تحسین نویسنده آنجلا Kari Gutwein قرار است میزبان یک کتاب-امضای خیره کننده بیوگرافی “درس پرواز”

Category: وب وایر Comments: No comments

آنجلا آبی سوبارو چرخش در یک یخی, ایندیانا, تقاطع. او و مادر او هستند تنفس. چند ساعت بعد او از خواب بیدار در ICU. بازوی او فلج شده و او مرده است. پلیس تعیین او زد علامت توقف و او معتقد است از آن. او در برابر خودش به سمت داخل قادر به چهره و یا از دست دادن. Mustering مبارزه او با تسمه بازوی خود را به قفسه سینه خود را و حل برای زنده ماندن. افزایش پیشانی. قفل فک. او جمع آوری استخوان ها و عضلات و رد شکست. آنجلا بازگشت به هوافضا کلاس و صرف تابستان به پایان رساندن کار خود را در ناسا. فارغ التحصیلی او در زمین یک شغل یک هزار مایل از همه چیز او می داند.
 
احساس گناه و ترس و درد و گرفتگی که او است. او دفن دانه ریز عمیق در زیر درد کاشته شده توسط مادر خود را. پنهان کردن یک هزار مایل دور آنجلا نگرانی در مورد توانایی خود را به عاشق یا گرامی. اما او زندگی می کنند ؟ او را به یاد بگیرند که به پرواز ؟
 
Gutwein داستان یک تراژدی غرق در امید او به عنوان عازم استقامت-of-the-روح حج است. او نیست سفر به تنهایی ، عشق به خدا را فراوان راه رفتن در کنار او در طول راه در قالب یک چهار پا همراه است.
 
تجربه فوقالعاده الهام بخش و درخشان فریبنده داستان سرایی از آنجلا Kari Gutwein با حمایت از او کتاب “درس پرواز” را به عنوان او آن را در کتاب خود-امضای یکشنبه, مارس 15th, 2020 از 1:00 PM – 2:00 PM در سال 2020 توسان جشنواره کتاب و یا خرید Kindle یا شومیز کپی از آن را در آمازون است.
 
درس پرواز
نویسنده | آنجلا Kari Gutwein
ناشر | رز سیاه نوشتن
| تاریخ انتشار 14 مارس 2019
نوع | زندگینامه
ISBN-13 | 978-1684332243
شومیز قیمت | $18.95
 
درباره نویسنده
آنجلا Kari Gutwein است که یک هنرمند و یک مهندس هوا فضا. باد صبا جکسون وفادار لابرادور در کنار او زندگی می کند و دوست دارد به طور کامل در میان درد و رنج. او تجربه حمایت و عشق عیسی مسیح در هر لحظه ای صمیمی و در همه آفرینش است. در یوگا مت او را آرام سیستم عصبی خود را کشف خود واقعی خود را. آنجلا غرق انگشتان خود را به خاک و به نوشته و دکلمه ایجاد زیبایی است.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>