کابوی ها تا به حال اجازه دهید به بازیکنان خوب راه رفتن

Category: آرکانساس Comments: No comments

Dallas Cowboys بازیکنان در حال فرار از این تیم به عنوان اگر حق رای دادن به سرفه است.

در حال حاضر قضاوت در مورد هر چیزی مبتنی بر رسانه های اجتماعی یک حرکت خطرناک اما تماشای مردم واکنش نشان می دهند به خروج بسیاری از دالاس کابوی ها شما باید فکر جری جونز فقط اخراج یک سوپر باول برنده سر مربی.

مانند جری خواهد همیشه در حال انجام کاری بسیار احمقانه است.

پس از شروع NFL free agency, کابوی را از دست داده اند cornerback بایرون جونز دفاعی مقابله با Maliek کالینز ایمنی جف هیت دفاعی پایان رابرت کوئین, تنگ پایان Jason ویتن و گیرنده Randall Cobb.

اونا برو.

آنها بچه های خوب جوانب مثبت و استارت برای یک تیم است که به پایان رسید 8-8 و از دست رفته برگشتی. است که همه در Jason گرت.

همه این بچه ها داده شد تمدید فرصت و هیچ یک از آنها در این مرحله در حرفه خود شد تا با ارزش کابوی تا به حال به overpay برای حفظ خدمات خود را.

که NFL free agency overpaying برای شروع.

همه آنها بازیکنان کلیدی به یک تیم متوسط. همه این حیاتی بازیکن دفاعی کمک به ایجاد یک واحد که به پایان رسید 24th در NFL.

هرگز فراموش نکنید که آنها نمی تواند متوقف میچ Tribusky. یا سام Darnold.

اجازه دهید یک پسر جوان سعی می کنید برای ارتقاء موقعیت. یا مساوی قیمت کمتر.

• بایرون جونز بود بیشتر دوام بازیکن. او همچنین ساخته شده هرگز پخش بر روی توپ. قانون به طور متوسط می گوید او را به سقوط به یک مخفیگاه آنان تصویب و یا دو برای رهگیری.

او تا به حال دو در پنج سال اجرا با کابوی اما صفر در سال 2018 یا 2019.

تجزیه و تحلیل ترافیک جمعیت را به شما بگویم بایرون جونز یکی از بهترین گوشه ها در NFL در هر یک از دو سال گذشته است. کره چشم جمعیت به شما خواهند گفت که هرگز او را متوجه شد.

اگر شما در حال رفتن به بالاترین پرداخت بازیکن را در موقعیت خود را که دلفین میامی ساخته شده جونز شما را به یک بازی یا دو که تغییرات یک بازی است. آن را به یک عنصر به جونز’ بازی است که هرگز توسعه یافته است.

• ایمنی جف هیت مانند یک فیلم دیزنی. او undrafted D-دوم بازیکن که موفق به نه تنها در زمین در یک NFL فهرستی اما خود را به عنوان یک استارت برای چند سال.

او یک علامت برای کاوبوی دفاع. او خوب بود و هرگز کاملا به اندازه کافی خوب.

هیت نیز نقش و موقعیت این تیم حاضر به آدرس بالا پیش نویس انتخاب کنید و یا رایگان-عامل نقدی. آنها می خواستند بچه ها را به ضرب و شتم او و هیچ کس نمی تواند.

• Maliek کالینز. با دوام بازیکن که توسعه سادگی تحت راد Marinelli به عنوان دفاعی در مقابله و باید یک بازیکن خوب برای بعد از چند فصل است.

کابوی ها در اصل جایگزین کالینز با توافق به شرایط با Carolina Panthers عامل رایگان جرالد مک کوی. این یک شستشو ارائه یک بازیکن که در حال رفتن به 32 این فصل نگه می دارد تا.

• رابرت کوئین. پایان دفاعی امضا پنج سال $70 میلیون مقابله با خرس شیکاگو.

این یکی می تواند نیش. کابوی شد سومین تیم NFL اما در 14 بازی فصل گذشته او 11.5 کیسه. مخالف DeMarcus لارنس کوین نشان داد او هنوز هم تا به حال گام.

اما او برای رفتن به 30 است و او ارزش این پول را دارد ؟

اگر NFL اجازه می دهد تا پایان دفاعی سفت گرگوری به بازگشت پس از او بسیاری از شکست خورده تست مواد مخدر برای یک مورد آن دیگر بداند شایسته از یک سیستم تعلیق (علف های هرز) دست کوین می تواند یک چیز.

• Jason ویتن Randall Cobb.

هنگامی که ویتن از دست جیسون گرت شانس خود را برای باقی مانده از بین میره.

کابوی می خواستم ویتن به re-بازنشسته به عنوان یک کابوی, اما او می خواهد به بازی. مربی جدید مایک مک کارتی دیدم چه هر کس دیگری می کند: ویتن در راه بلیک Jarwin.

کاب از دست دادن است اما قابل تعویض است.

همه بازیکنان کابوی اجازه رفتن ارزش داشته باشد و می تواند کمک کند اما این دسته تا به حال شانس خود را. این کار تنها به یک نقطه به پایان رسید که در ناامیدی.

ما نمی گویند این بسیار اما کابوی ها حق داشتند در اجازه دادن به همه آنها بروید.

ورزش در 03/19/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>