت نام در نیویورک اگر دولت نرخ بیکاری 15 درصد و 1.2 میلیون افزایش دهد اگر دولت نرخ بیکاری 25 ٪ می رسد.

دولت نرخ بیکاری به 15 درصد در ماه آوریل در مقایسه با 3.6 درصد در ماه مشابه در سال 2019. بیشتر کسب و کار عامل این هفته به شهر نیویورک وارد فاز یکی از ایالت بازگشایی طرح و لانگ آیلند و Westchester County آماده به حرکت به فاز دو. فاز دو اجازه می دهد تا برای بیشتر مبتنی بر کسب و کار برای باز کردن و همچنین خدمات املاک و مستغلات. اما دولت را سخت ضربه بخش مهمان نوازی روشن است که حدود دو سوم از آن شغل در ماه آوریل بسته باقی خواهد ماند.

دولت اخذ شده است برخی از حمایت دولت فدرال. یکی از کنگره اولین coronavirus امداد بسته شامل یک 6.2 درصد افزایش در دولت فدرال کمک هزینه های پزشکی.

اما زمان Covid-19 همه گیر رخ داد که فقط به عنوان برگ برنده دولت بود اجرای عمومی جدید-مسئول سیاست در ماه فوریه می تواند تاثیر منفی مهاجران. حکومت می تواند آن را سخت تر برای مهاجران به دست آوردن کارت سبز اگر آنها دسترسی به برخی منافع عمومی مانند فدرال بودجه پزشکی.

“وجود دارد یک سهام از جنبه های در دسترسی به خدمات درمانی به خصوص جوامع مهاجر که ممکن است مورد اتهام عمومی و ساخت مطمئن شوید که آنها واجد شرایط برای ثبت نام در مدیکید” Arsen گفت. —جاناتان LaMantia

نیویورک خانه های پرستاری دریافت Covid-19 توصیه های سیاست


خانه های سالمندان باید هدف جداگانه Covid-19 بيمار از دیگر ساکنان صفحه نمایش بیماران دو بار در روز برای این بیماری و اختصاص پرسنل به Covid-19-خاص واحد با توجه به مجموعه ای جدید از توصیه های سیاست توسعه یافته توسط چند نیویورک پزشک محققان.

مقاله خود به تشریح درس از نیویورک امکانات تجربه با Covid-19 اشاره کرد که یک خانه سالمندان ممکن است بدانید که این بیماری برای اولین بار شروع به گردش به دلیل بدون علامت انتقال است. آن را در دسترس آنلاین پیش از انتشار در مجله پزشکی آمریکا, مدیران انجمن.

نویسندگان نوشت که آنها را پشتیبانی نمی کند متحده نیاز به خانه های سالمندان به اعتراف Covid-19-مثبت بیماران “آن را به عنوان ممکن است آمادگی امکانات برای ارائه خدمات به Covid بیماران بدون منابع لازم و یا اقدامات احتیاطی.” به کومو دولت مواجه شده است و انتقاد خود را برای مارس 25 بخشنامه برای خانه های پرستاری به انجام درست آن. دولت بعد در راه برگشت به سیاست و در حال حاضر نیاز بیماران برای آزمایش منفی برای Covid-19 قبل از آنها در حال انتقال به خانه سالمندان.

حدود 6000 نفر کشته شده اند از این بیماری در خانه های سالمندان و یا فرض از آن فوت کرده اند.

یکی از چالش های باقی مانده برای نیویورک خانه های پرستاری خواهد بود تعیین زمانی که به اجازه می دهد اعضای خانواده یک بار دیگر بازدید از ساکنان. (پایان زندگی بازديد تمام است که در حال حاضر در دسترس است.) بازدید کنندگان هنوز هم محروم توسط دولت است.

“در بسیاری از روانی و عاطفی ارزش به بیمار است که باید متعادل با خطرات ناشی از بازدید کنندگان پیمانکاری Covid-19 خود و یا آوردن آن در,” دکتر گفت: پائولا لستر یک شرکت-نویسنده این مقاله یک متخصص امراض دوران پیری در دانشگاه نیویورک Winthrop بیمارستان و یک معاون مدیر پزشکی در یک خانه سالمندان در ناسائو شهرستان.

یکی نادیده گرفته و در نتیجه شیوع تلفات عاطفی Covid-19 مرگ و میر در ساکنان و کارکنان که به ایجاد روابط در طول سال مراقبت لستر گفت.

“این مردم هستند پرستاران شناخته شده اند به مدت پنج سال و مشاوران تغذیه برای پنج سال” لستر گفت. “که ارتباط و از دست دادن است نه به رسمیت شناخته شده در اعداد است.” —J. L.

کمک-امکانات زندگی به دنبال $5B در فدرال امداد


صنعت گروه است که نشان دهنده بیش از 14,000 دراز مدت مراقبت از امکانات در سراسر کشور دعوت 5 میلیارد دلار کمک های اضطراری برای کمک زندگی جوامع در پاسخ به Covid-19 بحران است.

این انجمن بهداشت آمریکا و مرکز ملی برای کمک زندگی می کنند ساخته شده است این درخواست در نامه ای صادر دوشنبه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی و سازمان مدیریت اضطراری فدرال. رهبران از صنعت گروه گفت که در حالی که خانه های پرستاری دریافت بودجه فدرال حفاظت فردی تجهیزات تست و اولویت کمک زندگی جوامع را دریافت نکرده اند هر گونه کمک مستقیم.

آنها اشاره کرد که مانند افراد در خانه های سالمندان بیشتر زندگی کمک ساکنان به ویژه آسیب پذیر هستند به Covid-19 با توجه به پیشرفته خود را با سن و شرایط بهداشتی اساسی.

“با توجه به وخامت اوضاع ما رو با این ویروس کشنده و تاثیر آن بر ما آسیب پذیر جامعه است که نمی تواند بیش از حد دراز مدت مراقبت از امکانات از جمله کمک زندگی جوامع نیاز ضروری کمک های مالی و حمایت از دولت های فدرال و دولت به منظور کاهش و جلوگیری از گسترش Covid-19” نوشت علامت پارکینسون, رئيس جمهور و مدیر عامل هر دو گروه صنعت و اسکات Tittle, مدیر اجرایی NCAL.

در پایان ماه گذشته هر دو گروه را تحسین $4.9 میلیارد دلار در فدرال امداد اختصاص داده شد که به کمک ماهر-پرستاری امکانات در پاسخ به بحران است. اما آنها گفت: حمایت بیشتر مورد نیاز است از دولت و دولت فدرال به منظور کاهش گسترش ویروس.

“در حالی که ساختمان در حمایت از بخش بهداشت و خدمات انسانی ما در حال درخواست برای نظر گرفتن اضافی برای تمام دراز مدت مراقبت از امکانات آن است که آیا با توجه به اضافی تست تجهیزات حفاظت شخصی و یا بودجه” پارکینسون گفت: در آن زمان. —جنیفر هندرسون

MSK آماده به موضوع $500 متر در اوراق قرضه


Memorial Sloan Kettering Cancer Center در حال برنامه ریزی برای فروش 500 میلیون دلار مشمول مالیات با نرخ ثابت اوراق قرضه این هفته به طور کلی “اهداف شرکت” به عنوان بیمارستان معاملات با هزینه های بالاتر در ارتباط با Covid-19.

مودی را به خود اختصاص بدهی یک Aa3 درجه چهارم آن-بالاترین پله نشان می دهد که بدهی درجه سرمایه گذاری. آن تجدید نظر آن چشم انداز منفی در هفته گذشته آن را به عنوان پیش بینی عواقب مالی از MSK را زودتر تعلیق غیر ضروری خدمات. همچنین گفت: سطح شیب دار تا دوره در خانه های تازه ساخته شده کخ مرکز مراقبت سرطان در منهتن را طولانی تر از پیش بینی و نیاز به هزینه های راه اندازی.

MSK از دست داد $62 میلیون از عملیات در سه ماهه اول. آن را دریافت کرده است بودجه فدرال برای جبران برخی از درآمد خود را از دست دادن ندارد اما آن را باور نمی کند کافی خواهد بود به را تشکیل می دهند برای تعلیق انتخابی خدمات.

“چشم انداز منفی نشان دهنده مودی نگرانی که افزایش در بالا در حال حاضر اهرم قابل توجهی درآمد و جریان نقدی انقباض از شیوع کروناویروس و سطح بالایی از عدم قطعیت در ارتباط با بهبود خواهد به طور بالقوه منجر به کاهش قابل توجه در ترازنامه معیارهای” مودی نوشت.

آژانس رتبه خود را حفظ درجه بالا در بدهی به دلیل MSK را “تو رفتگی در دیوار و موقعیت” که در آن گفت: حمایت خواهد توانایی خود را برای از سرگیری خدمات و گسترش آن بالينی رد پای. آن نیز اشاره کرد MSK جمع آوری کمک قابلیت های اضافی ارائه خواهد شد منابع است.

MSK گفت: Goldman Sachs خواهد مدیریت فروش. BofA اوراق بهادار, J. P. Morgan, اوراق بهادار, Morgan Stanley & Co. و UBS خدمات مالی در حال همکاری مدیران بدهی صدور. —J. L.

در یک نگاه


نیویورک جراحی: رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو پاک است تمام شهر نیویورک به بیمارستان بار دیگر انجام اعمال جراحی الکتیو پس از محدود کردن روش در اواخر ماه مارس است. دولت تا به حال مسلم چشم پوشی به 19 شهر و بیمارستان به سر عمل جراحی در اواخر هفته گذشته.

آزمون انتظار: چندین ایالت خانه های پرستاری گفت: نیویورک پست که آنها باید منتظر هفته برای دریافت کارگران Covid-19 نتایج آزمون که آنها را مانع از شناسایی بدون علامت کارکنان. دفتر والی گفت: پست است که این امکانات’ مسئولیت برای کار با آزمایشگاه خصوصی برای دریافت به موقع نتایج.

سلامت و نابرابری: سرود شرکت مادر امپراتوری BlueCross BlueShield گفت: از طریق پایه و اساس آن این است که ارتکاب 50 میلیون دلار در طول پنج سال به آدرس نژادی و بی عدالتی تقویت جوامع و نگاه به سلامت بی عدالتی. دلار 75.8 میلیارد شرکت گفت: این همکاری را با جامعه غیر انتفاعی پرداختن به عوامل اجتماعی که بر سلامت.

تایید نشده مصرف مواد مخدر: مواد غذایی و دارو و ارتباطات و اطلاعات ملی دولت روز دوشنبه گفت که آنها در حال راه اندازی 120 روز خلبان برای کمک به کاهش در دسترس بودن مواد مخدر تایید نشده به طور غیر قانونی به فروش می رسد آنلاین. FDA اطلاع خواهد اینترنتی ثبت شرکت در زمانی که خلبان آژانس ارسال نامه هشدار دهنده به اپراتور وب سایت و این نهاد پاسخ نمی دهند در بازه زمانی مورد نیاز.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>