Coworking راه اندازی بال آن دیدم ارزش کوچک در WeWork مقابله

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

بال یک زن-متمرکز coworking راه اندازی شد به ارزش حدود $365 میلیون دلار در روز بی پروا 2018 قبل از WeWork را botched اولیه ارائه عمومی بازیگران پال بیش از این صنعت است. در حال حاضر سرمایه گذاران باید ثابت بال را ارزیابی قابل ملاحظه ای کمتر — در حدود 200 میلیون دلار—به گفته افراد آشنا با این موضوع.

در ماه ژانویه WeWork پدر و مادر ما شرکت ، به فروش سهام خود در این جناح به یک گروه از سرمایه گذاران که شامل کا سرمایه گذاری در مراحل اولیه سرمایه گذاری بازوی هالیوود استعداد نیروگاه هنرمندان خلاق آژانس.

فروش ضمنی یک ارزیابی برای بال حدود 165 میلیون تخفیف قابل توجهی به آن در اوایل ارزش با توجه به برخی از افراد آشنا با مقابله همه از آنها خواسته نمی شود به شناسایی بحث در مورد اطلاعات خصوصی. سرمایه گذاران همچنین تزریق اضافی 15 میلیون دلار کمک مالی در قالب یک تبدیل خوانده شده توجه داشته باشید که میله میله به تبدیل در حدود 365 میلیون ارزش گذاری زمانی که شرکت افزایش سرمایه آینده. از جمله WeWork سهام فروش ضمنی ارزیابی بال از بازار ثانویه معامله شد در مورد $200 میلیون دلار برخی از مردم گفت.


WeWork ثبت شده از دست دادن در حدود 17 میلیون دلار از آن شرط در بال با توجه به یکی از مردم با آگاهی از این موضوع است. نمایندگان برای WeWork و بال کاهش یافته است به نظر جزئیات معامله است.

علاوه بر این کا این گروه از سرمایه گذاران که خریداری WeWork سهام شامل Addie لرنر را مشتاق سرمایه گذاری DAG سرمایه گذاری و سرمایه گذاری املاک و مستغلات شرکت DivcoWest. سرمایه گذاران موجود مانند Crankstart بنیاد خیریه اجرا شده توسط میلیاردر مایکل موریتز و همسرش هریت Heyman نیز شرکت کردند. زارا رحیم سخنگوی بال تایید هویت از کسانی که سرمایه گذاران شده که قبلا گزارش شده است.

“ما سرمایه گذاران قادر به استفاده از منحصر به فرد و غیر منتظره فرصت با WeWork,” رحیم گفت. “آنها دو برابر را در تعهد خود را به این شرکت با افزایش مالکیت خود را و قرار دادن اضافی $15 میلیون در پایتخت جدید است که کمک خواهد کرد که ما رشد و مقیاس.”

فروش WeWork سهام منجر شد توسط GV قبلا به عنوان شناخته شده گوگل سرمایه گذاری, سرمایه سکویا و NEA ثروت زودتر گزارش شده است. بال اولین سرمایه گذاران شامل سرنا ویلیامز سرنا سرمایه گذاری و SoulCycle موسسان جولی برنج و الیزابت کاتلر.

“ما مفتخریم به سرمایه گذاران بال” گفت: کا مایکل خالی است. “بسیاری از مشتریان ما پروژه های خود را به اشتراک گذاشته و باعث می شود در فضاهای خود را با اعضای خود و ما هیجان زده به همکاری با آنها برای کمک به پیشبرد ماموریت مهم از پیشرفت زنان است.”

پس از شروع آن در سال 2016 بال متمرکز شده آن عرضه در زنان با هدف به افتراق خود را از سایر شرکت های مشغول به کار در فضاهای که catered در درجه اول به مردان با امکانات رایگان مانند آبجو در شیر. بال به اجرا در 12 مکان در سراسر ایالات متحده و در لندن است و قرار است برای باز کردن فضای کاری اضافی در تورنتو, سیاتل و لس آنجلس با توجه به وب سایت خود را. علاوه بر سنتی فضاهای کاری و اتاق کنفرانس بال نیز ارائه می دهد اعضای آن اتاق طراحی شده برای پمپاژ شیر زنان متمرکز کتابخانه ها و سخنرانی ها. کا مشتریان از جمله نیکول کیدمن و مریل استریپ ساخته شده اند حضور در رویدادهای بال اعضای.

WeWork اول سرمایه گذاری در بال در سال 2017. در آن زمان تنها Berrent در حال حاضر WeWork رئیس امور حقوقی نوشت که شرکت های “ایجاد سحر و جادو با هم.” اما در سال گذشته WeWork را IPO فرو ریخت و بسته برای پول نقد—این شرکت شروع به فروش دارایی است که ربطی به کسب و کار اصلی آن. آن شروع به دنبال یک خریدار برای سهام خود در بال در پاییز خبری بلومبرگ گزارش داد ، آدری Gelman, مدیر اجرایی, بال, به هنگام تولد در همان روز در ماه سپتامبر که WeWork بنیانگذاران آدم نویمان مجبور شد از شرکت رحیم گفت و صرف زمان پس از زایمان کمک به امن یک معامله است.

علاوه بر فروش سهام خود در بال WeWork نیز ثبت زیان حاصل از فروش کسب و کارهای دیگر از جمله مدیریت Q که در آن به فروش می رسد در اوایل این هفته.

امروز بال 12,000 اعضای فعال و رشد را به سرعت ارسال سه رقمی سالانه رشد درآمد در هر یک از سه سال گذشته رحیم گفت. مانند WeWork و بسیاری از آن دیگر انعطاف پذیر کاری رقبای این شرکت هنوز سود با توجه به یک فرد آشنا با این شرکت که خواسته نمی شود به شناسایی بحث در مورد اطلاعات خصوصی.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>