CRH منتشر restated دلار financials

Category: وب وایر Comments: No comments

به عنوان اعلام کرد در 28 فوریه CRH plc جهانی مصالح ساختمانی گروه تصمیم گرفته است برای تغییر آن گزارش ارز به دلار آمریکا موثر از 1 ژانویه سال 2020 است.

بیان دلار financials در حال حاضر در دسترس در www.crh.com.

در مورد CRH

CRH (LSE: CRH, ISE: CRG NYSE: CRH) پیشرو در ایجاد کسب و کار مواد در جهان به کارگیری c.79,000 مردم در c.3,100 عامل مکان در 30 کشور جهان است. آن است که بزرگترین ساختمان مواد کسب و کار در آمریکای شمالی و پیشرو heavyside مواد کسب و کار در اروپا و موقعیت خود را در هر دو آسیا و آمریکای جنوبی است. CRH تولید و عرضه طیف وسیعی از مجتمع مصالح ساختمانی و محصولات و راه حل های نوآورانه است که می تواند در سراسر محیط زیست ساخته شده از عمده پروژه های زیربنایی به ساختمان های تجاری و مسکونی سازه. یک شرکت فورچون 500 CRH است که تشکیل دهنده یک عضو شاخص FTSE 100 یورو STOXX 50 شاخص ISEQ 20 و داو جونز شاخص پایداری (DJSI) اروپا است. CRH آمریکایی امانت دار سهام پذيرفته شده در بازار بورس. برای اطلاعات بیشتر www.crh.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>