خدمه حذف Jefferson Davis یادبود از کنتاکی کنگره

Category: آرکانساس Comments: No comments

فرانکفورت, Ky. — داشتن چراغ این فشار را به یک مجسمه جفرسون دیویس از کنتاکی کنگره دولت فرماندار به حال یک نقش تشریفاتی شنبه در حذف آن از آن محل ایستاده بود برای چند دهه.

رژیم صهیونیستی. اندی Beshear فشار دکمه به یک دکل است که برداشته 15-پا سنگ مرمر مجسمه را از پایه در مزین کاپیتول ساختمان مدور. فرماندار توییتی یک عکس نشان یادبود به رئیس جمهور کنفدراسیون بودن برافراشتند برای حذف.

“امروز من با فشار دادن دکمه آن را پایین آورد” دموکراتیک فرماندار گفت: در صدای جیر جیر. “در حال حاضر هر کودک که پیاده روی خود را به کنگره احساس خوش آمدید. امروز ما در زمان یک گام به جلو برای بهبود هر Kentuckian.”

پیوستن به Beshear برای رویداد تاریخی بودند دو منجر به اعضای دولت او — J. مایکل براون و لا Tasha Buckner, که سیاه و سفید هستند.

در اصل کنتاکی پیچ و تاب و کارگران کشف خالی بوربن بطری در این پایگاه پس از مجسمه بود برافراشتند. نیز یافت می شد یک, روزنامه, صفحه اول.

آن را ناگهانی و چشمگیر خروج برای یک مجسمه است که طرفداران می خواستند حذف شده برای سال.

روز جمعه وزارت امور خارجه خواص تاریخی مشورتی کمیسیون رای به حرکت مجسمه به یک دولت سایت تاریخی در جنوب کنتاکی که در آن متفق رهبر متولد شد. Beshear درخواست ملاقات و گفت او انتظار می رود پنل پشتیبانی برای حذف این قانون است. این کمیسیون مسئول مجسمه در دولت و کنگره.

پانل رای آمد و دو روز پس از دیگری دیویس مجسمه سرنگون شد توسط معترضان در ویرجینیا.

تماس برای حذف مؤتلفه آثار دیده می شود به عنوان نماد برده داری را تشدید کرده در میان اعتراضات گسترده علیه خشونت پلیس نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار. تظاهرات بودند موجب مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس دوخته او را با قرار دادن زانو خود را در Floyd گردن.

در لوئیزویل معترضان خواستار عدالت برای Breonna تیلور که کشته شد در خانه اش در ماه مارس است. آفریقایی آمریکایی EMT به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار توسط کارآگاهان مبارزه با مواد مخدر که زدم درب او را در حالی که تلاش برای به اجرا درآوردن حکم جستجو. بدون مواد مخدر پیدا شد.

Davis مجسمه ایستاده بود در کنتاکی خانه ملت پس از سال 1936. آن را اشغال گوشه ای از ساختمان مدور در نزدیکی یک برنز مثل آبراهام لینکلن خود را در جنگ داخلی دشمن و رئیس جمهور که رهایی بردگان با رهایی ا … هر دو کنتاکی بومی.

کمیسیون نامیده می شود برای مجسمه به نقل مکان به Jefferson Davis, سایت تاریخی که در آن دیویس متولد شد. این سایت دارای یک 351-پای بنای یادبود و موزه با توجه به وضعیت سایت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>